ВИКЛИК  ТВОЇЙ  ТВОРЧОСТІ
НЦ «МАНУ» провів Віртуальну Всеукраїнську олімпіаду креативності «Destination Imagination – 2020»

prev next

Цьогоріч на участь в олімпіаді зареєструвалося двадцять п’ять команд, а через карантинні обмеження змагання провели в онлайн-режимі 26–27 червня. Кожна з команд протягом року працювала над одним із шести викликів (технічний, інженерний, науковий, імпровізаційний, художній або суспільний) і підготувала креативне вирішення завдання у вигляді відеопрезентацій. Приміром, ті, хто роздумував над першим викликом, мали запропонувати прилад, що розв’яже певну проблему; хто над другим – збудувати картковий міст. Миттєвих викликів на цей раз команди не вирішували, бо для цього потрібна безпосередня участь дітей.

Традиційним для «Destination Imagination» є «Виклик Близнюків»: команди з одного виклику і вікової категорії утворюють пару і вважаються близнюками. Крім того, що вони вболівають один за одного, разом мають вирішити певне завдання. І цього року потрібно було написати сценарій проморолику, який розповів би туристам про Україну. Він мав містити цікаві факти про українських казкових супергероїв і лиходіїв, винаходи та винахідників, заповідники і мости, фотографії нашої держави та українців. А ще – артефакт, який би відігравав ключову роль у відео.

– Незважаючи на те, що Віртуальна олімпіада була колосальним викликом для дітей і тренерів, більшість команд прийняли і підтримали цей виклик, перелаштувалися на новий формат та успішно підготувалися до участі в олімпіаді. Адже «Destination Imagination» формує важливе вміння адаптуватися до змін і викликів. Пишаємося вами! – зазначила афілійований директор програми «Destination Imagination», заступник директора НЦ «МАНУ» з методичної роботи Світлана Лихота.

На жаль, експерти не змогли наживо подивитися презентації учасників і оцінити повною мірою вирішення викликів, тому не визначали традиційні І, ІІ та ІІІ місця. Однак команди, які продемонстрували найкращі результати, отримали спеціальні нагороди і заохочувальні відзнаки.

– Зараз для багатьох з вас це виглядає як розвага. Це щось не настільки серйозне, як школа. Мені здається, це помилка, бо це фантастично серйозно! Тому що тепер закладаються основи вашого майбутнього успіху. Тому що креативність, мені здається, найцікавіше, що є в цьому світі! – вважає креативний інвестор, засновник та CEO «Fedoriv Group» Андрій Федорів, який привітав дітей з такою захопливою подією в їхньому житті.

Адже програма «Destination Imagination» готує учнів до професійних викликів ХХІ століття, виховує майбутнє покоління новаторів і лідерів, формує у них навички самостійності і відповідальності і, безумовно, розвиває креативне та критичне мислення.

Результати олімпіади

28.06.20
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН