• ПРИКАРПАТСЬКА ЛІТНЯ ШКОЛА МАН ЗАПАЛЮЄ СЕРЦЯ!

  sdf

  Сьогодення, як ніколи, змушує кожного з нас вивищувати в повсякденні гуманістичні пріоритети, мати інтуїтивну суспільну чутливість, щоб виявити себе в нестримному прагненні здійснення загальнолюдських ідеалів у мікро- й макрокосмі не декларативно, не вряди-годи, а душетворчо, щомиті. Тому інтелектуально-виховна діяльність юної науково обдарованої особистості для Івано-Франківського обласного відділення МАН України є пріоритетною не тільки під час навчального року, а й довготривалих літніх канікул.

 • Вельмишановний Станіславе Олексійовичу!

  Колектив Національного центру «Мала академія наук України» і вся велика і дружна МАНівська родина щиро вітають Вас зі славним ювілеєм!

  Ми знаємо Вас як відомого науковця, державного і суспільного діяча, талановитого керівника і людину з активною громадянською позицією. І нам надзвичайно приємно, що серед Ваших різнобічних інтересів і захоплень особливе місце посідає підготовка і виховання майбутньої еліти української нації.

  Ваша наполеглива праця, розвинена інтуїція і глибоке розуміння пріоритетів розвитку науки й освіти стали запорукою створення і становлення в нашій країні унікальної системи виявлення, підтримки й розвитку обдарованих дітей та молоді.

  Очолювана Вами масштабна інноваційна система Малої академії наук забезпечує оптимальні умови як для інтелектуального, духовного, творчого розвитку здібних учнів, так і для професійного зростання педагогів, які працюють з обдарованою молоддю.

  Ваша активна діяльність на міжнародній арені позитивно впливає на імідж не лише Академії, а й України загалом. Завдяки Вам українські школярі й освітяни мають змогу поглиблювати свої знання, отримувати необхідний досвід у найкращих світових лабораторіях і наукових центрах.

  Вельмишановний Станіславе Олексійовичу!

  Увесь колектив Малої академії наук висловлює Вам глибоку вдячність за неоціненний внесок у становлення і розвиток МАН, за те, що Ви віддаєте свої сили, час і душевне тепло юним дослідникам і пошуковцям, формуєте нове покоління – розумне, творче і небайдуже, гордість і надію нашої держави. Нехай Ваша діяльність на посаді Президента Малої академії наук приносить нові здобутки, шану і повагу, сприятиме відродженню й розквіту української науки. Ми від усього серця бажаємо, щоб фаховий досвід, компетентність і сила духу допомогли Вам реалізувати ще багато шляхетних починань.

  Зичимо Вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров’я, родинного затишку, здійснення планів і задумів. Нехай нинішні й колишні МАНівці і надалі тішать Вас своїми успіхами, а натхнення й велика любов до своєї справи і до своєї землі завжди супроводжують Ваш життєвий шлях.

 • РОЗУМНІ ЛЮДИ ДУМАЮТЬ СХОЖЕ
  У Пущі-Водиці відзначили завершення літньої фізико-математичної школи МАН

  sdf

  18 липня для учасників літньої школи фізико-математичного профілю стало і щасливим, і сумним днем. Радість, що вдалося побувати на такому заході, учні демонстрували щохвилини, а сум, що все скінчилося, не зміг приховати ніхто. Із завершенням насиченого науково-оздоровчого марафону юнацтво привітав Президент Малої академії наук України, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук Станіслав ДОВГИЙ.

 • Шановний Оксене Васильовичу!

  Колектив Національного центру «Мала академія наук України» щиро вітає Вас з Днем народження!

  Усі ми – і «ветерани» МАН, і ті, хто працює тут кілька років чи кілька місяців, цінуємо рідну Академію передусім за невимушену, родинну атмосферу, яку Ви зуміли створити...

   

 • «MINT ВИГРАЄ» – ВИГРАЄ УКРАЇНА, ВИГРАЄ СВІТ
  Переможними вітаннями в Києві завершився спільний проект МАН і Goethe-Institut

  sdf

  MINT gewinnt – саме так німецькою звучить назва літньої школи, де MINT – це і назва лікувально-духмяної рослини (згадайте – якої), і абревіатура найперспективніших галузей науки (вгадайте – яких ;), відкриття в котрих рятують сталим прогресом світ. Gewinnt – чарівне слово з семи літер, переклад якого українською тільки для знавців знімає питання про його наголос і, відповідно, час – MINT вИграє чи виграЄ?..

 • У ПОШУКАХ ТАЄМНИЦЬ ВСЕСВІТУ
  Юні фізики й математики з Малої академії наук розпочали роботу в літній школі

  sdf

  Хто відкрив теорію відносності раніше за Ейнштейна, що таке стандартна модель, теорія поля і бозон Хіггса, як відбувався Великий вибух, де шукати «темну матерію» і «темну енергію», чи можна «витягти» інформацію з «чорної діри»?.. Про ці та інші непрості цікавинки йшлося на урочистому відкритті літньої фізико-математичної школи Малої академії наук, що відбулося 12 липня в Києві.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН