ПРЕЗИДЕНТ МАН УВІЙШОВ ДО СКЛАДУ НАУКОВОЇ РАДИ IBSP ЮНЕСКО
Станіслав Довгий очолить Робочу групу з питань наукової освіти

prev next

Президента МАН Станіслава Довгого призначили членом Наукової ради Міжнародної програми з фундаментальних наук (IBSP) ЮНЕСКО. Таке рішення ухвалила Генеральна директорка ЮНЕСКО Одрі Азуле.

Станіслав Олексійович понад 20 років очолює Малу академію наук України, яка у 2018 році отримала статус Центру ЮНЕСКО з наукової освіти. Станіслав Довгий є членом Національної академії наук України, Національної педагогічної академії наук України та Європейської академії наук, мистецтв і літератури. Крім цього, з травня 2021 року професор є організатором та науковим керівником Кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Програма IBSP ЮНЕСКО – це глобальний план діяльності ЮНЕСКО у сфері фундаментальних наук та наукової освіти. Згідно з нею, Секретаріат і держави-члени отримують поради й інформацію в контексті сучасних наукових досліджень на світовому рівні. Роль Програми є вкрай актуальною, зважаючи на потребу людства у наукових доказових знаннях, – особливо у безпрецедентну добу COVID-19. Члени Ради – міжнародно визнані експерти, яких призначають на три роки. Станіслав Довгий – перший науковець з України, який увійшов до складу Наукової ради IBSP за її понад 16-річну історію.

23–24 вересня Наукова рада IBSP зібралась у новому складі. Обговорили подальшу стратегію роботи Програми. Новою головою Наукової ради IBSP стала Меріем Шедід, астрофізикиня з Марокко. Президент МАН очолить Робочу групу з питань наукової освіти.

З часу свого заснування у 2005 році за рішенням Генеральної конференції, Міжнародна програма з фундаментальних наук (IBSP) є центральною платформою для реалізації унікального мандату ЮНЕСКО у сфері фундаментальних наук та STEM-освіти в межах системи ООН. Відповідно до свого мандату, IBSP пропонує державам-членам свій досвід і сприяє реалізації наукового потенціалу, інноваціям і сталому розвитку країн.

20.10.21
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН