РЕЗУЛЬТАТИ НАПОЛЕГЛИВИХ
Юні науковці отримуватимуть стипендії Президента України

prev next

Учора 270 учням і студентам вручили дипломи лауреатів стипендії Президента України. Серед них ‒ 150 переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів і 120 – Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Таке нагородження проводиться вже вчотирнадцяте. Щомісяця протягом року стипендіати за свої інтелектуальні досягнення отримуватимуть по 2600 гривень.

Модерував святкову церемонію директор Національного центру «Мала академія наук України». Оксен Лісовий впевнений, що всі стипендіати стануть успішними і реалізованими. Проте закликав їх завжди дбати про благо людства і запитувати себе: «Чи стає зі мною успішним суспільство?».

Лауреатам вручала дипломи міністр освіти і науки України Ганна Новосад, яка вважає, що важливо давати учням не тільки гроші, а й освітні можливості. Над цим команда міністра працює спільно з МАН.

‒ Стипендія Президента України ‒ це визнання не лише таланту і потенціалу, а й працьовитості. Найголовніше ‒ не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі, ‒ зазначила пані міністр.

Тішимося, що дехто з дітей отримує стипендію кілька років поспіль. 47 переможців цього року стали стипендіатами вдруге, 5 вибороли таку нагороду втретє, а учень 11 класу Новопечерської школи Олексій Масалітін – вчетверте. Традиційну спеціальну нагороду від ПАТ «УкрСиббанк» отримав наймолодший лауреат ‒ восьмикласник Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Олександр Мироненко.

Вітав із результатами переможців і президент Малої академії наук Станіслав Довгий. За його словами, стипендія Президента України ‒ це один з видів державної підтримки молодої еліти, який мотивує займатися наукою.

До речі, з 2006-го по 2019 рік стипендіатами стали вже 3780 представників інтелектуально обдарованої молоді нашої держави. Тож маємо, ким пишатися і за кого вболівати!

26.11.19
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН