КОМАНДНА РОБОТА
Визначено переможця Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін

prev next

Уже сьомий рік поспіль Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін. 21 грудня у приміщенні Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов фінал турніру за 2016 рік. Перемогу здобула команда «Зірка 1» ЗОШ № 225 м. Києва.

Цього року для участі у турнірі зареєструвалося 330 команд з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників – понад 1600 школярів. Найбільш активно проявили себе учні з Київської і Запорізької областей (по 34 команди), Дніпропетровської та Донецької (по 27 команд), Волинської (23 команди) і Полтавської (22 команди).

Набравши найвищі рейтинги, до фінального етапу, на якому відбувалося остаточне змагання, дійшли п’ять команд – «Золоті шеврони» з Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, «Матадор» з ліцею природничо-наукового навчання м. Жовті Води, «Майбутнє України» з Курахівської гімназії «Престиж», «Дивергенти» з Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І. Я. Франка і команда-переможниця з Києва. Фінал був захопливим і гарячим, бо до нього дійшли як команди, що давно мали гостру потребу задовольнити амбіцію на першість, стаючи учасниками останнього туру не вперше, так і команди-новачки, які теж були сильними конкурентами. Наприклад, «Золоті шеврони» у 2014 році здобули ІІІ місце у фінальному етапі турніру. «Зірка 1» у 2012 році посіла ІІІ місце, у 2013 році – ІІ, минулого року разом із «Майбутнє України» розділила ІІ місце, а у фіналі цього року – з різницею в 1 бал – нарешті виборола перемогу.

Капітан команди-переможниці Микола Іванченко поділився формулою успіху:

Минулого року я був у фіналі і можу сказати, що через мене тоді команда отримала невисоку кількість балів. Я став капітаном і розумів, що маю велику відповідальність і, відповідно, не підвів. Але, насправді, найважливіше у змаганні – це команда.

Завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань НЦ «МАНУ» Ігор Чернецький, який був модератором турніру, розповів, що претендентами на перемогу були досить серйозні учасники, які мають багаторічний досвід:

‒ Цей рік засвідчив, що технологія турніру вже відпрацьована, і ми плануємо внести у неї зміни для того, щоб підвищити складність змагання. Підвищимо рівень як самого турніру, так і його учасників.

Усі команди отримали цінні призи, надані НЦ «МАНУ», компаніями «Енглер-Україна», «Е-підручники» і видавництвом «Освіта».

Всеукраїнський турнір із природничих дисциплін – це інтерактивне освітнє середовище, створене НЦ «МАНУ», яке надає можливість дітям незалежно від місця проживання долучитися до процесу дослідницької діяльності і задовольнити свої інтелектуальні потреби.

Людмила Копко
26.12.16
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН