«TED-ED CLUB»: ЧЕТВЕРТИЙ СЕЗОН
Випускники курсу поділилися своїми ідеями на фінальній конференції

prev next

Учасники «TED-Ed Club» продовжують розповідати всьому світу про свої пристрасті та надихати виступами. 14 навчальних тижнів – і базовий набір навичок оратора назавжди у твоїй кишені. Про це вже знають випускники курсу мовної школи «Brainy English» НЦ «МАНУ».

Ментори навчали школярів шукати ідеї, аргументувати й привертати до них увагу глядачів, а учасники тестували кожен з інструментів вдалої публічної промови на собі. Результатом стала фінальна конференція: 15 дітей презентували не тільки ідеї, а й набуті вміння впевнено та переконливо виступати.

Розповіли про мікротональну музику, стрес, версію щастя, доповнену реальність у Чорнобилі, дівчат у бойових мистецтвах, перфекціонізм. Відповідали на питання: як спілкування з іноземцями змінює наш світогляд; чому люди подорожують; чи мова є чимось більшим, ніж інструмент для спілкування; як щотижня читати нову книжку і не шукати відмовок; як оточення здатне впливати на наші думки. Є промова для тих, хто має суїцидальні думки, а ще спікери міркували про молодь і майбутнє, астрономію та астрологію, силу плану Б для життя, якщо раптом план А пішов шкереберть – на прикладі цьогорічної пандемії.

Ну що? Зацікавила якась із тем? Відео всіх цих TED-talks уже записані, зовсім скоро TED їх опублікує, тож весь світ дізнається про ідеї наших випускників. Їх можна буде переглядати в ютубі, поширювати й обов’язково підтримувати – натиснувши палець вгору. Незабаром ролики з’являться на фейсбук-сторінці «Brainy English», тому стежте за оновленням.

До речі, відео минулих випусків «TED-Ed Club» з виступами мають популярність: у них понад 1200 переглядів. Якщо ще не бачили – надолужуйте. А якщо вам від 13 до 18 років і ви маєте ідею, варту поширення, «Brainy English» у січні 2021 року оголосить набір на новий сезон «TED-Ed Club». Навчання стартує в лютому, отже, підтягуйте свій рівень англійської мови.

22.12.20
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН