Підсумки 2020

Наукове відділення Секція Підсумковий
протокол
Список
переможців
І. Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства 1. Українська література Протокол Список
2. Зарубіжна література Протокол Список
3. Фольклористика Протокол Список
4. Мистецтвознавство Протокол Список
5. Літературна творчість Протокол Список
6. Кримськотатарська гуманітаристика Протокол Список
ІІ. Мовознавства 1. Українська мова Протокол Список
2. Російська мова Протокол Список
3. Іспанська мова Протокол Список
4. Англійська мова Протокол Список
5. Німецька мова Протокол Список
6. Французька мова Протокол Список
7. Польська мова Протокол Список
ІІІ. Філософії та
суспільствознавства
1. Філософія Протокол Список
2. Соціологія Протокол Список
3. Правознавство Протокол Список
4. Теологія, релігієзнавство та історія релігії Протокол Список
5. Педагогіка Протокол Список
6. Журналістика Протокол Список
IV. Історії 1. Історія України Протокол Список
2. Археологія Протокол Список
3. Історичне краєзнавство Протокол Список
4. Етнологія Протокол Список
5. Всесвітня історія Протокол Список
V. Наук про Землю 1. Географія та ландшафтознавство Протокол Список
2. Геологія, геохімія та мінералогія Протокол Список
3. Кліматологія та метеорологія Протокол Список
4. Гідрологія Протокол Список
VІ. Технічних наук 1. Технологічні процеси та перспективні технології Протокол Список
2. Електроніка та приладобудування Протокол Список
3. Матеріалознавство Протокол Список
4. Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка Протокол Список
5. Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології Протокол Список
6. Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження Протокол Список
7. Науково-технічна творчість та винахідництво Протокол Список
VІІ. Комп’ютерних наук 1. Комп’ютерні системи та мережі Протокол Список
2. Кібербезпека Протокол Список
3. Технології програмування Протокол Список
4. Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту Протокол Список
5. Internet-технології та WEB-дизайн Протокол Список
6. Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми Протокол Список
VIІІ. Математики 1. Математика Протокол Список
2. Прикладна математика Протокол Список
3. Математичне моделювання Протокол Список
IX. Фізики і астрономії 1. Теоретична фізика Протокол Список
2. Експериментальна фізика Протокол Список
3. Астрономія та астрофізика Протокол Список
4. Аерофізика та космічні дослідження Протокол Список
X. Економіки 1. Економічна теорія та історія економічної думки Протокол Список
2. Мікроекономіка та макроекономіка Протокол Список
3. Фінанси, грошовий обіг і кредит Протокол Список
XI. Хімії та біології

1. Загальна біологія Протокол Список
2. Біологія людини Протокол Список
3. Ботаніка Протокол Список
4. Зоологія Протокол Список
5. Медицина Протокол Список
6. Валеологія Протокол Список
7. Психологія Протокол Список
8. Хімія Протокол Список
ХІI. Екології та аграрних наук 1. Екологія Протокол Список
2. Охорона довкілля та раціональне природокористування Протокол Список
3. Агрономія Протокол Список
4. Ветеринарія та зоотехнія Протокол Список
5. Лісознавство Протокол Список
6. Селекція та генетика Протокол Список
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН