ЗАЯВИТИ  СВІТУ  ПРО  СЕБЕ
У бізнес-інкубаторі МАН відбувся креативний тренінг з маркетингу

prev next

Поради, як просувати свої товари або послуги, сформувати маркетингові стратегії для нових гравців ринку, позиціонувати і створити власний бренд – це та багато іншого могли почути 10 травня понад тридцять учасників тренінгу «Правила маркетингу. Як заявити світу про себе».

Теоретичні і практичні заняття із засад маркетингу проходили в «UF Incubator» – освітньому майданчику Малої академії наук, де учні й випускники МАН, винахідники та всі охочі мають змогу отримати практичні знання з підприємництва, наставництво від досвідчених фахівців і можливість користуватись інфраструктурою бізнес-інкубатора. Заняття в державному бізнес-інкубаторі проводяться безкоштовно, але щоб стати слухачем, потрібно пройти конкурсний відбір.

– Діти мають хороші ідеї, навіть працюючі прототипи. І їм потрібно дати життя. А дати життя – це залучити професійних тренерів, інвесторів, які зможуть допомогти дітям розвинути власну справу і вивести її на рівень продажів та бізнесу, ­– зазначив керівник «UF Incubator» Віталій Лісовий.

На попередніх двох тренінгах бізнес-інкубатора слухачі вже навчилися основам ведення бізнесу, створенню рекламних слоганів для своїх винаходів і як за допомогою фандрейзингу переконати інших у тому, що проект вартий уваги і підтримки.

Нині тренінг проводила кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин Київського національного інституту імені Тараса Шевченка, практикуючий маркетолог – фахівець у сфері інноваційного маркетингу, омніканального маркетингу, нейромаркетингу й маркетингу впливу Вікторія Карп, з якою деякі учасники знайомі з першого заняття інкубатора «Основи сучасного бізнесу».

– В «Інкубаторі» збираються молоді люди, які позитивно налаштовані на альтернативні способи розв’язання конкретних проблем через реалізацію власних бізнес-проектів – наприклад утилізацію шин чи очищення води. Це учні Малої академії наук, якими МАН опікується. Для реалізації проекту необхідний бізнес-план, який складається з різних моментів. Потрібно знати фінансові, інвестиційні та інші показники бізнесу, допомогти оволодіти таємницями якого і способами виходу на ринки – моє завдання як лектора, – поділилася Вікторія Карп.

Нинішня лекція була поділена на два етапи. Перший етап – про стратегію бізнесу і ринки товарів та послуг. Другий – про маркетинг, його інструментарій, до розуміння якого додавалася практична робота у групах з чотирьох учасників. Це було необхідно, щоб відразу закріпити набуті знання у просуванні на ринок конкретних товарів і послуг за тими показниками, які надавала тренер.

Учасниця тренінгу, аспірантка-правознавець Олена Левшашна мріє про власний курс адміністративного права.

– Окрім методик складання бізнес-плану, шукаю оригінальні складові проекту для заохочення слухачів, – розповіла про власну мотивацію слухачка.

Окрім того, вона зауважила, що з цікавістю сприймає поради додати до курсу презентацію засадничих принципів адміністративної «магії»: рекламування проекту, вміння вирішувати завдання з адміністраціями всіх рівнів для мобільного просування необхідного рішення без корупційної складової.

Всі учасники бізнес-інкубатора відзначили, що з нетерпінням чекають наступного лектора і тренінгів, адже набутий тут досвід актуальний всюди і завжди.

Сергій Кутняков
11.05.18
Повернутись до розділу
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН