• ВОЇНИ СВІТЛА І ДОБРА
  Учасники відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства готові мірятися знаннями про колиску душі українського народу

  sdf

  22 квітня ознаменувалося урочистим відкриттям, напевно, найбільш творчого відділення конкурсу-захисту МАН – літературознавства, фольклористики і мистецтвознавства. Президент Малої академії наук України, член-кореспондент Національної академії наук України, академік Національної академії педагогічних наук України Станіслав ДОВГИЙ щиро привітав усіх учнів, керівників і членів журі з урочистим відкриттям, побажав наснаги, успіхів та віри в себе.

 • Друзі, колеги, учні МАН!

  Національний центр «Мала академія наук України» радий щиро привітати вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

  Великдень завжди був і залишатиметься особливим святом для українців і всього людства, бо засвідчує всепереможну силу слова Істини, вогонь Віри і вічність Добра.  

  Цього дня ми святкуємо перемогу світла над темрявою, розуму над неуцтвом, мужності над зрадою, життя над смертю. І сьогодні, в нелегкі часи випробувань, Воскресіння Христа дає нам непохитну віру і в духовне воскресіння України, справжнє відродження національної честі й гідності українців, утвердження справедливості і правди.

 • PER ASPERA AD ASTRA – КРІЗЬ ТЕРНИ ДО ЗІРОК
  Свої нагороди повезли додому переможці відділення хімії та біології

  sdf

  Довгоочікуваним дощем і веселкою зустрів Київ юних ботаніків, біологів, медиків, валеологів та інших знавців природи і людини. А 18 квітня під час вручення нагород і дипломів сонечко над Дніпром радувало переможців, призерів і всіх учасників відділення хімії та біології конкурсу-захисту МАН.

 • «Весна іде – добро несе…»

  sdf

  Таку назву має новостворена виставка в Рівному, яка радо відчинила свої двері для тих, чиї серця сповнені любові та прагнуть допомогти ближньому. Організаторами виступили «Музей бурштину» і Рівненський Будинок вчених. Експонатами виставки стали писанки, крашанки, різноманітні витвори мистецтва з глини, бурштину, скла, вишивані рушники, вироби з лози й соломки, ляльки-мотанки, вироби за технологією квілінгу та декупажу, які об’єднані тематикою українських традицій, пов’язаних із Великодніми святами.

 • ТІ, ХТО МИСЛИТЬ
  Розпочалися інтелектуальні змагання у відділенні хімії та біології

  sdf

  Відкриття наукового відділення хімії та біології Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН відбулося 15 квітня у творчо-мистецькій атмосфері в залі Національного еколого-натуралістичного центру. 

 • Всеукраїнський очно-дистанційний формат обговорення актуальних питань організації навчально-дослідницької діяльності дітей дошкільного, молодшого шкільного та підліткового віку

  sdf

  9–10 квітня на базі лабораторного комплексу Національного центру «Мала академія наук України» «МАНлаб», комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Навчально-дослідницька діяльність дітей: досвід організації, дидактичні напрацювання, особливості формування навчально-дослідницьких умінь».

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН