З НАДІЄЮ НА МИР, З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ
Мала академія наук привітає українських бійців і мешканців Луганського краю з Днем Святого Миколая

prev next

17 грудня в Центрі науки та мистецтва «DIYA» при Національному центрі «Мала академія наук України» 60 київських школярів – учнів загальноосвітньої школи № 74 м. Києва і вихованців кадетського корпусу київського ліцею-інтернату № 23 – власноруч розмалювали півтори тисячі «миколайчиків» – традиційних медових пряників, які готують до Дня Святого Миколая. Майстер-клас для школярів провели педагоги НЦ «МАНУ» в рамках Всеукраїнського проекту МАН «НашРід.UA». Готові вироби разом з продуктами, солодощами, ліками, книгами, теплим одягом і речами першої необхідності 20 грудня працівники Малої академії доставлять на Луганщину – для місцевих дітей та бійців АТО.

Дітлахи з усієї України з нетерпінням чекають на дива у свято Миколая. Цього року воно особливе, адже всі українці – і дорослі, і малі – просять у Миколая одного – миру. Тож організатори акції мають на меті підтримати наших співгромадян, які перебувають у найгарячішій точці України, передати їм часточку свого тепла. Варто сказати, що київські школярі з задоволенням долучилися до заходу і підійшли до завдання з усією відповідальністю і душевністю.

Для українських бійців учні також передадуть малюнки з побажаннями та відеозвернення з теплими словами підтримки. Окрім того, до шкіл та у військові частини будуть передані близько 500 дисків з сучасною українською музикою та найкращими художніми і документальними українськими фільмами на історичну і патріотичну тематику.

У рамках місії – не лише доправити «миколайчиків» на Луганщину, а й провести для місцевих школярів культурні заходи – наукові лекторії та патріотичні концерти. Адже демонстрація здобутків української культури і науки на сьогодні необхідна для луганчан – як доказ того, що вони є частинкою великої нації з багатовіковими традиціями.

Подарунки привезуть на Луганщину 20 грудня разом з науково-просвітницьким лекторієм і концертом гурту «Хорея Козацька» на чолі з заслуженим артистом України, кобзарем, бандуристом і лірником Тарасом Компаніченком. Акція охопить близько 500 дітей з Луганської області, а також їхніх батьків і педагогів. Окрема програма запланована для українських бійців.

Поїздка на Луганщину – це перша акція глобального всеукраїнського проекту «НашРід.UA», покликаного довести унікальність і оригінальність української нації. У рамках проекту провідні науковці й митці їздитимуть містами України з просвітницькою культурною місією. Заплановані лекторії, практичні наукові експерименти, патріотичні концерти і вистави.

Мала академія наук висловлює велику подяку всім, хто долучився до надання допомоги нашим воїнам і мешканцям Луганського краю, зокрема порталу «BaraBooka. Простір української дитячої книги», газеті «День», видавництвам «Веселка» і «Смолоскип» за літературу для учнів і педагогів Луганщини, а також акторові театру і кіно Дмитрові Лінартовичу, який надав можливість записати для бійців диски зі своїми піснями та фільмом «ТойХтоПройшовКрізьВогонь», де він зіграв головну роль.

19.12.14
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН