• ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ
  22–23 жовтня у лабораторії НЦ «МАНУ» гостювали одесити

  sdf

  У рамках МАНівського проекту «Відкрита освітня лабораторія» столицю відвідали 22 учні сьомого фізичного класу Рішельєвського ліцею м. Одеси. За словами завідувача відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ» Ігоря Чернецького, цей навчальний заклад є одним із найкращих в Україні. Його спеціалісти готують переможців міжнародних олімпіад з природничих дисциплін, учасників міжнародних турнірів і конкурсів.

 • НОВА МАТРИЦЯ НАВЧАННЯ
  «Відкрита освітня лабораторія» МАН працювала на Полтавщині

  sdf

  20 жовтня фахівці НЦ «МАНУ» та Інституту обдарованої дитини НАПН України провели навчально-практичний семінар з методики розвитку дослідницьких умінь учнів на базі Полтавського територіального відділення МАН. Виїзд відбувся в рамках проекту «Відкрита освітня лабораторія». З учителями й учнями шкіл Полтавщини працювали кандидати педагогічних наук – завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ» Ігор Чернецький і завідувач відділу підтримки обдарованості та міжнародної співпраці ІОД НАПН України Наталія Поліхун.

 • НАУКОВІ СТУДІЇ МАН ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

  sdf

  Ми пропонуємо дослідницьке навчання на базі лабораторії MANLAB, де ви матимете можливість працювати в команді, проводити експерименти, використовуючи надсучасне лабораторне обладнання; практикуватися у вирішенні прикладних завдань. З вами працюватимуть викладачі провідних вишів м. Києва, які є розробниками й авторами контрольних завдань для учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

 • ОСІННІ НАУКОВІ ШКОЛИ МАН

  sdf

  Національний центр «Мала академія наук України» запрошує учнів 7–11 класів і вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до участі в Осінніх наукових школах МАН.

 • ДО МІСТА, ЩО ПАХНЕ НАУКОЮ
  Минулий тиждень МАНівці провели у німецькій лабораторії «XLAB»

  sdf

  Починаючи з 2013 року, завдяки НЦ «МАНУ» українська молодь має можливість стажуватися у провідній європейській лабораторії «XLAB», розташованій у Геттінгені, де організовуються наукові школи для школярів, студентів та педагогів. Це місто є одним із центрів німецької науки: в ньому розташовані п’ять науково-дослідних інститутів імені Макса Планка, один із найпрестижніших та найстаріших вишів Європи – Геттінгенський університет імені Георга Августа, де, до речі, викладав і український біолог Ілля Мечников.

 • НАУКОВО-ОСВІТНІ РЕСУРСИ ДЛЯ МОЛОДІ
  Дніпропетровська МАН підписала угоду із загальноосвітніми та вищими навчальними закладами

  sdf

  13 жовтня у Національному гірничому університеті відбувся інформаційно-методичний семінар на тему «Інноваційні форми співпраці: загальноосвітній навчальний заклад – Дніпропетровське відділення Малої Академії наук України – Національний гірничий університет». Учасниками семінару буди викладачі НГУ, працівники та учні Дніпропетровського відділення Малої академії наук і керівники обласних навчальних закладів.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН