Членство: |
![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
Партнерство: |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
Онлайн-навчання
-
-
Підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАНУ
Твій перший крок до наукових вершин
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів МАНУ – наймасштабніше в Україні інтелектуальне змагання для молоді. Учасники презентують свої дослідження у 65 секціях 12 наукових відділень. Цьогоріч фінал конкурсу вперше відбудеться в новому, міжнародному форматі, що передбачає постерний захист і наукову конференцію.
Онлайн-нагода: дізнатися про особливості нововведень у проведенні конкурсу-захисту; отримати практичні поради щодо підготовки (вибір теми дослідження, пошук джерел, аналіз літератури, навички академічного письма, академічна доброчесність, ораторська майстерність тощо). -
«Brainy English»
Англійська для майбутніх науковців та всіх охочих!
Мовна школа НЦ «МАНУ» проводить заняття із загальної англійської мови всіх рівнів, а також спеціалізованої англійської мови на наукову тематику. Міждисциплінарна програма для дітей, професійна мовна підготовка для дорослих – усе для того, щоб наблизити вивчення іноземної до потреб кожного.
Онлайн-нагода: вдосконалити свою англійську, опанувати міжнародну наукову термінологію, підготуватися до ЗНО та IELTS.
-
Всеукраїнський клуб почесних послів науки CERN в Україні
Наука і мрії не мають кордонів!
Європейська організація ядерних досліджень (CERN) – серце світової науки, найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій. З 2011 року НЦ «МАНУ» надає українським школярам і викладачам унікальну можливість брати участь у наукових школах на базі цієї організації. 2019 року учасники шкіл для педагогів об’єдналися у Всеукраїнський клуб почесних послів науки CERN в Україні. Завдання цієї спільноти – популяризація фізики в Україні та поширення знань про діяльність CERN.
Онлайн-нагода: ознайомитися з проривними напрямами досліджень у галузі ядерної фізики та використанням їх результатів, отримати реальне уявлення про наукові об’єкти CERN (Великий адронний колайдер, детектори ATLAS, CMS, LHCb, ALICE тощо); збагатитися новими знаннями та ідеями для занять з учнями.
-
ARCHIKIDZ!
Мислити, як архітектори
Archikidz! – перший в Україні цілісний проєкт з архітектурної освіти для дітей. Завдання – через елементи гри зацікавити архітектурою і заохотити до вивчення суміжних дисциплін. Фестиваль Archikidz! щороку збирає в Києві тисячі дітей і батьків, архітекторів, урбаністів та інноваторів з різних країн світу.
Онлайн-нагода: досліджувати міста на онлайн-уроках від сучасних українських архітекторів, виконувати веселі творчі завдання, зануритися в історію, географію, біологію, фізику і мистецтво.
-
Школа мислення і комунікацій PRAXIS
Простір спалаху розуміння унікального і моментів переживання щастя
Мета школи – через міркування, комунікацію і дію сформувати у школярів такі компетентності, як читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку, ініціативність, здатність розв’язувати складні абстрактні та життєві проблеми і співпрацювати один з одним.
Онлайн-нагода: стати учасником практичних мотиваційних занять за дієвими світовими методиками; навчитися нестандартно мислити і прокачати свій емоційний інтелект.