ІННОВАЦІЇ  УКРАЇНИ
У партнерстві з Національним центром «Мала академія наук України» відбувся «Innovation Market 2019»

prev next

7 листопада у Міжнародному виставковому центрі закінчилася одна з найбільших інноваційних подій України ‒ ІV Міжнародний форум «Innovation Market». НЦ «МАНУ» є партнером заходу вже втретє.

У рамках форуму за функціонували чотири локації. Найважливішою була ювілейна, X Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». Понад 120 учнівських робіт конкурували у семи номінаціях з різних галузей науки за перші, другі, треті місця.

Серед розробок ‒ пристрій, який освітлюватиме дороги завдяки руху автівок; програма, яка кодує текстові повідомлення; комплекс, що стежить за фізичною активністю. А ще ‒ «розумна камера», робот-маляр, інноваційний смітник і детектор психологічного стану. Це невеликий перелік тих ідей, які презентували школярі. Хто з учнів переміг і які ще винаходи були представлені, можна буде ознайомитися у розділі «Виставка-конкурс «Майбутнє України». Також серед усіх учасників виставки-конкурсу судді визначили ті проєкти, які рекомендували до участі у міжнародних змаганнях 2020 року. Тож ті учні, які мають удосконалити свої розробки чи підтягнути англійську, вже почали активно готуватися.

Друга локація ‒ «Innovation Hachathon». Її підготували «UF Incubator» від НЦ «МАНУ» разом із генеральними спонсорами ‒ компаніями «Sempal» і «Everest». Тут конкурсанти «Майбутнього України» прийняли реальні виклики бізнесу, і майже всі стосувалися проблем екології. 7 викликів, 24 команди, 1 доба для підготовки і 3 хвилини, щоб презентувати свою ідею. Серед призів за найкращі рішення ‒ можливість стажуватися у компанії «Everest» та грошові інвестиції.

Третій майданчик на «Innovation Market 2019», у якому взяли участь МАНівці ‒ стартап-алея. На ній свої розробки як готову бізнес-ідею презентували п’ять команд від «UF Incubator». Кожну нагородили набором книжок, які обов’язково мають бути у стартапера. Та найчастіше на сцену за подарунками піднімалися учасники з девайсом для людей з вадами зору. Розробники TouchGuide отримали місячний абонемент у лабораторію швидкого прототипування «FabLab Fabricator» у першому в Україні інноваційному парку «UNIT.City», а також сертифікат на 1000 гривень від агентства «Green Web». Такий самий сертифікат одержав ще один учень «UF Incubator» за винахід CHILLINGER, що охолоджує будь-який напій за 5 хвилин.

Четверта локація – науково-практична конференція «Наукова освіта: відповідь на виклики INDUSTRY 4.0». У ній взяли участь закордонні експерти, яких запросив НЦ «МАНУ». На форум приїхали директор департаменту політики в галузі науки і розвитку наукової бази Секретаріату ЮНЕСКО Пеггі Оті-Боатенг та президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», співзасновник Корейської академії навчання філософії у школі Джінван Парк. Професор розповів про потенціал методики «Філософія для дітей» у вихованні інноваторів, а представниця ЮНЕСКО – про політику організації в галузі науки та наукової освіти. Разом з присутніми гості обговорювали питання ефективного впровадження концепту «наукова освіта» у вітчизняну освітню практику. Також була презентована концепція кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти при Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова. Ініціативу підтримали Пеггі Оті-Боатенг і президент Малої академії наук як Центру ЮНЕСКО Станіслав Довгий.

«Innovation Market» став майданчиком і для нових угод. Державна організація «Національний офіс інтелектуальної власності», МАН і Український альянс по боротьбі з підробками та піратством підписали спільний меморандум про співробітництво для захисту прав інтелектуальної власності. А слухача «UF Incubator» Сергія Лисіна, за розробку системи схуднення, НЦ «МАНУ» підтримуватиме у підготовці до конкурсів інноваційних проєктів, а також допоможе у залученні стартового капіталу та інвестицій. Угоду теж підписано!

«Innovation Market» об’єднав на одному майданчику понад 250 стартаперів з усієї країни. І МАНівці – серед них! Гордимося вами і вашими результатами!

08.11.19
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН