НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СВІДОМОСТІ
МАНівці взяли участь у XVIII Міжнародній науково-практичній конференції «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

prev next

З 27 по 29 вересня у Київській політехніці понад 200 науковців, аспірантів, студентів, представників бізнес-структур і державного апарату обговорювали проблеми та перспективи використання відновлюваних джерел енергії і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів; роздумували над реалізацією заходів для енергозбереження й енергоефективності. Поділитися досвідом з українськими колегами приїхали експерти з Польщі, Німеччини, Китаю, Фінляндії, Азербайджану і Туреччини.

Учні МАН також долучилися до конференції, презентувавши її учасникам свої проекти. Для цього організатори заходу організували засідання молодіжної секції, для роботи якої виокремили останній день.

– Такі заходи дуже потрібні, адже у нас багато ідей, проектів, але ми не знаємо, як їх правильно подати та зацікавити ними, – переконаний десятикласник з Полтавщини Артур Виповський, який розробив універсальну платформу для обрахунків витрат енергії в комунальній сфері.

Школяр з Полтавської області Костянтин Найдьон приїхав до Києва з робочою моделлю системи стеження за сонцем. Розробка дає змогу збільшити ефективність використання сонячних батарей.

– Дуже приємно зустріти стільки однодумців, яким не байдужа доля нашої держави. Приємно розуміти, що попри наш юний вік ми мислимо так по-дорослому і піднімаємо важливі для суспільства теми, – поділилася учениця з Луцька Марія Бандура, яка працює над проектом «Енергоефективність приватного будинку: стан і перспективи поліпшення».

Під час виставки робіт школярів уважно слухали старші колеги, давали поради щодо вдосконалення проектів, переймали новий, підлітковий, погляд на актуальні проблеми.

За результатами конференції надруковано збірник тез доповідей учасників, куди вміщено і тези представлених проектів учнями МАН.

Назар Лісовий
02.10.17
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН