ЯК МАНІВЦІ СТАЮТЬ СТАРТАПЕРАМИ
5 випускників «UF Startup School Beginner» зможуть стати резидентами «Ukrainian Future»! 

prev next

На фінальному пітчі преінкубаційної програми з розвитку інноваційного мислення «UF Startup School Beginner» 5 команд-учасниць отримали пропозицію приєднатися зі своїми проєктами до спільноти резидентів бізнес-інкубатора «Ukrainian Future». Ще 15 — нагороджені квитками-запрошеннями на національний відбір глобального конкурсу-пітчу стартапів — Startup World Cup Ukraine — з призовим фондом 1 млн доларів США і фіналом у Кремнієвій долині!

Загалом програму «UF Startup School Beginner» від бізнес-інкубатора «Ukrainian Future» закінчили 43 учасники, які представили 33 проєкти. Більшість із них — МАНівці, які писали наукові роботи. Протягом 2,5 тижнів вони працювали над проєктами з менторами та тренерами, будували бізнес-моделі та вивчали можливість перетворення наукових робіт на стартапи.

Свої напрацювання учасники програми презентували на дводенному фінальному модулі — Crash Test, що проходив у форматі пітчу 8–9 грудня. Кожна команда мала 3–4 хвилини на виступ і стільки ж — на сесію запитань і відповідей від експертів «Ukrainian Future». Презентації учасників оцінювали три члени журі:

  • Ірина Бистрова — Ph.D., керівниця програми, тренерка-консультантка бізнес-інкубатора «Ukrainian Future» НЦ «МАНУ», експертка з управління стартапами, бізнес-планування та фінансового обґрунтування проєктів, бізнес-менторка стартап-проєктів;
  • Василь Матей — Ph.D., консультант EEN, бізнес-коуч стартап-проєктів, тренер-консультант бізнес-інкубатора «Ukrainian Future» НЦ «МАНУ», експерт з питань фандрейзингу, управління фінансовими ризиками та фінансового менеджменту;
  • Тетяна Твердушка — Ph.D., бізнес-консультантка, сертифікована тренерка REFA-International, членкиня міжнародного союзу REFA, бізнес-коуч, тренерка модулів «Управління стартапами», «Lean-стартап», «Управління операційною діяльністю», «Розвиток стартап-команди».

Всі команди-учасниці фінального пітчу також отримали заохочення. Відтепер вони можуть долучатися до наступних освітніх програм «Ukrainian Future» на позаконкурсній основі, а також брати участь у відкритих заходах бізнес-інкубатора.

14.12.21
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН