• 23 липня свій день народження святкує Станіслав Олексійович ДОВГИЙ – Президент Малої академії наук України, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук, професор

  ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ СТАНІСЛАВЕ ОЛЕКСІЙОВИЧУ!

  Колектив Національного центру «Мала академія наук України» і вся велика МАНівська родина
  сердечно вітають Вас із Днем народження!

  Інноваційне мислення, фахові знання і керівний талант дають Вам змогу розвивати і примножувати вітчизняні наукові традиції, створювати комфортні умови для розвитку обдарованої молоді, утверджувати імідж України як сучасної європейської держави з могутнім інтелектуальним потенціалом.

  Завдяки Вам Мала академія наук є одним із лідерів національної освіти. Тут визначаються перспективи і нові горизонти галузі, розпочинається втілення в життя необхідних змін, апробуються новітні педагогічні методики.

  Освітня система МАН є стартовим майданчиком для сотень тисяч талановитих юнаків і дівчат, які отримують нагоду реалізувати себе в омріяній галузі науки, презентувати власні ідеї та розробки, знайти порадників і однодумців, навчатися в найкращих лабораторіях і наукових центрах світу.

  Шановний Станіславе Олексійовичу! Ми пишаємося можливістю працювати під Вашим керівництвом і щиро дякуємо Вам за все, що Ви робите для обдарованих дітей, їхніх наставників та всієї української науково-освітянської спільноти.

  Зичимо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, затишку та невичерпної енергії для реалізації планів і задумів. Хай кожен Ваш день буде легким і радісним, дарує Вам наснагу і віру у свої сили, знання і призначення, а доля буде прихильною до Вас у всіх починаннях.

 • ВІТАЄМО!

  Шановний Оксене Васильовичу!

  Колектив Національного центру «Мала академія наук України» щиро вітає Вас із ювілеєм!

  Мала академія наук нині – не просто система підтримки обдарованої молоді. Її місія – стати своєрідною «машиною часу», яка виведе Україну з постіндустріальної доби в інформаційну, з постколоніального стану – в коло вільних розвинутих держав з цінностями ХХІ століття. Переконані: це завдання під силу вихованцям МАН – талановитим хлопцям і дівчатам, які вірять у себе та свою країну...

   

 • ПОКОЛІННЯ ІЛОНІВ МАСКІВ
  Літній табір Дитячих студій МАН на 10 днів перетворився на стартап-інкубатор

  sdf

  Часто автору ідеї для її перетворення в бізнес-проект не вистачає впевненості, знань, навичок, матеріально-технічних і людських ресурсів. У результаті ідея залишається тільки ідеєю. Однак на сьогодні існують організації, які допомагають бізнес-задумам реалізуватися на практиці, – стартап-інкубатори.

 • НАУКОВІ ФОКУСИ
  Проект «Науково-популярні лекції для дітей-переселенців» триває

  sdf

  З березня по квітень цього року НЦ «Мала академія наук України» долучився до проведення науково-популярних занять для дітей, які переїхали зі сходу України до Київщини внаслідок військових дій. У рамках цього проекту 19 липня розпочався цикл науково-популярних лекцій і майстер-класів для дітей-переселенців з інвалідністю.

 • СІМЕЙНІ ПАМ’ЯТКИ
  Завдяки меценатству президента МАН архів Олега Ольжича повернувся в Україну

  sdf

  Пізнати Ольжича-поета, Ольжича-науковця, Ольжича-політика, Ольжича-сина та інші прояви багатогранного патріота України можна в його особистих речах і сімейних реліквіях. Тепер ці пам’ятки зберігатимуться в Україні.

 • БАРОКОВИЙ НАСТРІЙ
  З 11 по 16 липня відбувалася Всеукраїнська школа МАН з української культури «Стежками козацького бароко»

  sdf

  Сімнадцять учнів 6–10-х класів з усієї країни приїхали до Святогірська Донецької області ознайомлюватися із культурною спадщиною доби бароко. Місто славиться Свято-Успенською Святогірською лаврою, розташованою на схилах навислих над водою крейдяних гір.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН