ЧАС  ПОЖИНАТИ  ПЛОДИ
Учнів МАН визнали найкращими розробниками на міжнародному конкурсі в Китаї

prev next

З 24 по 30 вересня в м. Наньнін (Китай) проходив третій конкурс командних проєктів «Belt & Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop».

Усіх вихованців МАН нагородили медалями та дипломами «Best Maker» за найкращі розробки. Сергій Лисін з Києва змагався у категорії «Креативне програмування», Ігор Шибка з Дніпра і Владислав Парфенюк з Рівного – «Мистецтво електронних схем», Олександр Левак з Луцька й Анна Гусак з Києва – «Мистецтво друку».

Двісті учасників з 33 країн світу поділили на 56 міжнародних команд. Вони конкурували між собою у восьми секціях. Крім тих категорій, у яких показали високі результати наші учні, були також «Відеовиробництво», «Мистецтво моделювання», «Розумний робот», «Кольорова хімія» та «Авіамоделювання».

Вперше у межах конкурсу фахівці «UF Incubator» провели тренінги «Життєздатний проєкт». Новацією у змаганні також стала заснована Національним центром «Мала академія наук України» та «UF Incubator» спеціальна нагорода. Нею відзначили 24 учасників з Азербайджану, Туреччини, Чехії, Китаю, Коста-Ріки, Філіппін, Камбоджі та Уганди ‒ вони отримали сертифікати на участь у міжнародному стартап-таборі «Junior Startup Camp 2020». Подія відбудеться восени наступного року. Серед організаторів ‒ НЦ «МАНУ» як Центр ЮНЕСКО та «UF Incubator».

У рамках конкурсу відбулося щорічне засідання Міжнародного координаційного комітету з наукової освіти в рамках ініціативи «Один пояс – один шлях» (де директор НЦ «МАНУ» Оксен Лісовий є одним з чотирьох віцепрезидентів та очільником панелі заходів наукової освіти для молоді). На засіданні українська сторона ініціювала проведення заходів для розвитку підприємницького мислення молоді на прикладі діяльності «UF Incubator». А також запропонувала реалізувати міждисциплінарний курс зі сталого розвитку, розроблений фахівцями МАН.

Форум наукової освіти також пройшов з нагоди «Belt & Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop». На ньому керівник «UF Incubator» Віталій Лісовий презентував бізнес-інкубатор МАН перед делегатами з 33 країн. Учасники Форуму зацікавилися, чи може модель українського інкубатора бути повторена і в їхніх державах. Розвиток підприємницького мислення у школярів ‒ найкраща інвестиція у майбутнє, тому делегати домовилися про подальше об’єднання зусиль на міжнародному рівні задля заохочення талановитої молоді до бізнес-діяльності.

01.10.19
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН