Міжнародна освітня програма «Destination Imagination»

Міжнародна освітня програма «Destination Imagination» – найбільша у світі програма з креативності, започаткована в США. Програма охоплює 42 країни на 6 континентах, понад 200 000 учасників, 38 000 волонтерів з цілого світу та 1,5 мільйона випускників.

Програма «Destination Imagination» спрямована на підготовку учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховання майбутнього покоління інноваторів та лідерів, формування у них навичок самостійності й відповідальності, розвитку креативного та критичного мислення.

У 2017 р. Україна приєдналася до Програми «Destination Imagination», а Національний центр «Мала академія наук України» підписав Ліцензійну угоду щодо реалізації цієї програми в Україні. В рамках підписаної угоди Національний центр «Мала академія наук України» розпочав поетапне впровадження Програми в Україні. Проведено навчальні семінари, тренінги, зустрічі, які спрямовані на підготовку і сертифікацію тренерів Програми та створення команд для участі в олімпіаді креативності.

У березні 2018 року 5 команд з України взяли участь у ХІІІ Загальнопольській олімпіаді креативності «Destination Imagination», в якій одна українська команда здобула золоті медалі. Наприкінці березня 2019 року у Києві відбудеться І Всеукраїнська олімпіада креативності «Destination Imagination», підготовка до якої активно триває. Очікується близько 250-300 учасників зі всієї України, які під час олімпіади представлятимуть власний варіант вирішення обраного командного виклику та розв’язуватимуть завдання миттєвого виклику. Переможці олімпіади отримають право представляти Україну на Всесвітньому фіналі олімпіади «Destination Imagination», який відбудеться наприкінці травня в Сполучених Штатах Америки.

Запрошуємо стати учасниками найбільш креативної програми у світі!

Умови участі в Міжнародній освітній програмі «Destination Imagination» в Україні в 2018/2019 навчальному році за посиланням.

Умови проведення І Всеукраїнської олімпіади креативності «Destination Imagination» в 2018/2019 навчальному році за посиланням.

Заявка на участь команди у І Всеукраїнській олімпіаді креативності «Destination Imagination» в 2018/2019 навчальному році доступна за посиланням.

Результати І Всеукраїнської олімпіади креативності "Destination Imagination" в 2018/2019 навчальному році за посиланням.

Накази:

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН