• МИСТЕЦТВО МИРУ
  МАН ініціювала благодійний аукціон на підтримку української армії та лікування воїнів, поранених у боях за Україну

  sdf

  «Мистецтво миру» – доброчинний проект під такою назвою започаткував Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Благодійним фондом ім. Г. Сковороди. Партнером проекту виступив Національний культурно-мистецький і музейний комплекс «Мистецький Арсенал». Першим заходом у рамках ініціативи стане запланований на 25 вересня благодійний аукціон  на підтримку української армії та лікування воїнів, поранених у боях за Україну, що відбудеться у НКММК «Мистецький Арсенал»

 • НЕ ВМИРАЄ ДУША НАША, НЕ ВМИРАЄ ВОЛЯ
  Президент Малої академії наук Станіслав Довгий став ініціатором і меценатом відкриття пам’ятного хреста героям Небесної Сотні

  sdf

  Біль, вічна пам’ять, гордість за мужніх синів і доньок України, які загинули в нерівному бою, озброєні камінням, киями і Духом Божим і через героїчну смерть свою допомогли Майдану й мільйонам українців здобути неймовірну перемогу в Києві. Саме такими словами можна визначити відчуття багатьох людей, які 3 вересня прийшли до Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на відкриття пам’ятного хреста, спорудженого на честь героїв Небесної Сотні – молодих людей, патріотів, які віддали своє життя за волю й демократію в Україні.

 • ВРЯТУВАТИ ЗАПОВІДНЕ ОЗЕРО
  Учні Хотинської гімназії стали учасниками екологічної експедиції Малої академії наук

  sdf

  Новий навчальний рік у Хотинській гімназії розпочався незвичайно. На замовлення керівництва школи її учні долучилися до проведення екологічної експедиції на озері Джулин, яку з 26 по 29 серпня організував та провів силами лабораторії «МАНлаб» Національний центр «Мала академія наук України». Озеро Джулин, розташоване в Хотинському районі Чернівецької області, є частиною природного заказника.

 • Вітаємо учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6–8 класів

  sdf

  Національний центр «Мала академія наук України» у травні – червні ц. р. проводить Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6–8 класів. Школярі незалежно від місця проживання мали змогу долучитися до пошукової діяльності. Для участі у фінальному етапі від обласних територіальних відділень Малої академії наук України було подано понад 100 робіт з різних куточків України, основний відсоток яких припадає на жителів сільської місцевості – 44%.

 • ЛІТНІ КАНІКУЛИ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ 2014 У ПОЛЬШІ

  sdf

  За сприяння польських проектів підтримки молоді з 9 по 20 серпня 2014 року відбулася поїздка учнів, педагогів МАН України до міста Пулави Люблінського регіону з метою вивчення історії та культури Польщі. Любленщина – регіон, який упродовж багатьох століть перебуває на стику культур Заходу та Сходу. Понад 530 років Любленське воєводство вважається місцем бездоганно чистої природи, де розташовано 2 національних і 17 ландшафтних парків, та місциною народних ремесел.

 • З Днем незалежності України!

  sdf

  Дорогі друзі, колеги!

  24 серпня ми відзначаємо свято, яке цьогоріч стало найважливішим для мільйонів наших співвітчизників – День незалежності України. Усвідомлення глибинного змісту поняття «незалежність» приходить до нас у важкі часи випробувань. Точиться російсько-українська війна. Ллється кров. Гинуть найкращі сини і доньки нашої землі. Знову, як і в минулі століття, новітні герої стають на захист Батьківщини. Мазепинці, петлюрівці, бандерівці, рухівці, майданівці… Кожна доба дає свої імена тим, хто носить Україну в серці, виборює її волю і право на гідне життя. І надзвичайно важливим є цей неперервний зв’язок поколінь, адже, за Шевченком, нація – це спільнота «мертвих, і живих, і ненароджених». Кожен з нас є ланкою між минулим і майбутнім, ланкою, від якої залежить дуже багато.

  Революцію гідності розпочали студенти – ровесники незалежної України. Бачимо, що 23 роки не минули даремно і наші діти виросли вільними, добрими, сміливими, готовими брати на себе відповідальність за долю країни. Маємо не зрадити їх, підтримати словом і справами, згуртуватися і дати відсіч окупантам, щоб назавжди відстояти наше право жити на своїй рідній землі.

  Бажаю нам усім миру, внутрішньої свободи і щасливої долі. З Днем незалежності, друзі!

  Слава Україні!

  Директор НЦ "МАНУ"

  Оксен ЛІСОВИЙ

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН