СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ
Викладачі та методисти Луганської обласної МАН удосконалювали педагогічну майстерність

prev next

13–14 травня тренер Лабораторії освітніх технологій і діагностики НЦ «МАНУ» Ірина Кириченко провела на Луганщині тренінг, присвячений ефективним сучасним методам групової роботи з МАНівцями.

До участі було запрошено керівників секцій обласної очно-заочної школи та філій Луганської обласної МАН з міст Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська і Попаснянського району. Протягом двох днів педагоги підвищували компетенції, необхідні для проведення ефективної та результативної групової роботи під час занять: дізналися про особливості й методологію сучасної позашкільної освіти, удосконалили навички складання планів, постановки мети, мотивування і підтримання інтересу учнів, вибору відповідних меті форм, методів та прийомів своєї роботи в гуртках МАН.

Ірина Кириченко довела, що є справжнім професіоналом, бо тільки майстер своєї справи здатен перетворити доволі одноманітний і складний процес навчання у динамічну гру, енергійне змагання й відверте емоційне спілкування. Пані Ірина поділилася з учасниками тренінгу досвідом застосування інноваційних інструментів у груповій роботі з дітьми та підлітками, розширивши у такий спосіб діапазон викладачів – «коуч», «фасилітатор», «тренер».

Зустріч довела: луганські педагоги з радістю готові вдосконалювати педагогічну майстерність і змінюватися на краще. Усі 16 плідних годин навчання пройшли в атмосфері взаєморозуміння, довіри, співпраці та творчості.

Особливо учасникам тренінгу запам’яталося складання групової угоди і «карти проблем» присутніх, процес апробації тренінгових методів (тестування, робота з текстами, кейс-метод, сторітелінг, мозковий штурм, метафорична гра тощо).

Результатом спільної групової роботи учасників тренінгу стало створення моделі компетенцій керівника, методиста і педагога МАН, а також основних мотиваційних заходів, присвячених поповненню контингенту слухачів закладу. За відгуками учасників, тренінг пройшов максимально ефективно, цікаво та пізнавально, а результатом його успішності стало бажання і натхнення учасників застосовувати набуті знання на практиці, адже тепер вони мають усі необхідні для цього педагогічні інструменти.

Олена Бардаш, директор Луганської обласної МАН
16.05.17
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН