Дошка оголошень

Міжнародні програми для вчителів у CERN-2019

Європейська організація з ядерних досліджень (CERN) пропонує дві двотижневі міжнародні програми для вчителів: Міжнародна програма викладачів середньої школи (HST) та «Міжнародні тижні вчителів» (ITW).

Обидві програми викладаються англійською мовою, відкриті для вчителів-практиків з усього світу і містять лекції, візити, практичні семінари, дискусії та сесії із запитань і відповідей. Протягом двох тижнів усі учасники будуть працювати в декількох робочих групах з різних тем, пов’язаних з фізикою часток та її викладанням у школі. Всі робочі групи будуть подавати свої заключні доповіді наприкінці програми. Тому заявники усі без винятку повинні:

  • мати достатні знання з англійської мови;
  • повністю відвідувати усі заходи програми (без запізнення чи раннього від’їзду).

Мета міжнародних педагогічних програм CERN:

  • підтримка професійного розвитку вчителів у галузі фізики часток;
  • сприяння викладанню фізики часток у ВНЗ;
  • сприяння обміну знаннями і досвідом серед учителів різних національностей;
  • стимулювання діяльності, пов’язаної з популяризацією фізики у школі та поза нею;
  • допомога CERN у налагодженні тісніших зв’язків із школами світу.

Дедлайн подачі заявок – до 13 січня 2019 року, обов’язкова умова участі – володіння англійською мовою. Також необхідно повідомити координатора масових міжнародних заходів МАН (o.yurov@man.gov.ua) про надсилання заявок.

Міжнародна програма для викладачів середньої школи (HST) проходитиме 7–20 липня 2019 року!

Програма в CERN проводиться щорічно з 1998 року в липні і відкрита для вчителів, які хотіли б оновити свої знання з фізики часток, дізнатися більше про доступні освітні ресурси і співпрацювати з колегами-науковцями різних національностей.

Детальніше:

indico.cern.ch/e/HST2019 (стежте за оновленнями ближче до початку програми)

http://teacher-programmes.web.cern.ch/itp/hst

http://teacher-programmes.web.cern.ch/itp/

Програма «Міжнародні вчительські тижні» (ITW) відбудеться 4–17 серпня 2019 року!

Проходить з 2017 року, доступна для викладачів вищої школи з усього світу, які хотіли б оновити свої знання з фізики часток, пов’язаними з ними технологіями, суміжних предметів у групі викладачів різних національностей.

Детальніше:

indico.cern.ch/e/ITW2019 (стежте за оновленнями ближче до початку програми)

http://teacher-programmes.web.cern.ch/itp/itw

http://teacher-programmes.web.cern.ch/itp/

На сайтах можна дізнатися більше про умови участі, майбутні сесії та про те, як подати запит, отримати доступ до порядків денних попередніх міжнародних програм і вивчити архівні матеріали.

17.12.2018

Конференція з прав людини

2018 рік ознаменований 70-річчям Загальної декларації прав людини, яка була ухвалена 10 грудня 1948 року у Паризькому палаці Шайо. Це також рік 20-річчя Декларації Організації Об’єднаних Націй про права та обов’язки правозахисників.

З нагоди цих річниць Посольство Франції в Україні організовує конференцію з прав людини 14 грудня 2018 року з 11.00 до 13.00 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (ауд. 355, червоний корпус).

Під час заходу обговорюватимуться питання щодо прав людини в Україні через п’ять років після Майдану: їхнє місце у суспільно-політичному житті України, а також наявні у сучасному контексті виклики.

Конференція, організована спільно з юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка, об’єднає провідних в Україні гравців у царині захисту прав людини: офіс Омбудсмена, науковців, неурядові організації та пресу. Пані Ізабель Дюмон, Посол Франції в Україні, також долучиться до обговорення.

Вхід вільний, мова спілкування українська, запрошуються всі охочі.

12.12.2018

«Розумна родина» – перша в Україні інтелектуальна гра для всієї сім’ї

15 грудня 2018 року о 13.00 у Державному політехнічному музеї при НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» (проспект Перемоги, 37, корп. 6, ст. метро «Політехнічний інститут») відбудеться фінальна гра 2018 року проекту НЦ «МАНУ» «Розумна родина».

Захід організовано НЦ «Мала академія наук України», Державним політехнічним музеєм при НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», ЦБС Деснянського району м. Києва і МГО «Інтелект Україна».

«Розумна родина» – це перша в Україні інтелектуальна науково-пізнавальна гра, в якій змагаються команди українських сімей. У кожній команді – три учасники, а на чолі – наймолодший член родини.

Під час змагань команди мають виконати три завдання. Спочатку учасники повинні провести нескладні, але видовищні експерименти з фізики, хімії, математики і пояснити їх наукову суть. У другому конкурсі команди представляють домашнє завдання – творчу інтерпретацію одного з наукових законів (цього разу родини інтерпретують закон Архімеда). І наостанок – на учасників чекає інженерна гра, під час якої потрібно збудувати незвичайні й дотепні конструкції.

За традицією переможець гри виборює титул найрозумнішої родини України, а команда, яка поступилася, отримує можливість реваншу у майбутньому.

На сьогодні з 6 жовтня цього року титулом найрозумнішої родини України володіє команда Віталіни Іщенко (11 років).

Захід відкритий для всіх.

Детальніше:

(073) 153-00-84 – Керницька Крістіна (голова правління МГО «Інтелект Україна»)

(063) 870-89-72 – Смірнов Олексій (НЦ «Мала академія наук України»)

asmirnov@ukr.net

12.12.2018

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує конкурс

Національний центр «Мала академія наук України» з 11 грудня 2018 р. оголошує конкурс на заміщення вакантної посади наукового співробітника (0,5 ст.) відділу інформаційно-дидактичного моделювання.

Детальна інформація:

(044) 489 55 93.

11.12.2018

Фінал IX Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін

19–20 грудня у Києві Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений фінальний тур IX Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін.

До участі в заході запрошуються команди закладів освіти, які стали переможцями основного етапу відбірного туру, згідно зі списком.

Заїзд та реєстрація учасників – 19 грудня до 13:00 за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості.

Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу відповідного органу управління освіти щодо участі у заході, копії паспорта (свідоцтва про народження), оригіналів медичних довідок про стан здоров’я.

Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: метро до станції «Нивки», далі – маршрутним таксі № 226 або 719 до зупинки «Третя лінія».

Від’їзд – 20 грудня після 14:00.

Витрати на проживання, харчування, транспортне й екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування дітей у дорозі та відрядження керівників команд здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Збереження життя та здоров’я дітей, своєчасне оформлення документів щодо участі у заході, завчасне придбання квитків забезпечують керівники команд.

Для організації поселення учасників заходу просимо до 14 грудня 2018 року повідомити про час прибуття учасників телефоном.

(044) 489-55-80 (Світлана Титарчук). Також за цим номером – детальна інформація про умови проведення заходу.

04.12.2018

Інформація для лауреатів стипендії Президента України

ДО УВАГИ!!!

У разі неотримання на урочистому врученні платіжної картки прохання звертатися до АТ «УкрCиббанк» за телефонами менеджерів:

  • Прокопчук Сергій Арамович – (067) 615-54-97
  • Локайчук Юлія Володимирівна – (067) 615-43-76
  • Лапай Володимир Володимирович – (067) 615-44 -94

– з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00

729 – центр клієнтської підтримки, безкоштовно з мобільних в Україні

0 800 505 800 – центр клієнтської підтримки, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Адреса: м. Київ, вул. Костянтинівська, 34, відділення № 842 АТ «УкрСиббанк»
03.12.2018

X Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ»

20 грудня 2018 року у Києві (зала засідань Інституту обдарованої дитини, вул. Січових Стрільців, 52д, к. 510) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція, спрямована на пошук і виявлення ефективних підходів та технологічних рішень застосування інноваційних технологій навчання обдарованої молоді, зокрема STEM-навчання, в аспекті розвитку здібностей учнів різного віку; пошук інноваційних моделей і технологій психолого-педагогічної підтримки розвитку обдарованої молоді.

До участі в конференції запрошуються педагоги, науковці, викладачі ВНЗ, методисти, фахівці в галузі інформаційних технологій і прикладних дисциплін, фахівці навчальних центрів та бізнес-структур, управлінці й керівники навчальних закладів, аспіранти і докторанти.

Для участі у роботі конференції необхідно до 14 грудня 2018 року (включно) надіслати в оргкомітет на електронну адресу 2275423@ukr.net (тема «Конференція ІТ») заявку (на кожного учасника окремо).

Детальніше:

Оргкомітет – Інститут обдарованої дитини НАПН України,

вул. Січових Стрільців (Артема), 52д, Київ, 04053

(044) 227-54-23, (067) 729-94-01, (063) 644-34-78 – Шульга Валентина; (044) 483-3433 – Іващенко Любов.

2275423@ukr.net; р.ilv@iod.gov.ua

27.11.2018

Вручення банківських карток на отримання стипендій Президента України

Міністерство освіти і науки України інформує, що вручення банківських карток на отримання стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році, списки яких затверджено наказом МОН від 06.11.2018 № 1209, відбудеться 29 листопада 2018 року у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Просимо відрядити стипендіатів у супроводі керівника групи.

Стипендіати, які вдруге вибороли таку нагороду, не викликаються – їм стипендії нараховуватимуться на наявні картки.

Для отримання картки кожен стипендіат повинен мати при собі оригінал паспорта (свідоцтва про народження з довідкою про місце проживання) та ідентифікаційного коду.

Заїзд і реєстрація – 29 листопада з 10.00 до 11.30 за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 37, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», корпус № 1, зала засідань Вченої ради. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: метро від станції «Вокзальна» до станції «Політехнічний інститут».

Витрати на відрядження групи та керівника здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Збереження життя та здоров’я дітей забезпечує керівник групи. Від’їзд – 29 листопада після 15.00. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Детальніше:

(044) 489-55-80 (контактна особа – Анастасія Оборська).

15.11.2018

Київський математичний колоквіум запрошує на засідання

16 листопада 2018 о 15:00 в аудиторії 305 Інституту математики НАН України (вул. Терещенківська, 3) відбудеться засідання Київського математичного колоквіуму, організованого спільно Київським математичним товариством, Інститутом математики НАН України, Київським академічним університетом, Малою академією наук та Українським математичним товариством.

Мета засідання – залучення майбутніх науковців, нині школярів, а в подальшому – студентів та аспірантів, до наукової діяльності.

Цього разу доповідатиме Петро Ільяш, учень 11 класу ліцею № 208, з темою «”Число побачення” компактного зв’язного метричного простору» (науковий керівник ‒ канд. фіз.-мат. наук Тимошкевич Т. Д.). Петро самостійно довів досить нетривіальний факт, який був встановлений у 1964 році методами теорії ігор O. Гроссом про існування так званого «числа побачення», визначеного для всіх зв’язних компактних метричних просторів.

На засідання Київського математичного колоквіуму запрошуються учні математичних шкіл, ліцеїв, студенти, аспіранти, науковці, а також викладачі закладів вищої освіти, які опікуються науковою освітою школярів, усі, хто готовий долучитися і сприяти зростанню талановитої молоді та її залученню до наукової роботи в галузі математики, а також усі, хто цікавиться математикою.

14.11.2018
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН