ЗАХИЩАТИ СВОЇ ДОСЛІДЖЕННЯ ДО КИЄВА ПРИЇХАЛИ ХІМІКИ ТА БІОЛОГИ

prev next

У семи секціях відділення хімії та біології – «Загальна біологія», «Біологія людини», «Зоологія, ботаніка», «Медицина», «Валеологія», «Психологія», «Хімія» – 11 квітня розпочався фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН. Усього на третій етап змагання було подано 147 наукових розвідок.

Співорганізаторами фіналу в цьому відділенні, крім НЦ «Мала академія наук України», є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді України, власне в якому і проходить конкурс.

Перше вітання з початком роботи відділення молодь отримала від спортивно-танцювального ансамблю «Пульс» київського Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець».

Слова привітання лунали від директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимира Вербицького, директора НЦ «Мала академія наук України» Оксена Лісового та народного депутата, голови фракції «Об’єднання “Самопоміч”» Олега Березюка. Пан Олег – один із випускників Малої академії наук, навчався в історичній секції, але здобув медичну освіту. Народний депутат розповів юнацтву свою життєву історію, що стосується захисту прав інтелектуальної власності і є актуальною для молодих науковців. У 90-ті роки Олег Березюк навчався в Іллінойському університеті в Чикаго (США) за спеціальністю «Біологія та психологія». Його першу лабораторну роботу не прийняли, бо студент, подавши в ній уривок з університетської методички, не зазначив джерело інформації. Викладачі таку помилку хлопцю вибачили, мовляв, «твоє щастя, що ти – з Радянського Союзу, бо вас не вчили цитуванню».

– Я дуже хочу, щоб ви цінували працю своїх попередників і сучасників. І щоб ваша праця була оцінена. Хочу, щоб у нашій країні люди, які перевіряють наукові дослідження на плагіат, не мали роботи. Тоді ми будемо сильною і вольовою нацією, яка прийде до розквіту своєї держави, – закликав молодь Олег Березюк.

Невід’ємним елементом урочистого відкриття відділення хімії та біології вже кілька років поспіль є парад делегацій. Під час неї представники кожної області виходять на сцену і знайомляться зі своїми колегами, бажають один одному успіху, яскравих емоцій, ентузіазму, а членам журі – наснаги. Парад делегацій – це не просто самопрезентація учасників, він символізує об’єднання української молоді, яка зібралася у столиці не заради конкуренції, а заради обміну своїм першим науковим досвідом.

12.04.17
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН