Всеукраїнський конкурс «Кристали» у 2019 році

Для участі в І етапі необхідно:

  • учасникам середньої вікової категорії до 20 січня заповнити онлайн-заявку за посиланням;
  • учасникам старшої вікової категорії до 20 березня заповнити онлайн-заявку за посиланням і надіслати тези наукових досліджень (спостережень) на тему «Анізотропія кристалів» українською або англійською мовами на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com.

Реєстрацію учасників середньої вікової категорії буде закрито після прийому 4000 заявок.

З вимогами до оформлення тез можна ознайомитися за посиланням. Критерії оцінювання тез наукових досліджень і стендових доповідей можна переглянути за посиланням.

Учасники середньої вікової категорії, зареєстровані до 22 січня 2019 року, відповідно до поданих заявок з 15 до 25 лютого отримують за місцем проживання в обласному територіальному відділенні Малої академії наук хімічну речовину з інструкцією для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих.

Учасники середньої вікової категорії передають працівнику обласного територіального відділення МАНУ вирощені кристали, належно упаковані та підписані (прізвище та ім’я учасника, клас, навчальний заклад, населений пункт, область), які потім надсилаються організаторам на поштову адресу: Львівська обласна МАНУМ, вул. Коперника, 42, м. Львів, 79000 (з позначкою «Конкурс «Кристали»). Ви можете скористатися послугами Укрпошти (кур’єрська доставка) або Нової пошти (адресна доставка).

Відповідальна особа: працівник Львівської обласної МАНУМ, Селіверстова Любов Валентинівна ‎(066-578-86-70). Поштові витрати здійснюються за рахунок учасників конкурсу.

Просимо звернути увагу, що усі вирощені і упаковані кристали мають бути отримані представниками обласних МАН до 26 березня. 30-31 березня відповідальна особа надсилає організаторам посилку.

Учасники, які не мають змоги передати кристали працівнику обласного територіального відділення МАН, можуть надіслати відеосюжет тривалістю до 3 хв про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями на електронну адресу: crystals.lviv@gmail.com.

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали або відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

  • «Найякісніший кристал»;
  • «Найбільший кристал»;
  • «Найоригінальніший кристал»;
  • «Віртуальний кристал».

Критерії оцінювання вирощених кристалів можна переглянути за посиланням.

Список відповідальних працівників обласних територіальних відділень МАН можна подивитись за посиланням.

Результати І етапу Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського (старша вікова категорія) можна подивитись за посиланням.

Результати Всеукраїнського конкурсу юних дослідників “Кристали” імені Євгена Гладишевського в номінаціях “Найякісніший кристал”, “Найбільший кристал”, “Найоригінальніший кристал”, “Віртуальний кристал” (середня вікова категорія) можна подивитись за посиланням.

До участі в заході запрошуються учні закладів освіти – переможці відбіркового етапу конкурсу, які показали високі результати згідно з рейтингом (список додається).

Листи

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН