Coursera розширює можливості для учнів і студентів

У рамках стратегічної співпраці BIONIC University з Малою академією наук України на підставі Меморандуму про співпрацю та взаємодію, підписаного 27 вересня 2013 р., повідомляємо: Нові можливості on-line навчання на безоплатній основі в різних областях знань за допомогою найбільш відомого та успішного міжнародного освітнього проекту COURSERA, заснованого професором Стенфордського університету Д.Келлер.

У рамках міжнародної партнерської угоди між першим українським відкритим міжкорпоративним IT-університетом BIONIC University, який створено інноваційним парком BIONIC Hill на базі та у партнерстві з НаУКМА у 2012 році, та COURSERA здійснено переклад на українську мову наступних навчальних курсів:

  1. Курс Gamification (Ігрофікація) Кевіна Вербаха з Пенсільванського університету із застосування ігрових елементів і цифрових методів проектування до вирішення неігрових бізнес і соціальних проблем та викликів. Курс зможе навчити існуючим механізмам ігрофікації, надасть розуміння в чому полягає їх величезний потенціал та як найбільш ефективно його використовувати. 
  2. Курс Creative Programming for Digital Media and Mobile Apps (Креативне програмування для мультимедійних та мобільних додатків) Марко Гіліса, Мет’ю Кінга и Міка Гріерсона з Лондонського університету призначений для тих, хто прагне навчитись застосовувати технічні навички для творчості, починаючи від відеоігор до художніх інсталяцій для створення інтерактивної музики, а також для художників, які хотіли б використовувати програмування в їх художніх  практиках.

Тепер навчатися за цими навчальними курсами Пенсільванського та Лондонського університетів можуть безкоштовно всі українські студенти та учні.

Протягом місяця буде створено Coursera Learning Hub в BIONIC University на базі Києво-Могилянської Академії, що надасть можливість слухачам зазначених курсів періодично зустрічатись з відповідними професійними кураторами для занять в сучасно облаштованій аудиторії. Проекти BIONIC University та Coursera Learning Hub в BIONIC University підтримуються фондом "Шляхи у майбутнє" засновника інноваційного парку BIONIC Hill Василя Хмельницького.

Довідка: Проект COURSERA охоплює  біля 6,5 мільйонів зареєстрованих студентів по всьому світу та містить 626 курсів від 108 провідних університетів, таких як Принстонський, Стенфордський, Колумбійський, Пенсільванський та Единбургський університети, Університет Джонса Хопкінса, Каліфорнійський технологічний інститут, Університет Торонто та інші. Перевага цього проекту полягає в тому, що пропонуються не окремі лекції, а повноцінні курси, тести та підсумкові екзамени. Навчання безкоштовне.

21.03.14
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН