• Вельмишановний Станіславе Олексійовичу!

  Уся велика родина Малої академії наук України – науковці, педагоги, співробітники НЦ «МАНУ», талановиті школярі та їхні батьки – радо вітають Вас із Днем народження!

  Ви стояли коло витоків унікальної освітньої системи МАН, започаткувавши з однодумцями інноваційну систему підтримки обдарованих дітей і молоді – майбутньої еліти України. Під Вашим керівництвом Мала академія наук стала науково-освітньою установою, яка зорієнтована на найвищі світові стандарти, динамічно розвивається та задає вектор поступу позашкільної освіти нашої держави.

  Ми знаємо Вашу добру вдачу, цінуємо батьківську турботу до своїх молодих колег та зовсім юних учнів МАН. Тож прийміть як належне теплі, щирі слова великої подяки і шани, на які Ви заслуговуєте сповна, – за світло знань, організаторський хист і наполегливу працю, за Ваше меценатське сприяння розвитку духовності, науки і мистецтва.

  Тож нехай і надалі Ваш життєвий і науковий шлях буде наповнений творчим натхненням, щирою повагою людей, з якими звела Вас доля, добрим настроєм, новими досягненнями.

  Міцного здоров’я, щастя, миру і злагоди Вам і Вашій родині!

 • Шановний Оксене Васильовичу!

  Колектив Національного центру «Мала академія наук України» щиро вітає Вас з Днем народження!

  Для кожного з нас МАН – це не просто місце роботи, а друга домівка, де всі «свої», де вільно і цікаво. Ця особлива атмосфера виникла і тримається передусім завдяки Вам – талановитому сучасному керівникові, який має рішучість відкидати стереотипи та йти неторованим шляхом – подеколи складним, але водночас єдиним, який веде до вершини.

 • ФОРМУВАННЯ УЧНІВСЬКОГО СВІТОГЛЯДУ
  З 25 червня по 8 липня Рівненська МАН провела літню школу з релігієзнавства та історії релігії

  sdf

  До Рівного на літнє навчання прибули шістнадцять учнів 9–11-х класів з обласного центру, районних територіальних відділень, окремих навчальних закладів, які під час ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту виявили високий рівень знань з гуманітарних дисциплін, творчі здібності та навички науково-дослідницької діяльності і стали переможцями змагання. Організували школу управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації і Рівненська МАН у дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне».

 • ЗАКОХАНІ У РІДНИЙ КРАЙ І РІДНЕ СЛОВО
  Літня філологічна школа Рівненщини завершила свою роботу

  sdf

  Цього року завдяки Програмі підтримки молоді на 2016–2020 роки, схваленій розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації у грудні минулого року і затвердженій рішенням Рівненської облради, продовжено проект Рівненської МАН щодо нагородження переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту путівками до профільної літньої школи за напрямом «Філологія».

 • УПРАВЛІННЯ, РОЗРАХУНКИ, БІЗНЕС-ІДЕЇ…
  П’ятнадцять учнів Рівненщини опанували навички соціально-економічних досліджень у профільній літній школі

  sdf

  У програмі двотижневого навчання учасників школи були завдання двох видів: теоретичне навчання за основними об’єктами сучасних соціально-економічних досліджень і прикладні засади економіки з їхньою апробацією під час навчальних екскурсій, завдань в ігровій формі та проектування бізнес-плану організації. До викладання у школі було залучено шість кандидатів економічних наук – Олену ДОРОШЕНКО, Ірину РОЩИК, Наталію САМОЛЮК, Владислава СОЛОДКОГО, Галину ЮРЧИК, Олену ШИШКІНУ, – і доктора економічних наук Галину МІЩУК.

 • СИНЕРГІЯ НАУКИ, МОВИ І ДОЗВІЛЛЯ
  У Києві з 26 червня по 8 липня пройшла німецькомовна літня академія «MINT»

  sdf

  Четвертий рік поспіль завдяки спільному проекту Ґете-Інституту в Україні і Малій академії наук 20 старшокласників з усієї країни мали змогу вдосконалити свої знання з німецької мови і MINT-наук: математики, інформатики, науки про природу і техніку (перші літери від назв цих наукових дисциплін німецькою складають абревіатуру MINT).

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН