НАША АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА
4 «золота» й абсолютну перемогу здобула команда МАН за 4 винаходи на Глобальному конкурсі передових технологій у Сінгапурі

prev next

Справжній фурор зчинили учні Малої академії наук України на Глобальному конкурсі інновацій «AIGC 2019» у Сінгапурі – четверо з чотирьох учасників вибороли 4 золоті медалі та абсолютну перемогу!

15–17 листопада 2019 року у Наньянському технологічному університеті (NTU) вперше проводився конкурс «Advanced innovation global competition» (AIGC). Він одразу отримав колосальну підтримку і зацікавленість з боку міжнародних інституцій у сфері інновацій, адже це – унікальна та якісна конкурентоспроможна платформа, яка об’єднала молодих новаторів з усіх куточків світу для вирішення інноваційних викликів в атмосфері дружньої конкуренції. Найкращих обирало журі у складі представників Массачусетського технологічного інституту, Наньянського технологічного університету, Державного університету Малайзії та інших провідних наукових установ світу.

МАНівці представляли не просто теоретичні розробки, а проєкти, які мають прототипи і можуть бути повноцінними стартапами. Зокрема, найкращою інновацією визнано мультифункціональний пристрій для незрячих «Helpyeyes» львів’янина Дмитра Лопушанського. Прилад дає змогу людям з вадами зору визначати кольори, рівень освітленості та перешкоди поблизу.

Також журі високо оцінило ще один винахід для незрячих – механізм оптимального пристрою для читання шрифтом Брайля Софії Петришин зі Львова. Перевагою її механізму над конкурентами є його ефективність і низька ціна, що зробить брайлівський дисплей доступним.

Найвищою відзнакою нагородили і киянина Назара Поночевного за сервіс, що автоматично добирає музику до відео. Для цього хлопцем було створено штучний інтелект, який гармонійно поєднує відео з музикою в найуспішніших фільмах та відеороликах.

А учениця МАН Ольга Харасахал, окрім «золота», здобула ще й абсолютну перемогу – нагороду «Найкращий серед найкращих» (Best Award Trophy). Її метод виявлення метастаз на ранніх стадіях онкозахворювань уже не перший рік успішно застосовується у Маріупольському онкодиспансері – Ольга працює волонтером у госпіталі і з 14 років допомагала воїнам АТО в Маріуполі.

Україна пишається своїми молодими науковцями. Адже це дійсно унікально, щоб усі учасники від країни отримали найвищі нагороди. Подібні конкурси відкривають перед нашими юними винахідниками нові можливості для впровадження своїх розробок, – наголосив президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Конкурентами українських молодих учених були винахідники з Індонезії, Малайзії, Філіппін, В’єтнаму, Тайваню, Південної Кореї, Гонконгу, Китаю та інших країн. Тож радіємо, що ми знову серед лідерів, пишаємося нашими талановитими учнями і з нетерпінням чекаємо їх в Україні!

18.11.19
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН