Період з по
 • Пам’ятаємо, сумуємо, не допустимо

  26 листопада ми відзначаємо річницю однієї з найбільших трагедій українського народу. Внаслідок Голодомору 1932–1933 років, організованого тоталітарним режимом для примусової колективізації села, в Україні від нестачі їжі пішли з життя 3779,2 тисячі людей. Один мільйон померлих становили діти віком молодше 10 років. Ще 600 тисяч немовлят Україна недорахувала через Голодомор (дані оприлюднені Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України).

  Ми маємо це пам’ятати і шанувати пам’ять загиблих голодною смертю, аби ця трагедія ніколи не повторилася!

  Учні Малої академії наук не залишаються осторонь цієї події. Вони вивчають архівні матеріали і наукову літературу, збирають історичні документи, щоб дослідити явище Голодомору і оприлюднити його невідомі «сторінки». Пропонуємо вашій увазі роботу дипломанта Всеукраїнського літературного конкурсу учнів – членів Малої академії наук України «Розкрилля душі» Інни КОЛІСНИК «Такого не можна забути». В ній описано події, які відбувалися під час примусової колективізації та Голодомору 1932–1933 років в українському селі Пустовійти, що на Київщині.

 • КРЕАТИВНЕ МИСЛЕННЯ
  Визначено переможців ІІІ Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів

  sdf

  Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова 17−18 листопада провели ІІІ Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів. Основна мета змагання  популяризувати філософську освіту і заохотити молодь до творчого, креативного і критичного мислення. Тематика проведеної олімпіади – «Толерантність» – відповідає тематиці 25-ї Міжнародної олімпіади 2017 року, яка відбудеться 25−28 травня у Роттердамі (Нідерланди).

 • СВІТ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ
  У лабораторії «MANLAB» відбувся семінар для фіналістів і координаторів Інтернет-конкурсу «Учитель року»

  sdf

  Цього року Інститут модернізації змісту освіти і редакція науково-популярного природничого журналу для дітей «Колосок» провели перший в Україні Інтернет-конкурс «Учитель року – 2016», учасниками якого були вчителі природничих наук і вчителі початкової школи, які викладають природознавство. Конкурс складався з двох блоків: перший – тестові завдання відповідно до навчальної дисципліни; другий – написання науково-популярної статті до «Колоска».

 • ОЗБРОЄНІ НОВИМИ ЗНАННЯМИ ТА ВМІННЯМИ
  Викладачі та методисти Полтавської МАН опановували методи групової роботи з учнями

  sdf

  Учасники тренінгу дізналися про особливості, методологію сучасної позашкільної освіти і роботи з обдарованими дітьми; вдосконалили вміння формулювати триєдину мету заняття, вибирати відповідно до його мети типи, форми, методи та прийоми роботи, мотивувати учнів, підтримувати їхній інтерес до занять, а також розширили свій рольовий діапазон у напрямі позицій «тренер», «фасилітатор», «коуч».

 • СВЯТО ІННОВАЦІЙНОЇ ДУМКИ
  У Києві 95 українських школярів презентували свої науково-технічні розробки

  sdf

  Національний центр «Мала академія наук України» 15–17 листопада вже всьоме провів виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Роботи учасників розподілені за сімома номінаціями: «Електроніка та приладобудування», «Матеріалознавство та перспективні технології», «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології», «Екологія та ресурсозбереження», «Роботехніка та роботехнічні системи», «Машинобудування» і «Технічна творчість та винахідництво».

 • РОБОЧІ МОМЕНТИ – У ЖИТТЯ
  З 29 жовтня по 12 листопада у Дніпропетровській МАН відбулася осіння установча сесія

  sdf

  Під час сесії старшокласники дізналися про роботу наукових відділень, конкурси, екскурсії, конференції, творчі зустрічі, мали можливість познайомитися з керівниками секцій. Також учні ознайомилися з особливостями навчання у Малій академії наук, зокрема з організацією заочної форми, основними вимогами щодо написання контрольних робіт, оформлення і представлення учнівських науково-дослідницьких робіт на конкурсі-захисті.

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН