Міжнародний науково-креативний кемп МАНЛАБ твоїми очима

Конкурс на створення творчого, соціального відеоролику продовжено до 16 серпня 2015 року!

З метою висвітлення нових форматів та втілення інноваційних підходів науково-дослідницької роботи, використання сучасних міжнародних практик виявлення та розвитку наукового потенціалу юнацтва і молоді, Національним центром „Малою академією наук України” оголошується конкурс!

Конкурс на створення творчого, соціального (мотиваційного) відеоролику для висвітлення і популяризації унікального науково-освітнього комплексу України – „Міжнародного науково-креативного кемпу МАНЛАБ” (в Пущі-Водиці, м. Київ), на базі Національного центру Малої академії Наук України, далі - НЦ „МАНУ”.

Якщо ти вже брав участь у наукових, освітніх програмах, літніх школах чи інших заходах на базі НЦ „МАНУ”, або тільки мрієш зануритись в творчий процес креативного навчання, спробувати самореалізуватися як юний науковець, і відчуваєш себе невід’ємною складовою наукового потенціалу своєї країни, тоді цей конкурс саме для тебе! Використай свій шанс!

НЦ „МАНУ” вітає ініціативу участі у конкурсі максимально ширшої аудиторії, як громадськості так і учнів навчальних закладів, зацікавлених у розвитку першого науково-креативний кемпу України та Східної Європі, у формуванні та становленні майбутньої наукової еліти країни.

Саме діяльність „Міжнародного науково-креативного кемпу МАНЛАБ” зокрема, націлена на те, аби впроваджувати передові, інноваційні підходи у навчанні та розвитку юних науковців тут, вдома, в Україні!

Відео має відповідати наступним критеріям:

 1. Бути авторським та оригінальним
 2. Тривалістю до 3-х хвилин
 3. Рекомендації до якості відео/аудіо -  намагайтесь знімати своє відео з максимальним розширенням, відео має бути чітким, а звук якісним (в разі, якщо відео передбачає звуковий супровід).
 4. Дотримуватися загальної теми „Міжнародний науково-креативний кемп МАНЛАБ твоїми очима“, використовуючи будь-який з наступних контекстів для біль ширшого розкриття:
 • Міжнародний науково-креативний кемп МАНЛАБ – для амбітних і винахідливих. Реальний об’єкт кращого сьогодення для мене і моєї країни!
 • Міжнародний науково-креативний кемп МАНЛАБ – майданчик для розкриття мого потенціалу для моєї країни!
 • Новітні технології та інновації з Міжнародним науково-креативним кемпом МАНЛАБ - інструментарій юного винахідника. Розвиваймося разом заради майбутнього нашої країни!
 • Навчання і відпочинок, генерації та обмін досвідом для юних винахідників і науковців сьогодення – формат „по-новому” з Міжнародним науково-креативним кемпом МАНЛАБ!

Етапи проведення конкурсу:

 1. До 16.08.2015 року (включно) знімай свій відеоролик та викладай його на свій YouTube-канал (приклад інструкції – www.youtube.com/watch?v=sxfxjM4BccM). Після чого надішли нам листа на електронну скриньку manlab.ua@gmail.com з темою „Відео на конкурс”, в якому обов’язково зазнач своє прізвище, ім’я та по батькові, вік, свій навчальний заклад із відповідним зазначенням класу/курсу (при наявності відповідного статусу), обрану(і) номінацію(ї)) (див. правила конкурсу) та посилання на викладене відео.
 2. З 17.08.2015 року по 30.08.2015 року (включно) триватиме експертне оцінювання відео та незалежне, відкрите онлайн-голосування, де Інтернет-користувачі зможуть обрати одного з переможців у номінації „Глядацька симпатія”. Ще двох переможців буде обрано членами експертного журі зі складу Адміністрації НЦ „МАНУ”.
 3. Урочисте привітання та нагородження переможців конкурсу відбудеться у м. Київ (дата уточнюється). Слідкуйте за новинами Конкурсу на офіційній Інтернет-сторінці НЦ „МАНУ” (www.man.gov.ua/ua) та на сторінках в соціальних мережах FB і VK.

З Правилами Конкурсу Ви можете ознайомитись завантаживши їх у форматі (.doc.pdf).

В якості нагороди, Переможці отримають право на безкоштовне навчання у „Міжнародному науково-креативному кемпі МАНЛАБ” в 2016 році та заохочувальні призи від НЦ „МАНУ” та наших Партнерів.

За додатковою інформацією пишіть нам на електронну скриньку manlab.ua@gmail.com, або телефонуйте за номером +380 (44) 22 88 716.

Увага! Надсилаючи листа на електронну скриньку Ви надаєте згоду НЦ „МАНУ” на збір, використання та обробку особистих персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних.

Також надані Вами відомості можуть бути включені до бази персональних даних НЦ „МАНУ”, включатись до звітів та публікацій, використовуватись медійними ресурсами, публікуватись в Інтернет-мережі, рекламних матеріалах та офіційних заходах НЦ „МАНУ” (див. п.6.4. - п.6.6. Правил конкурсу).

 

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН