• 18 березня свій ювілей святкує Луїза Іванівна КОВБАСЕНКО – завідувач кабінету наукового забезпечення Національного центру «Мала академія наук України», заслужений працівник освіти України.

  Вельмишановна Луїзо Іванівно!

  Колектив Національного центру «Мала академія наук України» та вся велика родина МАН щиро вітає Вас із ювілеєм!

  Ми знаємо Вас як чудового фахівця освітньої галузі, чарівну жінку, порядну та чуйну людину, всім серцем залюблену у свою справу і в Україну. Ваша наполеглива праця і глибоке розуміння пріоритетів розвитку освіти стали запорукою збереження і становлення унікальної української системи виявлення, підтримки й розвитку обдарованих дітей та молоді.

  З Ваших натхненних задумів народилися численні проекти і заходи Малої академії, Ваші цінні поради і теплі слова стали життєвим дороговказом для багатьох юних дослідників та молодших колег-освітян. Ми дякуємо Вам за доброзичливість і людяність, за знання і досвід, який Ви передаєте молодому поколінню, за любов і повагу до кожної дитини, якими сповнене Ваше серце.

  Цього святкового дня бажаємо Вам, шановна Луїзо Іванівно, міцного здоров’я і життєвих сил на довгі-довгі роки, родинного тепла і затишку, творчої наснаги, підтримки рідних, колег і друзів. Нехай здійснюються всі Ваші плани і задуми, а життя щодня дарує Вам гарний настрій, радісні події та усмішку.

  З повагою
  Директор НЦ "МАНУ"
  Оксен ЛІСОВИЙ

 • ФОРМУЄМО ЖИТТЄВІ Й ДОСЛІДНИЦЬКІ КОМПЕТЕНЦІЇ ШКОЛЯРІВ
  Тренінг у «МАНЛаб» пройшли вчителі з Кіровоградщини, Дніпропетровщини та Київщини

  sdf

  16–17 березня в лабораторному комплексі НЦ «МАНУ» пройшов черговий тренінг для вчителів природничих дисциплін у рамках Всеукраїнського проекту «Впровадження інноваційних освітніх технологій у системі МАН». Його учасниками стали 18 педагогів з м. Кропивницького, м. Жовті Води Дніпропетровської області та Бориспільського району Київської області.

 • Київська МАН – переможець конкурсу!

  sdf

  15–17 березня у Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України відбулися визначні події освітньої галузі – IX міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» і VII міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

 • 14 березня свій ювілей святкує Олександр АНДРЄЄВ – директор Рівненської МАН учнівської молоді, заслужений працівник освіти України

  sdf

  Шановний Олександре Анатолійовичу, прийміть щирі вітання
  від колективу Національного центру «Мала академія наук України»!

  Уже понад 10 років Ви віддаєте свій час, сили і душевне тепло юним пошуковцям і дослідникам. За цей час Рівненська Мала академія наук стала потужним науково-освітнім центром регіону та другою домівкою для тисяч талановитих школярів. Разом з однодумцями Ви створили особливе середовище, в якому панує атмосфера свободи і довіри, де цікаво і дітям, і дорослим.

 • Виховуємо лідерів та переможців: розпочала роботу Лабораторія лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН

  sdf

  14 березня 2018 року в рамках підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України відбувся перший захід Лабораторії лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН – переможці ІІ (міського) етапу конкурсу взяли участь у практикумі з ораторського мистецтва, а також стали учасниками найновітніших фасилітаційних практик.

 • МИРНІ  НАМІРИ
  У Школі МИРотворчості новий набір учнів

  sdf

  З 4 по 6 березня у Міжнародному науково-дослідному комплексі MANLAB.CAMP відбувся перший етап навчання Школи МИРотворчості, у якій діти засвоюють мирні способи вирішення конфліктів. Цей курс проходить за підтримки Національного центру «Мала академія наук України» і Молодіжної ініціативи «Серце в долоньках».

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН