СИЛА  В  ЄДНОСТІ
«Львівська політехніка» – новий партнер «UF Incubator» НЦ «МАНУ»

prev next

НЦ «Мала академія наук України» і Науковий парк «SID City» Національного університету «Львівська політехніка» 28 липня підписали Меморандум про співпрацю. Документ передбачає організаційне, партнерське, освітнє, наукове та інше співробітництво, спрямоване на розвиток інфраструктури, інноваційної діяльності й екосистеми стартапів. Зокрема, у планах – проведення спільних тренінгів, виставок і досліджень, а також партнерство під час розроблення освітніх програм і реалізації проєктів з підтримки інновацій. Крім того, сторони-підписанти зможуть на партнерських засадах використовувати виробничі та технологічні потужності одне одного задля розвитку стартап-проєктів.

Меморандум підписали директор Національного центру «Мала академія наук України» Оксен Лісовий і директор Наукового парку Національного університету «Львівська політехніка», керівник «Tech StartUp School» Назар Подольчак. Як зазначив Оксен Лісовий, Львівське регіональне відділення малої академії наук уже давно й успішно співпрацює із «Львівською політехнікою», тому подякував за готовність синхронізувати спільні зусилля, спрямовані на розвиток екосистеми стартапів, та ініціативу сприяти тому, щоб резиденти рухалися до успішних бізнесів.

Відповідальними за виконання Меморандуму документом призначені керівник бізнес-інкубатора Малої академії наук України «UF Incubator» Віталій Лісовий і заступник керівника «Tech StartUp School» Олексій Другов. Новий партнер пропонує використовувати їх технологічну базу, де можна займатися прототипуванням, та свій краудфандинговий майданчик, де можна виставляти стартап-проєкти і шукати фінансування на їх реалізацію. За словами Віталія Лісового, конкретні заходи у рамках співпраці будуть ще пропрацьовуватись. Загалом сторони впевнені, що поєднання зусиль та активних людей – упевнений крок до реалізації спільних успішних проєктів.

29.07.20
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН