• ІННОВАЦІЙНІ  ПІДХОДИ  КОНКУРСНИХ  ПРОЕКТІВ
  Наукові керівники і координатори конкурсу «МАН–ЮНІОР» провели в столиці семінар-практикум

  sdf

  З 10 по 12 жовтня у Пущі-Водиці на базі MANLAB.CAMP відбувся Всеукраїнський семінар-практикум координаторів відкритого інтерактивного конкурсу «МАН-ЮНІОР». У семінарі з назвою «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН» взяло участь 34 наукових керівників, педагогів і координаторів конкурсу з усієї України.

 • ВІТАЄМО!

  14 жовтня ми відзначаємо три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва і День створення Української повстанської армії. Ці дати нерозривно пов’язані з великим православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, адже Божа Матір є заступницею і покровителькою наших воїнів, оборонців країни.

  Українське козацтво протягом століть вправно протистояло численним ордам і амбітним імперіям, стояло на сторожі свободи і гідності України як вільної суверенної держави. Сьогодні відроджені Збройні Сили захищають незалежність нашої держави від зазіхань агресора, дають гідну відсіч окупантам і найманцям.

  Варто пам’ятати: нинішнє свято – це не «день хлопчиків», адже в лавах української армії пліч-о-пліч з чоловіками служать понад 20 тисяч жінок, наших берегинь і захисниць. Водночас боронити країну можна не тільки зі зброєю в руках. На велику подяку і шану заслуговують медики, волонтери, громадські активісти та всі, хто любить Україну, відчуває відповідальність за її майбутнє і докладає зусиль для її розвитку, кожен на своєму місці. Усі разом ми закладаємо підвалини економічного, культурного, наукового, освітнього ренесансу нашої Батьківщини, творимо її новітню історію.

  Тож від імені колективу Національного центру «Мала академія наук України» сердечно вітаємо всіх захисників України! Зичимо вам та вашим близьким міцного здоров’я, сили та впевненості в завтрашньому дні, родинного тепла і затишку, добра та мирного неба над головою.

  Слава Україні! Героям Слава!

  З повагою

  Директор Національного центру
  «Мала академія наук України»
  Оксен ЛІСОВИЙ

 • На базі Малої академії наук України буде створено Центр ЮНЕСКО 2-ї категорії – рішення Виконавчої Ради організації

  sdf

  Сьогодні у Парижі на засіданні Виконавчої Ради Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури прийнято рішення про створення на базі Малої академії наук України Центру ЮНЕСКО 2-ї категорії. Як нам повідомив керівник науково-освітніх програм ЮНЕСКО Жан-Поль Абьяга, рішення було підтримане одностайно.

 • СПІЛЬНІ  ПРОЕКТИ  ДРУЖНІХ  КРАЇН
  Юні дипломати України і Польщі демонстрували вміння комунікувати й презентувати національні культури

  sdf

  З 28 вересня по 6 жовтня у польському місті Бидгощ відбулася Міжнародна двомовна українсько-польська школа з культурної дипломатії, участь у якій взяли 15 українських і 6 польських школярів. Захід був ініційований Центром слов’янських мов «Славос» і відбувся за фінансової підтримки адміністрації Бидгоща відповідно до програми налагодження співпраці з містами-побратимами з України – Черкасами і Кременчуком.

 • ПЕРЕДНІЙ  КРАЙ  НАУКИ
  Науково-популярний лекторій НЦ «МАНУ» пройшов у Прилуках

  sdf

  Просвітницький захід у рамках проекту «Відкрита освітня лабораторія» відбувся 11 жовтня на базі Прилуцької спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Чернігівської області. Його учасниками стали учні 7–11-х класів, а також учителі природничих дисциплін навчальних закладів міста.

 • InEDU
  Визначено переможця однойменного Всеукраїнського ІТ-хакатону

  sdf

  Задля формування навичок інформаційно-цифрової компетентності у старшокласників і залучення їх до науково-дослідницької діяльності влітку НЦ «Мала академія наук України» оголосив про проведення освітнього хакатону. Учні, працюючи в командах, мали надіслати короткий опис заняття, присвяченого IТ-технологіям чи електроніці.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН