ЦИФРОВІ УРОКИ: НЕТБОРДИ Й ІНТЕРАКТИВ
Завершився практикум для педагогів з вивчення онлайн-технологій

prev next

Навчитися робити свої уроки діджитальними можна разом з Лабораторією з розвитку критичного мислення НЦ «МАНУ». Упродовж місяця (із 16 січня по 17 лютого) тривало навчання першого набору освітян на практикум «Цифровий простір педагога».

Курс з елементами гейміфікації містив 10 практичних воркшопів і відбувався у форматі «бери і роби». Педагоги, які пройшли навчання, тепер вміють використовувати більше 60-ти онлайн-застосунків, сервісів і програм для офлайн, онлайн, дистанційного та змішаного навчання. Серед них: платформи для створення дидактичних матеріалів, графічні редактори, відеомейкери, сервіси вебдизайну, конструктори вебсторінок, сайтів, колекцій матеріалів, віртуальні платформи, дошки, класи, простори комунікації.

Знання вчителі тестували відразу: під час навчання проводили уроки своїм учням і отримували миттєвий результат. За умовами курсу учасники спершу апробовували нові цифрові інструменти та онлайн-активності в ролі студентів. Отримали методики для проведення уроку: організація синхронної та асинхронної освітньої взаємодії, організація проєктної діяльності учнів, засоби ефективного зворотного зв’язку та формувального оцінювання. Потім – вивчали функціонал застосунків, тренували навички роботи із сервісами і розробляли власні освітні продукти для своєї цільової аудиторії. До наступного воркшопу допускалися ті педагоги, які успішно виконали попереднє практичне завдання.

У рамках практикуму учасники долучилися до проєкту «Майстерня святкування 150-ти років з дня народження Лесі Українки: нове прочитання життєрису і творчості». Створили колекцію авторських ІКТ-розробок (більше 40 окремих ресурсів і комплексів до інтерактивних занять) для вчителів, які проводитимуть Всеукраїнський урок-марафон «Наша Леся».

Продовженням співпраці учасників спільноти «Цифровий простір педагога» стане однойменний освітянський онлайн-хаб при Лабораторії з розвитку критичного мислення.

Новий набір заплановано на весну.

18.02.21
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН