DI: ВИКЛИКИ, БЛИЗНЮКИ І НАГОРОДИ
Як ІІІ сезон Destination Imagination став історією

prev next

Майже увесь березень 23 команди приймали виклики та креативно їх вирішували під час ІІІ Всеукраїнської олімпіади креативності Destination Imagination. За цей час учасники й учасниці набули нового досвіду і знайшли друзів, розвинули свої таланти й отримали нові знання. Адже крім роботи над викликами, волонтери олімпіади запропонували пройти різноманітні майстер-класи онлайн: від основ риторики та імпровізації до медіаграмотності й генетики. Іншими словами, було не тільки цікаво, а й пізнавально.

Кожна команда працювала над двома викликами: командним, який обрала для себе серед наукового, технічного, інженерного, суспільного, імпровізаційного та художнього і роботу над яким розпочала ще на початку сезону DI; та миттєвим – на вирішення якого надали чотири дні. Крім цього, 11 команд-близнюків (ті, які обрали один і той самий командний виклик і входять в одну вікову категорію) отримали окреме спецзавдання. Якщо олімпіада має так багато завдань, то і нагород має бути теж достатньо. Як впоралася кожна команда і хто з них отримав нагороди – на офіційній сторінці FB DI в Україні.

Закриття олімпіади відбулося 27 березня віртуально, трансляція велася з Музею науки МАН. На церемонії показували не лише команди і їхню жваву роботу над викликами, а й розповідали про експонати Музею науки, адже деякі з них стали символами кожного виклику DI. Також у межах олімпіади змагалися й експерти – за найоригінальніший варіант капелюха. Цікаво, як усе відбувалося і який варіант головного убору переміг, – усе на YouTube каналі МАН.

Олімпіада DI стала можливою завдяки всім, хто приєднався до її проведення. А це передусім члени команд та їх тренери, які стали гідними провідниками під час творчої подорожі для своїх учнів. Крім того, міжнародна експертна комісія, волонтери, зокрема представник головного офісу DI у США Келсі Селек, а також випускники МАН, що проводили майстер-класи для команд, як і самі організатори, які працювали та генерували ідеї, як створити свято креативності онлайн.

Хоч ІІІ Всеукраїнська олімпіада креативності Destination Imagination завершилася, але МАН уже відтепер розпочинає роботу над новим сезоном. Стежте за нашими анонсами – попереду все найцікавіше.

28.03.21
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН