• ДЖЕРЕЛО ДОДАТКОВИХ ЗНАНЬ
  На Закарпатті відбулася ХХІІ міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул та кристалів»

  sdf

  Уже п’ятий рік поспіль вихованці Малої академії наук України, переможці всеукраїнських конкурсів та олімпіад, які активно займаються дослідженнями у галузі фізики і мають на меті зробити особистий внесок у розвиток улюбленої науки, беруть участь у Міжнародній школі-семінарі імені Галини Пучківської «Спектроскопія молекул та кристалів», у рамках якої для учнів організовують свою школу-семінар. 

 • ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, ОДНОДУМЦІ!
  Колектив Національного центру «Мала академія наук України» щиро вітає вас із Днем працівників освіти!

  Вам випала велика честь бути причетними до формування нашого майбутнього через непрості випробування сьогодення і наскрізне переосмислення минулого. Нині, коли держава і суспільство як ніколи потребують талановитих, рішучих, з інноваційним мисленням людей, роль вчителя, наставника, наукового керівника є, без перебільшення, питанням національної безпеки.

  Освітня система України – це 7,7 мільйона тих, хто навчається, і 1,5 мільйона тих, хто навчає і забезпечує процес навчання. Освітній сектор стає одним із провідних чинників системних змін у суспільстві, а світова тенденція свідчить: попит на висококваліфікованого вчителя, викладача зростає з року в рік. Бути освіченим стає життєвою потребою, і не такий далекий той день, коли педагогічна освіта буде не тільки шанованою, а й престижною, модною професією.

  Це також свято і наших учнів МАН, які своїми дослідженнями і світоглядною позицією стимулюють до розвитку друзів, рідних, педагогів, готуються все життя навчатися і навчати інших. Багато з них стануть освітянами, дехто – вчителями, справжніми лідерами і креативними реформаторами в усіх сферах соціуму.

  Народження особистостей і підтягування слабких, формування нової еліти нації, готової боротися за краще майбутнє країни і динамічно розвивати її – це ваша заслуга, за яку вся громада буде вам завжди вдячна.

  Велике спасибі всім учителям, викладачам, освітянам-позашкільникам за світло знань і вмінь, за любов і самовіддану працю. Бажаємо вам здоров’я, терпіння і якомога більше учнів, яких ви любите і якими пишаєтеся!

  Директор НЦ "Мала академія наук України"
  Оксен Лісовий

   

 • ЩОРІЧНЕ СВЯТО НАУКОВЦІВ КІРОВОГРАДЩИНИ

  sdf

  Третя субота вересня у Кіровограді, як завжди, була дуже насиченою. Адже традиційно на цей день припадають аж три свята: 19 вересня кіровоградці святкували День рідного міста, День винахідника і раціоналізатора України та настановну сесію для слухачів Кіровоградської МАН.

 • «РОЗКРИЛЛЯ ДУШІ»
  Саме під такою назвою в столиці відбувся Всеукраїнський літературний конкурс, присвячений ювілею Ліни Костенко

  sdf

  З 28 по 30 вересня в Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», організаторами якого були Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України і Національний центр «Мала академія наук України». Цього року змагання було присвячене 85-річчю від дня народження Ліни Костенко і проводилося з метою вшанування творчої спадщини поетеси, формування вмінь і навичок літературної і дослідницької діяльності, підтримки талановитої молоді і творчої праці педагогів.

 • БАЧИТИ І РЕАЛІЗОВУВАТИ ПОТЕНЦІАЛ НАУКОВЦІВ КРАЇНИ
  У Києві за участю Малої академії наук пройшов інноваційний форум «Social Good Summit» ПРООН

  sdf

  «Як новітні технології, інновації та соціальні медіа можуть змінити світ на краще»  саме з такою назвою 25 вересня в Національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся форум «Social Good Summit» Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

 • Ювілейна настановна сесія РМАНУМ

  sdf

  23 вересня в Рівненській МАН відбулася щорічна настановна сесія. Цьогоріч десята за ліком сесія зібрала в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування близько півтисячі юних слухачів, кандидатів у дійсні члени та дійсних членів МАН України з усієї Рівненщини. Були тут і вчителі – наукові керівники з багатьох закладів освіти – і провідні науковці, які впродовж багатьох років тісно і плідно співпрацюють із Рівненською Малою академією наук.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН