АНГЛІЙСЬКІ  ЛІТНІ  ДНІ
Проходить Школа іноземних мов Малої академії наук України «Brainy English»

prev next

Школа іноземних мов МАН уже втретє проводить спеціалізований табір. Цього разу в рамках проекту підлітки 13‒14-літнього віку вивчають фізику, а саме енергетику. Навчання у «Brainy English» розпочалося ще 4 червня. Оскільки програма цього денного табору англійської мови наукового спрямування передбачає двотижневий курс теорії і практики, 13 учасників опановуватимуть фізичні закони до суботи.

Вільно користуючись іншомовними джерелами, учні можуть представляти свої науково-дослідницькі проекти англійською мовою і брати участь у міжнародних програмах та конференціях. Цьому сприяє діяльність проекту Малої академії наук України «Brainy English». Хоча мовна школа МАН надає широкий спектр послуг ‒ вивчення загальної англійської мови, підготовка до іспитів (ЗНО, міжнародні екзамени), ‒ основним є наукове спрямування. Організатори ставлять собі за мету через англійську мову популяризувати дослідницьку діяльність серед активної категорії підлітків.

Координатор проекту Малої академії наук України «Brainy English» Анастасія Лісова розповіла про особливість Школи:

‒ Англійська мова сьогодні є доступною, адже викладається і в школі, і репетиторами, і на різноманітних курсах. Тому цим уже нікого не здивуєш, не зацікавиш. Ми заохочуємо школярів до вибору конкретного наукового напряму, в якому вони розвиватимуться.

За програмою навчання цей заїзд учасників поглиблює свої знання з теми «Енергетика». Курс передбачає вивчення потенціальної, кінетичної енергій, джерел енергії, її збереження, ознайомлення із сонячною, ядерною і енергією вітру. В рамках табору діти проводять експеримент із трансформації енергії, беруть участь у грі «Форми енергії», а заключним етапом навчання стануть дебати − наукова дискусія всіх учасників заїзду.

Заняття поділяються на три типи: теоретична робота з викладачем, де учасники обговорюють тему, спілкуються англійською і закріплюють нову лексику; проведення експериментів у лабораторії МАН, де школярі мають змогу на практиці засвоїти усе, що дізналися, і безпосередньо уроки з носієм мови.

Заняття проводяться щоденно в першій половині дня. А це, за словами координатора проекту, оптимальний варіант навчання під час літніх канікул. Адже молодь має змогу як вчитися, відвідуючи табір, так і займатися дозвіллям після повернення додому. Результатом плідної роботи учасників «Brainy English» стане розширення меж вивчення профільної дисципліни завдяки використанню спеціалізованої англійської мови.

Людмила Копко
14.06.18
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН