• Відкриття й освячення пам’ятного знаку на пошанування Героїв Небесної Сотні

  sdf

  Запрошуємо всіх охочих завітати на церемонію відкриття й освячення пам’ятного знаку на пошанування Героїв Небесної Сотні, яка відбудеться в середу, 3 вересня, о 12.00 годині за адресою: вул. Тургенєвська, 11. У заході візьмуть участь Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Президент Малої академії наук України, член-кореспондент НАНУ Станіслав Довгий, ректор Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, академік НАНУ Віктор Андрущенко.

 • ЛІТНІ КАНІКУЛИ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ 2014 У ПОЛЬШІ

  sdf

  За сприяння польських проектів підтримки молоді з 9 по 20 серпня 2014 року відбулася поїздка учнів, педагогів МАН України до міста Пулави Люблінського регіону з метою вивчення історії та культури Польщі. Любленщина – регіон, який упродовж багатьох століть перебуває на стику культур Заходу та Сходу. Понад 530 років Любленське воєводство вважається місцем бездоганно чистої природи, де розташовано 2 національних і 17 ландшафтних парків, та місциною народних ремесел.

 • З Днем незалежності України!

  sdf

  Дорогі друзі, колеги!

  24 серпня ми відзначаємо свято, яке цьогоріч стало найважливішим для мільйонів наших співвітчизників – День незалежності України. Усвідомлення глибинного змісту поняття «незалежність» приходить до нас у важкі часи випробувань. Точиться російсько-українська війна. Ллється кров. Гинуть найкращі сини і доньки нашої землі. Знову, як і в минулі століття, новітні герої стають на захист Батьківщини. Мазепинці, петлюрівці, бандерівці, рухівці, майданівці… Кожна доба дає свої імена тим, хто носить Україну в серці, виборює її волю і право на гідне життя. І надзвичайно важливим є цей неперервний зв’язок поколінь, адже, за Шевченком, нація – це спільнота «мертвих, і живих, і ненароджених». Кожен з нас є ланкою між минулим і майбутнім, ланкою, від якої залежить дуже багато.

  Революцію гідності розпочали студенти – ровесники незалежної України. Бачимо, що 23 роки не минули даремно і наші діти виросли вільними, добрими, сміливими, готовими брати на себе відповідальність за долю країни. Маємо не зрадити їх, підтримати словом і справами, згуртуватися і дати відсіч окупантам, щоб назавжди відстояти наше право жити на своїй рідній землі.

  Бажаю нам усім миру, внутрішньої свободи і щасливої долі. З Днем незалежності, друзі!

  Слава Україні!

  Директор НЦ "МАНУ"

  Оксен ЛІСОВИЙ

 • ЯКЩО ТИ НЕ ЙДЕШ ДО НАУКИ, ТОДІ ВОНА ПРИЙДЕ ДО ТЕБЕ
  23 серпня відвідувачі ТРЦ «Gulliver» мали змогу побачити винаходи учнів МАН

  sdf

  Останні дні літа приносять перший запах осені, а школярам – особливий аромат навчального року. Легке хвилювання під час покупок навчальної канцелярії, нових зошитів, контурних карт і підручників, ледь помітне тремтіння пальців, які гортають сторінки при виборі щоденника, і дивне поєднання суму й радості, що зовсім скоро розпочнеться новий навчальний рік. 

 • НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДИТЯЧИХ МРІЙ
  Дітям-переселенцям зі Сходу влаштували «Арсенал добрих справ»

  sdf

  21 і 22 серпня просторі зали Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» повнилися веселим галасом, дитячим сміхом і креативними ідеями, що, як-то кажуть, літали в повітрі. Упродовж двох днів близько 250 дітей різного віку – переселенців зі східних областей нашої країни – взяли участь у наукових заходах, які в рамках проекту «Арсенал добрих справ» для них підготувала Мала академія наук України.

 • НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ
  Випускника МАН обрано заступником голови Громадської ради при МОН

  sdf

  19 серпня 2014 року відбулося перше засідання новообраної Громадської ради при МОН, на якому затвердили кандидатів на посаду голови, заступника голови і відповідального секретаря Громадської ради. Зокрема, заступником голови обрано виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації «Асоціація випускників Малої академії наук України» Євгена КУДРЯВЦЯ.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН