ВІДПОЧИВАТИ  НАВЧАЮЧИСЬ
Одеса гостинно прийняла найкращих учнів МАН і викладачів-фізиків

prev next
Напередодні нового навчального року дванадцять найкращих учнів-фізиків Малої академії наук з восьми областей України завітали до Одеси, щоб відпочити і повчитися у селищі Савіньон-1 на оздоровчо-спортивній базі відпочинку Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова «Чорноморка». Саме тут з 25 по 30 серпня відбулася XXIV Міжнародна школа-семінар «Спектроскопія молекул і кристалів».

Учасники школи-семінару були відібрані з переможців і учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів ‒ членів МАН України та інших інтелектуальних всеукраїнських конкурсів Малої академії наук. Лекційні заняття для обдарованої молоді проводили провідні викладачі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка: завідувач кафедри експериментальної фізики Ігор Дмитрук, професор цієї ж кафедри Валерій Ящук і доцент, кандидат фізико-математичних наук Владислав Кравченко.

Цікаві лекторії з демонстрацією пізнавального матеріалу на великому екрані презентували учням МАН член-кореспондент Національної академії наук України, директор Інституту фізики НАН України Михайло Бондар, керівник відділу фізики біологічних систем Інституту фізики НАН України Галина Довбешко, а також провідний науковий співробітник Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України Лонгін Лисецький. Доцільним для юних науковців був тренінг «Team building» і вправи з креативного мислення методиста НЦ «МАНУ» Євгенії Омельченко.

Протягом школи-семінару юні фізики мали чудову можливість чергувати лекційні заняття з активним відпочинком на морському узбережжі. Високою активність креативної молоді була і на стендових доповідях, де рівень знань старшокласників, оперування ними складними темами приємно вражали знаних фізиків. Це був чудовий обмін науковою інформацією та жваве спілкування між учнями і науковцями. З гарним настроєм і здоров’ям викладачі й учні роз’їхалися по домівках, щоб з першого вересня долучитися до навчального процесу!

Сергій Кутняков
01.09.19
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН