ЄВРОСОЮЗ СХВАЛИВ БЕЗВІЗ ДЛЯ УКРАЇНИ

prev next

11 травня Рада ЄС схвалила законодавчі пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України. 17 травня Європарламент має підписати відповідний законодавчий акт. Фактично безвіз набуде чинності через 20 днів після публікації рішення в офіційному журналі ЄС.

– Приблизно 11 червня 34 європейські країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів для безвізових короткострокових поїздок. Зникнуть черги в посольства та візові центри, залишиться в минулому виснажлива тяганина зі збору паперів. Люди заощадять гроші, які витрачали на консульські збори та послуги посередників, – зазначив Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні з нагоди схвалення безвізу Радою Євросоюзу.

Невід’ємною частиною діяльності НЦ «Мала академія наук України» є міжнародна співпраця, спрямована на інтеграцію в європейський освітній простір. Вона надає змогу вихованцям і педагогам академії брати участь у міжнародних програмах стажування, конференціях і змаганнях. Підписано угоди про співробітництво з Європейською організацією ядерних досліджень (м. Женева, Швейцарія), Експериментальною лабораторією для молоді «XLAB» (м. Геттінген, Німеччина), Центром науки «Коперник» (м. Варшава, Польща) та іншими організаціями.

НЦ «Мала академія наук України» є членом Всесвітньої ради з питань обдарованих і талановитих дітей (WCGTC), Європейської ради високих здібностей (ECHA), Європейської асоціації установ вільного часу для дітей та молоді (EAICY). Також ЮНЕСКО, провівши у березні цього року вивчення інституційної спроможності НЦ «МАНУ», розглядає можливість надання закладу статусу Центру ЮНЕСКО 2-ї категорії.

Щороку МАНівці представляють Україну на Міжнародній конференції молодих учених (ICYS), Міжнародному конкурсі нейронаук (International Brain Bee) та багатьох інших змаганнях.

У зв’язку з активною міжнародною діяльністю академії просимо учнів і педагогів, охочих брати учать у європейських проектах, звернути увагу: для виїзду за кордон без оформлення візи потрібно мати біометричний паспорт!

16.05.17
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН