• ОБ’ЄДНАЄМО СИЛИ ДЛЯ ДЕОКУПАЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ЕФІРУ!

  28 січня в інформаційному агентстві «УНІАН» діячі української культури і шоу-бізнесу під час прес-конференції звернулися до Петра Порошенка з вимогою закрити український ефір для відео- та аудіотоварів Російської Федерації. Митці зареєстрували відповідну електронну петицію до Президента України.

  – Майже вся медіа-продукція, що вироблялася та виробляється зараз у Російській Федерації, несе елементи прихованої або відвертої пропаганди. Це не тільки возвеличення силових структур ворога, а й пропаганда так званого «русского мира», спотворення історії та сучасності, виправдання злочинів авторитарних режимів і злочинів проти людяності, – йдеться у тексті петиції.

  Це «тиха» війна, в якій ми всі перебуваємо в зоні бойових дій.

  Освітяни, учні і випускники МАН, заохочуємо вас захистити український ефір, підтримавши це звернення! Заповнимо інформаційний простір навколо наших дітей,  учнів, вихованців якісною вітчизняною медіа-продукцією, що пропагує українські цінності та інтереси!

  Приєднуйтесь!

 • ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

  sdf

  Кожна нація славна своїми героями, мужніми й розумними синами і доньками героїчної української землі. 29 січня наш народ відзначає день, яким може пишатися – завзятий бій невеличкого студентського куреня з багатотисячною армією Муравйова під Крутами став з 1918 року символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Підступний агресор був стриманий, що дозволило в найближчий час укласти Брестську мирну угоду і сприяти подальшому очищенню Києва і України від більшовицької навали.

 • Співчуваємо…

  sdf

  28 січня 2016 року пішов з життя керівник Закарпатського територіального відділення Малої академії наук України, директор Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник народної освіти України ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ ЗОМБОР.
  Не стало світлої людини, яку знали, любили і поважали вихованці, колеги й освітяни з усієї України…

 • МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ – СИСТЕМОТВОРЧИЙ ФАКТОР ФОРМУВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КАПІТАЛУ НАЦІЇ
  В парламентській газеті «Голос України» опубліковано Закон України «Про наукову та науково-технічну діяльність»

  sdf

  Напередодні нового 2016 року Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав Закон України «Про наукову та науково-технічну діяльність», який був прийнятий Верховною Радою України. Цей закон визначає правові, організаційні та фінансові засади функціонування і розвитку у сфері наукової і науково-технічної діяльності, створює умови для провадження наукових досліджень, задоволення потреб суспільства і держави у технологічному розвитку шляхом конструктивної взаємодії освіти, науки, бізнесу та влади.

 • «БОГ СЯ РОЖДАЄ, ХТО Ж ГО МОЖЕ ЗНАТИ! ІСУС МУ ІМ’Я, МАРІЯ МУ МАТИ!»
  20 січня стартувала Всеукраїнська акція «Знайди стару-нову колядку!»

  sdf

  Цей проект, який триватиме до Різдва-2017, покликаний відродити розмаїття різдвяних пісень. Ініціаторами стали Мала академія наук спільно з відомими виконавцями автентичної музики, етнологами та фольклористами. Упродовж 2016 року організатори прийматимуть від українців записи колядок у текстовому та відеоформаті. Найкращі виконавці будуть нагороджені призами і візьмуть участь у Всеукраїнському гала-фестивалі.

 • ВІД ВИГАДКИ ДО КНИЖКИ
  З 11 по 15 січня у MANLAB.CAMP дітлахи навчалися тонкощам літературного мистецтва

  sdf

  Майбутні майстри слів та образів, яким на сьогодні 13–16 років, щоденно дуже багато писали і спілкувалися з нинішніми «зірками» й «легендами» сучасної української літератури – Олександром Ірванцем, Лесею Ворониною, Любком Дерешем, Олександром Михедом, Дмитром Кузьменком, Катериною Бабкіною, Сергієм Оксеником і Галею Ткачук. Усі вони – учасники III Підліткової літературної школи, яку організував Центр літературної освіти спільно з НЦ «МАНУ».

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН