• 18 березня свій ювілей святкує Луїза Іванівна КОВБАСЕНКО – завідувач кабінету наукового забезпечення Національного центру «Мала академія наук України», заслужений працівник освіти України.

  Вельмишановна Луїзо Іванівно!

  Від імені колективу Національного центру «Мала академія наук України» прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого ювілею!

  Ми високо цінуємо Вашу професійну майстерність, багатий життєвий досвід і відданість освітянській справі. Ваша наполеглива праця і глибоке розуміння пріоритетів розвитку освіти стали запорукою збереження і становлення унікальної української системи виявлення, підтримки й розвитку обдарованих дітей та молоді.

  Сьогодні Ви продовжуєте плідно працювати заради розвитку Малої академії наук, підтримуєте молодших колег добрим словом, мудрою порадою. Для нас, шановна Луїзо Іванівно, Ви є взірцем високої ерудиції, інтелігентності, творчого горіння, творцем історії і берегинею кращих традицій Малої академії наук. Ми сердечно дякуємо Вам за доброзичливість і людяність, за ті унікальні знання і досвід, який Ви передаєте молодому поколінню, за любов до дітей, віру в їхні здібності і таланти.

  Тож дозвольте побажати Вам міцного здоров’я і життєвих сил, радості та гармонії, невичерпної енергії і оптимізму. Хай у Вашій оселі панують затишок, тепло і спокій, а доля буде прихильною до Вас у всіх починаннях!

  З повагою
  Директор НЦ "МАНУ"
  Оксен ЛІСОВИЙ

 • ФОРМУЄМО ЖИТТЄВІ Й ДОСЛІДНИЦЬКІ КОМПЕТЕНЦІЇ ШКОЛЯРІВ
  Тренінг у «МАНЛаб» пройшли вчителі з Кіровоградщини, Дніпропетровщини та Київщини

  sdf

  16–17 березня в лабораторному комплексі НЦ «МАНУ» пройшов черговий тренінг для вчителів природничих дисциплін у рамках Всеукраїнського проекту «Впровадження інноваційних освітніх технологій у системі МАН». Його учасниками стали 18 педагогів з м. Кропивницького, м. Жовті Води Дніпропетровської області та Бориспільського району Київської області.

 • 14 березня свій ювілей святкує Олександр АНДРЄЄВ – директор Рівненської МАН учнівської молоді, заслужений працівник освіти України

  sdf

  Шановний Олександре Анатолійовичу, прийміть щирі вітання
  від колективу Національного центру «Мала академія наук України»!

  Уже понад 10 років Ви віддаєте свій час, сили і душевне тепло юним пошуковцям і дослідникам. За цей час Рівненська Мала академія наук стала потужним науково-освітнім центром регіону та другою домівкою для тисяч талановитих школярів. Разом з однодумцями Ви створили особливе середовище, в якому панує атмосфера свободи і довіри, де цікаво і дітям, і дорослим.

 • МИРНІ  НАМІРИ
  У Школі МИРотворчості новий набір учнів

  sdf

  З 4 по 6 березня у Міжнародному науково-дослідному комплексі MANLAB.CAMP відбувся перший етап навчання Школи МИРотворчості, у якій діти засвоюють мирні способи вирішення конфліктів. Цей курс проходить за підтримки Національного центру «Мала академія наук України» і Молодіжної ініціативи «Серце в долоньках».

 • КРИМСЬКОТАТАРСЬКА  ГУМАНІТАРИСТИКА  В  ДІЇ
  Учні Малої академії наук презентували нову секцію МАН і унікальний кримськотатарський орнамент

  sdf

  6 березня в інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ) за участю учнів і працівників Малої академії наук України та Міністерства культури України були проведені прес-конференція і майстер-клас, присвячені відкриттю при НЦ «МАНУ» секції «Кримськотатарська гуманітаристика» і презентації кримськотатарського орнаменту Орьнек.

 • Вітаємо!

  Колектив Малої академії наук України
  щиро вітає президента МАН Станіслава Олексійовича Довгого
  з обранням дійсним членом (академіком) Національної академії наук України!

  Це високе звання, шановний Станіславе Олексійовичу, є гідною оцінкою Ваших наукових досягнень, свідченням вагомого особистого внеску в розвиток національної науки та освіти. Тож зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і творчої наснаги, цікавих ідей та нових здобутків. Хай здійснюються всі мрії, плани і задуми!

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН