УЧНІ  МАН  ПРЕДСТАВЛЯТЬ  СВОЇ  ПРОЄКТИ  У  КРЕМНІЄВІЙ  ДОЛИНІ
Мала академія наук провела пресконференцію до Всесвітнього дня дітей-винахідників

prev next

Мала академія наук України повезе п’ятьох юних українських винахідників на Всесвітній конкурс стартапів «Startup world cuр», який відбуватиметься у травні у Кремнієвій долині в США. Це один із найбільших пітчингів у світі, участь у якому братимуть близько 60 країн. Про це оголосили 17 січня на пресконференції з нагоди Всесвітнього дня дітей-винахідників.

– Коли ми надіслали американцям ідеї наших винахідників, то вони відповіли, що це може бути дуже цікаво. Також у Сан-Франциско в нас заплановані зустрічі з організаторами, венчурними фондами, на яких ми зможемо представити свої стартапи, – розповів керівник бізнес-інкубатора МАН «UF Incubator» Віталій Лісовий.

Для добору учасників проводили співбесіди, тестували школярів на рівень володіння англійською мовою і вміння гідно представити свою розробку, оцінювали, наскільки проєкт може бути цікавий інвестору.

Зокрема, у Каліфорнію поїде вихованець МАН Микита Чорний зі своєю розробкою мініхолодильника «Chillinger», який працює без підключення до електричної мережі. Пристрій за одну хвилину охолоджує напій. Розробка розміром зі звичайний термос і важить приблизно 1 кг.

Ще один учасник бізнес-інкубатора й учень МАН Сергій Лисін представить у США пристрій, який рахує калорії у страві. Для підрахунку потрібно лише сфотографувати її за допомогою спеціальної накладки на окуляри або браслета.

А юна винахідниця Діана Богатир розробила розумний бокс для холодильника – «Smart box», який може замовляти доставку їжі. Крім того, на конкурсі стартапів будуть представлені мультифункціональний верстат, який допомагає працювати одночасно з 3D-принтером і фрезерним станком, і програма, що автоматично добирає музику до відео. Для цього було створено штучний інтелект, який навчався гармонійно поєднувати відео з музикою на найуспішніших фільмах та відеороликах.

– Юний геній не обов’язково має бути відмінником. Кожна дитина талановита. Завдання Малої академії наук – розвинути цей талант, підтримати. Саме тому в Україні такі сильні дитячі наукові роботи. І це підтверджують міжнародні конкурси. За минулий рік отримано 51 комплект нагород на міжнародних конкурсах та виставках, з яких 17 – золоті медалі та гран-прі. Бажаємо успіху нашим вихованцям на черговому етапі досягнення мети – Всесвітньому конкурсі стартапів у Кремнієвій долині, – наголосив президент МАН Станіслав Довгий.

18.01.20
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН