• Шановні колеги, учні, друзі і партнери МАН!

  Радий привітати всіх вас зі славетним ювілеєм – 25-ю річницею незалежності України!

  День незалежності України - це символ здійснення заповітних мрій наших дідів і прадідів. Споконвічна боротьба за незалежність і справедливий устрій громади гартувала їхній дух й прагнення до перемог і здобутків. Справжні герої, майстри, інтелектуали і митці нині виборюють і формують ліпшу долю для всіх нас, бо розуміють, що живуть у час непростих, але неминучих випробувань і системних змін, які спроможні вивести країну в європейські і світові лідери економічного і соціального прогресу.

  Для цього є всі можливості і ресурси, повага і підтримка цивілізованого світу, є потужна мотивація до подолання внутрішніх і зовнішніх викликів. Є ми — талановитий, обдарований, мужній, з високим рівнем освіченості, гумору і вдачі народ України. 

  Щорічно в цей день ми будемо запитувати себе: чи достатньо зроблено для власного розвитку і добробуту родини, рідного краю? Чи розширили ми кордони своїх знань і навичок для досягнення нових обріїв?

  Головне пам’ятати, що відповідальність за успіх держави несе особисто кожен із нас. Своєю відповідальністю, небайдужістю, конструктивністю ми створюємо яскраве полотно майбутньої остаточної перемоги нашої країни.

  Тож будемо самокритичними, але об’єктивно оцінюймо той рівень, якого вдалося досягти. Враховуючи передумови і обставини, ми з вами маємо привід для справжнього, щирого святкування цього дня, не забуваючи про ті жертви, які ми з вами принесли на вівтар нашої спільної, великої мети.

  Вітаю!

  Директор Національного центру

  «Мала академія наук України»

   Оксен ЛІСОВИЙ

 • ВІТАЄМО!

  БОРОДЧУК НІНА АНТОНІВНА - ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ!

  22 серпня 2016 р. Указом Президента України №338/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм БОРОДЧУК Ніні Антонівні - директорові комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» - присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України»!

  Пишаємося Вами, вельмишановна Ніно Антонівно! Щиро зичимо міцного здоров’я, радості від життя, цікавих ідей і можливостей для їх втілення, щирих друзів і колег, допитливих і спраглих до знань учнів, невичерпної енергії і подальших успіхів на благо України!

 • КРАСА ЗОРЯНОГО НЕБА
  Мала академія наук України провела першу літню школу з астрографії

  sdf

  З 1 по 8 серпня на території Міжнародного наукового креативного комплексу MANLAB.CAMP проходила літня астрономічна школа Національного центру «Мала академія наук України». Основним спрямуванням школи цьогоріч стала астрографія – напрям практичної астрономії, пов’язаний з отриманням та опрацюванням зображень об’єктів зоряного неба.

 • ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ
  МАН провела Школу громадянської участі та культурної дипломатії

  sdf

  Якщо Школу громадянської участі Мала академія наук вже проводила, то навчання культурній дипломатії відбулося вперше. Культурна дипломатія – це комунікація між різними культурами (обмін ідеями, вивчення традицій, переконань тощо) задля досягнення взаєморозуміння. Такий обмін може відбуватися на різних рівнях: державному, суспільному, приватному.

 • АРТ-ПРОСТІР ЗАКАРПАТТЯ
  У перших сім серпневих днів «вирувала» МАНівська школа мистецтвознавства

  sdf

  Традиційно ця школа, яка проводиться вже вчетверте, відбувається на Закарпатті. Цьогоріч за її локацію організатори обрали місто Ужгород, яке відвідало 13 школярів. Учнів ознайомили із сучасним процесом навчання в Закарпатській академії мистецтв, викладачі якої були спікерами школи, розповіли про складові і техніки живопису, коротко ознайомили з поняттями «насиченість», «тон» і «світлота» кольору, продемонструвавши роботи студентів академії.

 • ТЕХНОЛОГІЇ, ЩО ЗМІНЮЮТЬ НАШ ПОБУТ
  З 20 по 29 липня Дитячі студії МАН провели третій літній табір

  sdf

  Розумний дім – це одна із систем Інтернету речей – єдиної мережі, що об’єднує техніку, якою ми користуємося щодня, і віртуальний світ. Така технологія дає змогу людині віддалено керувати різними приладами. Інтернет речей складається із взаємозв’язаних фізичних об’єктів або пристроїв, які мають вбудовані датчики, і програмного забезпечення, що здійснює передачу й обмін даними між фізичним світом і комп’ютерними системами за допомогою використання стандартних протоколів зв’язку.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН