Міжнародні заходи

 • Міжнародна наукова школа «Xlab»

  sdf

  Лабораторія XLAB розташована в самому центрі наукового життя Німеччини – у м. Геттінген. Тут діють не тільки один з найбільших університетів Європи, а й численні медичні інститути, науково-дослідні інститути Макса Планка, Центр дослідження приматів, які учасники школи обов’язково відвідують під час навчання. Можливість навчатися в XLAB українські школярі та педагоги отримали у 2013 році. Наукова школа на базі Експери-ментальної лабораторії для молоді  XLAB  – це 80% практики в німецькій лабораторії з надсучасним обладнанням та кваліфікованими викладачами-вченими.

 • Міжнародна наукова школа «Argonne»

  sdf

  Аргонська Національна Лабораторія (Argonne National Laboratory) – один із найстаріших та найбільших у США комплекс міждисциплінарних науково-технічніх лабораторій,  розташований за 40 км на південний захід від м. Чикаго. Науково-дослідницька робота лабораторії здійснюється під керівництвом Департаменту енергетики США.  Аргонська національна лабораторія співпрацює із більше 600 компаній, низкою державних агентств та із сотнями світових наукових інституцій, в лабораторії працює близько 1200 науковців та інженерів, експертів із усього світу і ще понад 5000 щорічно проводять тут свої дослідження із Удосконаленим джерелом фотонів, Системою тандемного лінійного прискорювача, у Центрі керівних обчислень, Науково-дослідному центрі вимірювання атмосферної радіації і клімату, Центрах наноматеріалів, електронної мікроскопії, транспортних досліджень і аналізу й обчислювань тощо.

 • Міжнародна наукова школа «CERN»

  Європейський центр ядерних досліджень (CERN) – найбільша у світі лабораторія фізики високих енергій і фізики елементарних частинок, що була заснована 29 вересня 1954 року, розташований на захід від Женеви, на кордоні між Францією і Швейцарією, біля підніжжя гірського масиву Юра. На сьогодні членами ЦЕРНу є 21 країна. Центр проводить потужну освітню діяльність, організовує національні програми для вчителів фізики, викладачів вишів, школярів. Щороку в науково-освітніх заходах CERN задіяно понад 900 викладачів з різних країн світу.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН