УКРАЇНА  В  ТОПІ  МІЖНАРОДНИХ  НОВИН
14 нагород вибороли українські школярі на ХІІІ Міжнародному конкурсі і шоу винаходів та інновацій «INTARG-2020»

prev next

Перший успіх на міжнародній арені цього року – і одразу щедрий урожай нагород! У командному заліку 12 проєктів українських школярів – 3 золотих, 4 срібних, 5 бронзових медалей та 2 спеціальні нагороди від Міжнародної виставки винаходів (ITE, Лондон, Великобританія) і Форуму румунських винахідників.

Щорічно Міжнародний конкурс і шоу винаходів та інновацій «INTARG» (International Invention and Innovation Show and Competition) відбувається за підтримки Міжнародної федерації асоціацій винахідників (IFIA) та Всесвітньої асоціації інтелектуальної власності (WIIPA) як міжнародна виставка високого рівня під девізом «Інновації рухають економіку».

Мета заходу – надати можливість молоді презентувати власні винаходи та інноваційні продукти в багатьох галузях і популяризувати їх, щоб упровадити у промислове виробництво. Ця платформа створена для прямого контакту представників науки і бізнесу (виробників, комерційних агентів та підприємців), а також для будь-яких організацій, які надають підтримку та фінансування винахідникам.

Цього року інноваційний потенціал України представляли: Анастасія Венчковська, яка виборола «золото» і диплом Міжнародної виставки винаходів (International Invention Fair ITE London UK); Маргарита Мелешкова – «золото» і нагороду Форуму румунських винахідників (Romanian Inventors Forum Award); Олег Бєлоус та Влад Крамаренко – «золото», Володимир Каран – «срібло», Олександр Лучин – «срібло», Євгенія Олещенко – «срібло», Дмитро Стеблина та Віталій Крюк – «срібло», Іван Загорулько – «бронза», Максим Лань та Андрій Веліховський – «бронза», Єлизавета Столярчук – «бронза», Анна Холявінська – «бронза», Ігор Шибка – «бронза».

Надзвичайну вдячність висловлюємо наставникам і керівникам проєктів за підтримку та підготовку української команди: В’ячеславу Пономарчуку (Маріупольський технічний ліцей), Олегу Козленку (Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ імені І. Сікорського» м. Києва), Віктору Колдуну та Василю Пострільоному (НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей»), Ользі Шибці та Григорію Шибці (Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради), Сергію Кравцову (Evergreen IT company), Василю Матею (ментор «UF Incubator»), Олександру Дрєєву та Олені Свириденко (Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської облради), Наталі Грушко (Заліщицька державна гімназія), Олександру Рябоволу (філія «Дмитрівська ЗШ» ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Кіровоградської області) та Світлані Пісковій (НВК «ЗНЗ І–ІІІ ст. № 19-ДНЗ «Лісова казка» Олександрійської міськради Кіровоградської області).

Цьогоріч ХІІІ Міжнародний конкурс і шоу винаходів та інновацій «INTARG-2020» проходив 18–19 червня. Зазвичай захід відбувається у Польщі, але вперше, у зв’язку з пандемією, представники 17 країн мали демонструвати свої винаходи в онлайн-форматі. Наука, харчова промисловість, побутові засоби, безпека, IT, промисловість, навколишнє середовище – в цих категоріях із 12 загалом українська молодь презентувала свої проєкти.

Роботи декількох сотень учасників оцінювало кваліфіковане міжнародне журі, що складалося з представників наукових інституцій 14 країн світу. До його складу увійшов і заступник директора з міжнародних відносин НЦ «МАНУ» Євген Кудрявець.

Усі нагороди організатори обіцяють відправити переможцям і призерам поштою, тому вже скоро школярі зможуть похизуватися ними у соціальних мережах. Або ж можна буде забрати їх особисто у жовтні в Міжнародному конгрес-центрі м. Катовіце (Польща) на традиційному «INTARG-2020». Ще раз вітаємо і чекаємо наступних перемог!

22.06.20
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН