PITCH DAY OF UF INCUBATOR RESIDENTS 2020
Резиденти бізнес-інкубатора МАН отримали підтримку міжнародних бізнес-гігантів

prev next

11 стартапів від школярів та студентів – учасників бізнес-інкубатора Малої академії наук України Ukrainian Future Incubator – здобули високу оцінку фахівців зі Сполучених Штатів Америки, Польщі й України. Пітч проєктів відбувся 28 серпня в онлайн-форматі.

Призовий фонд пітчу складався із чотирьох позицій: кредити на послуги від Amazon Web Services, підтримка в просуванні стартапу від Ронди Шрадер – члена журі, виконавчого директора Програми з підприємництва «Берклі-Хаас» Каліфорнійського університету Берклі, грант на доопрацювання стартапу від US-Ukraine Foundation Biotech Initiative, а також приз від Дорадчої ради та команди Ukrainian Future Incubator.

Від Amazon Web Services головну нагороду отримав стартап «Harmix» (інтелектуальний сервіс добору музики до відео). Команда зможе доопрацювати проєкт, скориставшись консультаціями фахівців і ресурсами AWS для ІТ-рішень. Крім того, всі команди – учасники пітчу, проєкти яких пов’язані з ІТ, отримають кредити на послуги компанії.

Одразу дві стартап-команди Ронда Шрадер відзначила як найкращі. Це вже згаданий «Harmix» і «Engenius» (система прогнозного обслуговування, що збирає дані продуктивності двигуна і передбачає час, коли пристрій може вийти з ладу). Обидві стартап-команди зустрінуться з інвесторами й експертами з Кремнієвої долини.

Фінансову допомогу на доопрацювання свого продукту від US-Ukraine Foundation Biotech Initiative отримає стартап «Agrodynamix» (органічне добриво RADOROD, що підвищує врожайність і сприяє відновленню ґрунтів).

Приз від організаторів пітчу (Дорадчої ради та команди Ukrainian Future Incubator) – сертифікати на три місяці вільного користування коворкінгом Ukrainian Future Incubator у Києві у 2021 році та менторство експертів UF Incubator – отримали відразу сім команд стартапів. Це «Harmix» і «Agrodynamix», про які йшлося вище, а ще: «Visible Space» (3D-головоломка, яка допомагає вивчати астрономію і біологію дітям і дорослим з порушеннями зору), «Nutis» (контроль за харчуванням через «розумні» девайси), Leon («розумна» ультрафіолетова лампа для прибирання світлом), «MilPriMaker» (мультифункціональний верстат для обробки «м’яких» матеріалів з можливістю 3D-друку деталей з пластику) і «Chillinger» (портативний кухоль, який охолоджує або підігріває напої і має функцію контролю споживання рідини).

Усі 11 учасників пітчу також зможуть скористатися послугами Fab lab бізнес-інкубатора МАН – лабораторією прототипування.

07.09.20
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН