У ВІДДІЛЕННЯХ МАТЕМАТИКИ, ЕКОНОМІКИ, ФІЗИКИ ТА АСТРОНОМІЇ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ

prev next

Урочисте закриття відділень відбулося 27 березня. З цією подією юних математиків, економістів, фізиків та астрономів привітали президент МАН Станіслав Довгий, народний депутат України Олег Ляшко, голова журі відділення економіки, завідувач кафедри фінансів економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, заслужений економіст України Ігор Лютий та провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України, історик науки Василь Шендеровський.

МАНівці, які зайняли призові місця, отримали подарунки – портативні зарядні пристрої. Переможцям також дісталися грошові презенти від Олега Ляшка, сертифікати на участь у цьогорічних літніх школах МАН, президентська стипендія і додаткові бали при вступі до вишу в 2017 році. Спонсором подарунків за перше місце є компанія «БРСМ-Нафта» – національна мережа автозаправних комплексів.

Одинадцятикласник зі Львівщини Павло Панасюк, який виборов перше місце в секції «Астрономія і астрофізика» за дослідження впливу тонких шарів високої густини на іонізаційну структуру небулярного середовища карликової галактики з активним зореутворенням, був приємно вражений як науковим рівнем робіт колег, так і власним успіхом.

Десятикласниця Катерина Геращенко з Дніпропетровської області, переможниця в секції «Математичне моделювання», досліджувала взаємне розташування деяких цілочисельних трикутників та кіл. Дівчина дякувала Малій академії наук за можливість потрапити на чудовий фінал до столиці і перевірити себе в екстремальних умовах, особливо під час написання контрольної роботи протягом трьох годин.

– Здивувало цього року посилення цікавості дітей до наукової творчості. Показовим було те, як учні поводили себе на самому захисті. Не було недоброзичливих. Діти по-щирому цікавилися роботами своїх конкурентів, формулювали запитання і демонстрували прояв зацікавленості до МАНівських досліджень. Це досить чітко виокремлювалося на фоні минулих років, – зазначила голова журі секції «Математика», доцент кафедри алгебри та математичної логіки механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Оксана Безущак.

З дослідженнями переможців конкурсу-захисту можна буде ознайомитися в інформаційно-аналітичному звіті, який видається після закінчення змагань у всіх відділеннях. А їх залишилося ще дев’ять.

Сергій Кутняков
28.03.17
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН