УПОРАТИСЬ ІЗ ВИКЛИКАМИ
Українська команда Всеукраїнської олімпіади «Destination Imagination» відвідала Міжнародний дитячий табір креативності

prev next

Команди Destination Imagination влітку не тільки відпочивають, а й активно беруть участь у різноманітних заходах, вдосконалюють свої навички командної роботи та пізнають новий досвід. Так, з 2 по 12 липня на базі агротуристичного комплексу «Фарфурня» (м. Дукля, Польща) колеги з Фундації Destination Imagination Польща провели Міжнародний дитячий табір креативності. Серед учасників була і київська команда «Fantasy» зі своїми тренерами. На І Всеукраїнській олімпіаді креативності «Destination Imagination» «Fantasy» здобула друге місце в технічному виклику (ІІ вікова категорія).

Під час перебування у таборі діти брали участь у численних заняттях, які сприяли розвитку креативності шляхом самостійного та нестандартного вирішення завдань. Створювали власні ігри, наукові проекти, моделювали нестандартні об’єкти. Відвідали майстер-класи з техніки розпису на тканині за допомогою воску та барвників (батик), виготовляли ліногравюри та трафарети з візерунками, якими можна декорувати предмети побуту, а ще створювали іграшки для покращення психоемоційного стану.

Відбулися піші науково-пізнавальні екскурсії природними об’єктами Підкарпатського воєводства. Здійснили виїзд на найвищу водну греблю Польщі, яка утворила найбільше штучне озеро в країні – Солинське, де також функціонує й гідроелектростанція.

Робота табору розпочалася з оголошення про проведення міні-олімпіади Destination Imagination. Тож кожна команда отримала завдання, над вирішенням якого учасники працювали протягом усього перебування. В останній день відбулася презентація вирішених польськими та українськими учнями завдань (викликів). Команда «Fantasy» з України попри сильну конкуренцію посіла І місце в цій олімпіаді, ставши найкреативнішою з-поміж п’яти команд.

Загалом участь у міжнародному таборі креативності була продуктивною, сповненою позитивними емоціями, які супроводжували дітей упродовж всього перебування в одному із наймальовничіших куточків Польщі.

Василь Дунець
13.07.19
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН