МИРНІ  НАМІРИ
У Школі МИРотворчості новий набір учнів

prev next

З 4 по 6 березня у Міжнародному науково-дослідному комплексі MANLAB.CAMP відбувся перший етап навчання Школи МИРотворчості, у якій діти засвоюють мирні способи вирішення конфліктів. Цей курс проходить за підтримки Національного центру «Мала академія наук України» і Молодіжної ініціативи «Серце в долоньках». З 28 по 30 березня і з 15 по 17 квітня пройдуть наступні стадії миротворчої освіти. Навчаючись у цій школі, молодь набуває знань за міжнародною програмою «Альтернативи насильству» (AVP). Її мета – знизити рівень насильства у суспільстві, зменшуючи людську потребу вдаватися до грубої поведінки під час розв’язання власних проблем. Основною діяльністю програми є проведення на благодійній основі розвивальних семінарів, тренінгів у всьому світі.

На сторінці Школи МИРотворчості у Фейсбуці організатори повідомляють, що перш за все заохочують дітей до роботи над собою, а лише згодом – допомагати своєму оточенню:

– Хороші зміни і добрі справи робляться спільно. Ми віримо, що сила прагнення людей до миру є сильнішою за прагнення до руйнування. Сподіваємося, що після навчання наші МИРотворцi зможуть навчати і ділитися власним досвідом зі своїми однолітками.

Діти за час навчання розвивали комунікативні здібності: висловлювали думки і проявляли почуття, робили вправи на згуртування, працювали над навичками співпраці, вчилися домовлятися і протистояти чужому тиску, розвивали здатність робити свій вибір самостійно і вміння діяти відповідно до власного рішення. Також робили вправи на визначення особистих меж та дотримання меж інших у спілкуванні, виконували завдання, спрямовані на активізацію внутрішніх ресурсів, підвищення самооцінки.

Програма навчання першого етапу Школи була направлена на порозуміння із самим собою, вивчення себе, усвідомлення своїх реакцій, емоцій, відчуттів. Адже тільки такі люди – наповнені, у злагоді із собою – зможуть згодом творити мир, навчаючи інших. Наступні етапи Школи МИРотворчості будуть присвячені саме таким умінням. Адже дуже важливо, щоб, пройшовши усі стадії навчання, учні мали необхідні знання для того, щоб уже самим проводити тренінги, поширюючи вплив миру.

Людмила Копко
13.03.18
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН