СИЛА РОДИНИ «DI»
НЦ «МАНУ» організував зустріч для команд програми Destination Imagination

prev next

Destination Imagination – найбільша у світі освітня програма з креативності. Її атмосферу важко передати словами, адже всі учасники вважають себе однією родиною і поводяться відповідно: проявляють стосовно один одного піклування, щирий інтерес і підтримку. Тож 15 грудня в родинному колі «DI» зібралися 12 команд з Києва і Київської області для того, щоб попрактикуватися у креативності.

Відвідувачі дізналися про досвід «DI» очима учасника від представниці Корпусу миру США в Україні Ізабелли Ондж. Дівчина чотири роки брала участь у програмі Destination Imagination у США і один раз – у Всесвітньому фіналі олімпіади, тому ділилася не тільки враженнями, а й лайфхаками для успішної підготовки.

За цілий день креативності команди довідалися про секрети сценографії, тонкощі створення команди. Набували впевненості, виступаючи перед публікою на тренінгу від Асоціації випускників МАН. Не обійшлося без Викликів, адже потрібно було впоратися із двома Миттєвими. Для цього довелося діставати зі свого арсеналу всю креативність і творчість.

Усіх учасників поділили на 4 групи. Для кожної організатори продумали окремий маршрут, позначений відповідним кольором – зеленим, синім, червоним і жовтим. Для того, щоб відвідати усі активності, які були внесені до програми заходу, кожній групі необхідно було йти чітко за вказівниками. Тренінг для команд став можливим завдяки злагодженій роботі волонтерів, які брали участь у підготовці і супроводжували кожну з груп, проводили для них заняття.

Завершилася програма музичною вправою на командоутворення. Кожен з учасників мав перед собою музичний інструмент. Щоб вийшла мелодія, треба було у відповідний час синхронно зіграти на інструменті потрібний звук. А для цього учасникам знадобилися неабиякі концентрація уваги і дисципліна.

На завершення організаторів «DI Ukraine» очікувала приємна несподіванка: команда «Вибух» презентувала виготовлений власноруч плакат-подарунок.

Організатори запевняють, що такі зустрічі – чудова нагода для команд набути нових умінь і покращити старі. Особливо для тих, хто готується до участі у великому святі креативності ‒ Всеукраїнській олімпіаді Destination Imagination!

16.12.19
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН