Онлайн-навчання

 • Підготовка до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАНУ

  Твій перший крок до наукових вершин

  Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів МАНУ – наймасштабніше в Україні інтелектуальне змагання для молоді. Учасники презентують свої дослідження у 65 секціях 12 наукових відділень. Цьогоріч фінал конкурсу вперше відбудеться в новому, міжнародному форматі, що передбачає постерний захист і наукову конференцію.

  Онлайн-нагода: дізнатися про особливості нововведень у проведенні конкурсу-захисту; отримати практичні поради щодо підготовки (вибір теми дослідження, пошук джерел, аналіз літератури, навички академічного письма, академічна доброчесність, ораторська майстерність тощо).

 • «ExWeek» / «Експерименти тижня»

  Розкривай таємниці Всесвіту разом з нами!

  Новий онлайн-проєкт НЦ «МАНУ» формує критичне й логічне мислення школярів, розвиває інтерес до фізики, астрономії, хімії, біології, географії та математики. Щотижня на сайті з’являються 6 відеозавдань. Учасники надсилають відповідь – і через тиждень бачать пояснення до завдань, отримують нові та дізнаються свою сходинку в загальному рейтингу.

  Онлайн-нагода: поміркувати над відео з загадковими явищами й задачами на логіку; нарешті подружитися з природничими науками і математикою.

 • «Ex Lab»

  Хімбіоосвіта через експерименти

  Лабораторія експериментальних досліджень НЦ «МАНУ» допомагає вивчати хімію і біологію на новітньому обладнанні. Яскраві досліди, ненудна теорія, багато практики під науковим супроводом фахівців. Лабораторія пропонує 20+ модульних курсів для всіх охочих.

  Онлайн-нагода: пройти корисні вебінари з хімії та біології, підтягти знання зі шкільної програми і не тільки, отримати порцію вау-дослідів для виконання вдома.

 • Академія Copernicus НЦ «МАНУ»

  Погляд з космосу

  Проєкт відкриває доступ до унікальних супутникових даних дистанційного зондування Землі (ДЗЗ). Танення льодовиків і активність сейсмозон, зміни водойм і розростання мегаполісів – лише кілька прикладів того, що можна досліджувати на основі космічних знімків нашої планети.

  Онлайн-нагода: краще зрозуміти географію та екологію, навчитися працювати з космічними знімками і створювати власні проєкти на основі даних ДЗЗ.

 • «IT-School»

  Старт твоєї кар’єри в IT

  «IT School» від НЦ «МАНУ» – це глибокі профільні знання і реальна практика в галузі інформаційних технологій. Курси побудовані так, що учасники можуть не тільки отримати знання, а й створити власний проєкт: сайт, гру, програму, робота і навіть штучний інтелект.

  Онлайн-нагода: пройти круті відеоуроки з основ програмування на Python та web-програмування; взяти участь у вебінарах з різних напрямів IT.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН