• ДІТИ, ЯКІ ПЕРЕМОГЛИ РАК
  У MANLAB.CAMP для колишніх онкохворих з високим науковим, творчим і лікувальним ефектом пройшов «Табір переможців»

  sdf

  38 дітей з різних куточків України, які побороли рак, провели десять насичених перемогами днів у Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP у Пущі-Водиці під Києвом. Організували з 15 по 25 серпня «Табір переможців» Всеукраїнський благодійний фонд «Запорука» та Національний центр «Мала академія наук України» з незвичайною ідеєю – зібрати разом дітей, які взяли гору у нелегкій боротьбі із важкою недугою.

 • Шановні колеги, друзі і учні МАН, однодумці!

  Наша країна, український народ 24 серпня відзначає річницю незалежності, за радість святкування якої століттями боролися наші предки. Через багато суворих випробувань і славетних перемог пройшла українська нація, аби підтвердити своє право бути господарями на своїй землі, багатій на врожаї і талановитих, мужніх, порядних людей, які можуть вільно розмовляти рідною мовою, сповідувати свої звичаї і традиції.

  Сьогодні до України, Києва, а значить, кожного з нас прикута увага цивілізованого людства, яке підтримує прагнення українців до мирного і заможного життя в межах конституційних кордонів. Перед нами постають немалі й відповідальні завдання. Але я вірю, більше того – знаю, що разом ми впевнено здолаємо будь-які перешкоди. Ми – центральноєвропейська країна, народ якої вміє гідно обстоювати не тільки власні інтереси, а й дивувати світ здобутками творчої, спортивної і наукової еліти.

  Напередодні новітнього періоду в житті української громади кожному з вас бажаю досягти тих висот, на подолання яких вам вистачає волі, розуму, згуртованості і ресурсів. А також побажати всім вам щедрої долі, впевненого руху і наснаги в усіх ваших добрих справах, здоров’я, добробуту, розуміння і відчуття всепереможної сили єдиної команди.

  Успіху вам і гарних свят!

  Cлава Україні!

  Директор НЦ «МАНУ»
  Оксен Лісовий

 • НОВІ ІДЕЇ ДЛЯ СУЧАСНОГО ДИТЯЧОГО ТЕАТРУ

  sdf

  У 2015 році в рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST, який відбудеться у Києві на території НК «Експоцентр України» з 17 до 27 вересня, вперше організовано Лабораторію драматургії для дітей та підлітків. Лабораторія працюватиме в чотири етапи, перший з яких – Майстерня – уже відбувся 10–12 серпня у Центрі науки та мистецтва «DIYA» Національного центру «Мала академія наук України».

 • ЧИСЛОВИЙ І ПРИРОДНИЙ СВІТИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КУРОРТУ
  Десять казкових днів літньої школи з математики провели МАНівці у Пущі-Водиці

  sdf

  Середина сонячного літа, спекотна погода – а 17 учнів Малої академії наук з 13 по 22 липня у чарівному прохолодному сосновому лісі мали змогу перевірити і вдосконалити свої знання з математики, познайомитися з новими друзями і старовинним Києвом. Як і попередні літні профільні школи МАН, математична школа відбувалася в Міжнародному центрі дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP, розташованому в курортній частині української столиці – Пущі-Водиці.

 • Вельмишановний Станіславе Олексійовичу!

  sdf

  Колектив Національного центру «Мала академія наук України», молоді МАНівці і численні наукові, ділові й творчі партнери з усієї країни та світу раді привітати Вас із Днем народження!

 • ПІЗНАВАЛЬНІ МАНДРИ НА БАЛТИКУ
  Учні Луганщини в рамках освітньо-патріотичної акції «Єднаємося в славетній родині!» відвідують братню Литву

  sdf

  Світлі, добрі, радісні події не рідкість у нашому житті. Саме таким світлим днем для тринадцяти учнів із Сєвєродонецька Луганської області стали відвідини Посольства Литовської Республіки в Україні і початок пізнавальних мандрів до берегів Балтійського моря, де молодь відпочине з 18 по 23 липня. Стартовим майданчиком для активного відпочинку в Пущі-Водиці для юні став Міжнародний центр дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP Національного центру «Мала академія наук України».

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН