РЕЗУЛЬТАТ МАЄ ЗНАЧЕННЯ
Президія НАН України відзначила директора і колектив Національного центру «Мала академія наук України»

prev next

29 листопада з нагоди 100-річчя Національної академії наук України відбулося нагородження пам’ятними відзнаками найкращих її працівників. Відзнаки, як форму заохочення і стимулювання, вручали тим, хто плідною, творчою, високопрофесійною працею або активним сприянням зробив значний внесок у розвиток вищої державної наукової організації – Національної академії наук України.

Нагороджували працівників установ, організацій і підприємств НАН України за досягнення у реалізації соціальної й економічної політики держави, розробленні новітніх наукових рішень, ефективних технологій та їх впровадження в економіку і соціальну сферу держави. А також за підготовку і виховання наукових кадрів, зміцнення міжнародного авторитету вітчизняної науки та самовіддану сумлінну працю.

– Національна академія витримала випробування часом, довела свою потрібність суспільству і державі. Вона залишається основним осередком фундаментальної прикладної науки нашої країни. Ми виправдовуємо довіру, а сторіччя академії – велике свято для кожного з нас, – зазначив на церемонії нагородження віце-президент НАН України Анатолій Загородній.

Серед вручених нагород − подяка НАН України директору Національного центру «Мала академія наук України» Оксену Лісовому. Також Президія НАНУ нагородила ювілейною почесною грамотою трудовий колектив НЦ «МАНУ» за досягнення у розв’язанні найважливіших наукових і науково-технічних проблем, упровадженні розробок у народне господарство та практику соціально-культурного будівництва, підготовці і вихованні кадрів, активну участь у громадському житті.

У НАН України вважають, що завдяки президенту Малої академії наук академіку Станіславу Довгому і директору НЦ «МАНУ» Оксену Лісовому робота МАН набула масштабного значення. У результаті правильної організації до учнівської наукової діяльності залучені майже всі регіони України. А молодь, яку розвиває МАН, у закладах вищої освіти країни – серед найкращих студентів. Після навчання вже досвідчені дослідники працюють в інститутах Національної академії наук, долучаючись до розвитку України.

04.12.18
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН