Дошка оголошень

Освітньо-науковий лідерський табір PRAXIS Camp 2018 на Синевирі

Тематика табору: TEENS PHILOSOPHY DAY X.

Спеціалізація табору: унікальний освітньо-науковий проект з розвитку мисленнєвих навичок Школи мислення і комунікацій PRAXIS НЦ «МАНУ».

Долучайся та дізнайся, що твій інтелект значно ширший за шкільні навчальні програми! Дехто може бути успішним у навчанні, але насправді не відчувати всієї сили своїх талантів та креативності. Дехто через свою «неуспішність» встиг розчаруватися і вирішив, що він просто не дуже розумний. Проте це точно не так!

PRAXIS Camp 2018 – для всіх, хто бажає усвідомити масштаб і розмаїття своїх здібностей та втілити їх у життя!

Ти знатимеш, як бути відкритим до альтернативних способів відчувати, мислити і діяти!

Ба більше, як змінити себе і це літо!

Вік: для активної молоді від 13 до 16 років.

Кількість учасників: до 30.

Перебування в таборі: 29 червня (заїзд) – 8 липня (від’їзд) 2018 року.

Автономна, закрита, охайна територія бази «Синевир» у с. Колочава. Довкола – чарівний краєвид гір. Проживання в затишних 3-4-місних кімнатах у 2-поверховому корпусі з усіма зручностями. На території є літні відкриті майданчики, зони відпочинку, Wi-Fi.

Вартість – 4550 гривень.

Кошти перераховуються на рахунок НЦ «МАНУ» з відповідним укладенням з батьками дитини договору про надання послуги.

У ціну включено:

 • проживання (10 днів, 9 ночей);
 • харчування;
 • трансфер Воловець – база «Синевир» – Воловець;
 • страховка;
 • вхідні квитки та трансфер під час екскурсій (два повних дні);
 • 36-годинна освітньо-наукова програма з одержанням сертифікату НЦ «МАНУ» про її проходження.

Учасники самостійно планують і оплачують проїзд від свого місця проживання до станції Воловець.

Для тих, хто їхатиме з міста Києва, можливе групове бронювання залізничних квитків з умовою оплати участі у PRAXIS Camp 2018 до 20 травня.

Розташування: Карпати.

Адреса: Закарпатська область, Межигірський район, село Колочава.

(050) 154-89-58, (067) 164-88-09

https://praxisschool.com.ua

1praxisschool@gmail.com

08.05.2018

До уваги учасників Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського!

18‒19 травня у м. Львові Національний центр «Мала академія наук України» спільно зі Львівською обласною малою академією наук учнівської молоді та Львівським національним університетом імені Івана Франка проведе фінальний етап Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського.

До участі в заході запрошуються учні закладів освіти – переможці відбірного етапу конкурсу, які показали високі результати згідно з рейтингом (список додається).

У програмі заходу: стендові доповіді, захист дослідницьких проектів, пізнавальні екскурсії.

Поселення і реєстрація учасників відбуватиметься 18 травня до 12.00 за адресою: м. Львів, вул. Пулюя, 38, Вище професійне училище ресторанного сервісу та туризму. Проїзд від залізничного вокзалу м. Львова: маршрутним таксі № 10 або № 32 до зупинки «1001 дрібниця». Проїзд від Стрийського автовокзалу м. Львова: маршрутним таксі № 10 або № 25 до зупинки «1001 дрібниця».

Від’їзд учасників – 19 травня після 14.00. Керівників делегацій просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Для організації поселення учнівських груп просимо до 11 травня підтвердити участь учасників у заході:

(044) 489-55-80 (Світлана Титарчук),

(066) 578-86-70 (Любов Селіверстова).

07.05.2018

Тренінг «Правила маркетингу. Як заявити світу про себе!»

«UF Incubator» запрошує всіх охочих 10 травня о 15:30 відвідати тренінг «Правила маркетингу. Як заявити світу про себе!»

Захід відбудеться за адресою: Київ, вул. Мельникова, 63, 3-й поверх. Зокрема, учасники ознайомляться з такими темами:

 • маркетинг: що, де, як, навіщо;
 • позиціювання і створення бренду;
 • маркетингові стратегії для нових гравців ринку.

Також учасники отримають практичне завдання на застосування набутих знань.

Тренінг проводитиме Вікторія Карп – кандидат економічних наук, доцент кафедри Міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, практикуючий маркетолог – фахівець у сфері інноваційного маркетингу, омніканального маркетингу, нейромаркетингу і маркетингу впливу.

Вік учасників: 14–25 років. Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена. Запрошення будуть надіслані на електронні адреси після реєстрації.

«UF Incubator» – це майданчик, на якому учні й випускники МАН, винахідники та всі охочі через процес відбору до програми бізнес-інкубатора мають змогу отримати практичні знання з підприємництва, наставництво від досвідчених фахівців і можливість користуватись інфраструктурою бізнес-інкубатора.

Детальніше:

(073) 100-54-72 (Єлизавета)

lizavetakozorog@gmail.com

26.04.2018

Архітектурний освітній фестиваль «Archikidz!» планує зібрати у Києві більше 3000 гостей

2‒3 червня у Києві в інноваційному парку Unit.City (вул. Дорогожицька, 1) вдруге відбудеться освітній фестиваль «Archikidz!» для шанувальників сучасної архітектури та креативної індустрії.

Archikidz! ‒ це міжнародний рух, який інтегрує досвід провідних архітекторів, дизайнерів, урбаністів та митців з усіх континентів для розвитку нової освітньої платформи. Фестиваль, організований у 2011 році в Амстердамі, нині має понад 40 міст-резидентів, до переліку яких минулого року долучився Київ. На території України фестивальний рух досяг меж нових міст ‒ 1 липня захід вперше пройде у Дніпрі.

З 2018 року Archikidz! ‒ складова Малої академії наук України.

– Архітектура ‒ це ще один напрям, який охопить Мала академія наук. Ми дуже раді, що у дітей буде можливість «приміряти» на себе професію архітектора під час Archikidz! в Україні. Немає нічого ціннішого, ніж розкрити талант у дитині і направити його у правильне русло. Цей проект ‒ можливість навчатися у сучасних архітекторів, що створюють унікальні інфраструктури розумних міст уже зараз. Їхній досвід, знання, творчий підхід розширять світогляд українських дітей. А це значить, що ми досягнемо важливої мети ‒ започаткуємо новий клас української креативної індустрії, що будуватиме наше майбутнє, ‒ зазначив президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

Цього року тема фестивалю ‒ «Сучасне розумне місто», а одна з його місій ‒ показати на практиці ідеї інклюзивності. Основна складова заходу ‒ «Велика архітектурна майстерня» ‒ об’єднає 20 провідних українських архітекторів та урбаністів з різних країн світу, які навчатимуть дітей проектувати, творчо мислити і презентувати свої ідеї. Під час майстер-класу учні не просто досліджуватимуть поняття розумного міста, а й навчаться змінювати простір під потреби людини.

Вхід на фестиваль вільний для всіх. Лише на майстер-клас «Велика архітектурна майстерня» можна потрапити з квитком і за попередньою реєстрацією. Стати його учасниками можуть діти віком від 7 до 14 років.

Для дорослих відвідувачів на фестивалі організують лекторій, кінопокази, майстер-класи.

Детальніше:

(067) 209-57-54 (Дар’я Савченко)

archikidz.pr@gmail.com

26.04.2018

Освітній курс з відновлюваної енергетики

Інформуємо про започаткування навчальних тренінгів для учнів з освітнього курсу «Відновлювана енергетика» в рамках Всеукраїнського проекту «Відкрита освітня лабораторія».

Співорганізаторами проекту є Національний центр «Мала академія наук України», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інститут відновлюваної енергетики НАН України.

Мета освітнього курсу: формування в учнівської молоді знань про перетворення енергії різних видів відновлюваних джерел, про передачу енергії, енергетичні процеси у природі та заощадливого свідомого ставлення до споживання енергії.

Цільова група освітнього курсу: учні 9‒11-х класів закладів загальної середньої освіти, вихованці позашкільних закладів освіти дослідницько-експериментального напряму. Середня наповнюваність групи ‒ 15‒20 учнів.

У рамках освітнього курсу передбачені:

 • навчальні тренінги на сучасному лабораторному обладнанні провідних вітчизняних і світових виробників, зокрема на обладнанні компанії Vaillant Group (Німеччина);
 • виконання лабораторних та творчих практичних робіт, лекційно-консультаційні заняття щодо організації науково-дослідницької діяльності;
 • навчально-тематичні екскурсії (за попереднім узгодженням).

Освітній курс розрахований на 5‒6 годин. Для участі необхідно заповнити анкету, (у пункті «Форма проведення заходу» обрати «на базі наукових лабораторій ВНЗ або наукових установ м. Києва»)

Перший тренінг відбудеться 27 квітня 2018 року. Орієнтовна програма за посиланням.

Детальніше:

(044) 483-05-57 (Марія Славко).

16.04.2018

«Фандрейзинг: як залучати інвестиції»

«UF Incubator» запрошує всіх охочих 31 березня о 15:30 (Київ, вул. Мельникова, 63, 3-й поверх) відвідати захід-тренінг «Фандрейзинг: як залучати інвестиції»!

Як переконати інших у тому, що ваш проект вартий уваги і підтримки? Допоможе фандрейзинг (fundraising) – процес залучення грошових коштів та інших ресурсів. Ключовими завданнями фандрейзингу є пошук потенційних донорів, обґрунтування потреб організації відповідно до інтересів потенційних донорів, постійна робота з потенційними донорами і формування громадської думки на користь підтримки діяльності організації чи колективу.

Тренінг проводитиме Василь Мирошниченко – партнер компанії CFC Consulting (яка спеціалізується на наданні послуг у сфері стратегічних комунікацій), директор та голова українського офісу Українсько-британського Сіті Клубу (організації, яка сприяє розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин), співзасновник двох стартапів та інвестор.

Василь Мирошниченко здобув освіту у Лондонській школі економіки (Великобританія) та Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка (Україна). Навчався менеджменту у Швеції і США.

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена. Запрошення будуть надіслані на електронні адреси після реєстрації за посиланням.

«UF Incubator» – це майданчик, на якому учні й випускники МАН, винахідники та всі охочі через процес відбору до програми бізнес-інкубатора матимуть можливість отримати практичні знання з підприємництва, наставництво від досвідчених фахівців і користуватись інфраструктурою бізнес-інкубатора.

Детальніше:

(073) 100-54-72 – Єлизавета

lizavetakozorog@gmail.com

22.03.2018

Запрошуємо на вебінар з біології «Смак»

Ми стикаємося зі смаком по кілька разів на день, а що ми знаємо про це відчуття?

Як працюють смакові рецептори?

Чим загрожує втрата смаку?

Чи справді наш смаковий досвід складають лише п’ять базових смаків?

Відповіді на ці запитання, а також на те, яку роль відіграв смак у розвитку людського інтелекту, який вплив робить на смак еволюція, чи правильні так звані «смакові карти мови», як був винайдений сахарин і чим загрожують штучні підсолоджувачі, дізнаєтеся на нашому заході.

Отже, чекаємо керівників і педагогів обласних територіальних відділень МАН, педагогів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів, слухачів секцій, гуртків, навчальних груп наукових товариств на вебінарі «Смак», що відбудеться 19 березня о 16:00.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

13.03.2018

Команда Brainy English оголошує про відкриття Speaking Club!

Для учнів – членів та випускників МАН – БЕЗКОШТОВНО!

 • подолання мовного бар’єру;
 • постановка і коригування вимови;
 • опанування корисної та актуальної лексики;
 • застосування граматичних правил на практиці;
 • цікаві теми для обговорення та багато іншого!

Щочетверга – 17:00, щосуботи – 11:00.

Тривалість – 1,5 години.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Детальніше:

(073) 100-54-72 , координатор – Єлизавета

12.03.2018

Що?Де?Коли? шукає інтелектуалів серед школярів

ВГО «Асоціація випускників Малої академії наук» 24 березня 2018 року о 15.00 за адресою: Київ, вул. Мельникова 63, проведе інтелектуальну гру Що?Де?Коли?

Це буде не просто інтелектуальна гра, а справжня битва титанів розуму та ерудиції. У поєдинках зійдуться МАНівці й випускники МАНУ. У битві досвіду та юності, сміливості та розсудливості змагатимуться найкращі учні та випускники Малої академії наук України.

Надскладна битва капітанів, оригінальні запитання і провокаційні «чорні скриньки», відеозапитання від відомих особистостей – це далеко не повний перелік того, що на вас очікує.

Лише та з команд, яка продемонструє чудову інтуїцію, неабияку кмітливість і повагу до думки кожного, зможе довести свою перевагу над супротивником.

Хочете перевірити свої здібності, продемонструвати, що команда школярів-МАНівців зможе гідно змагатися на рівних із випускниками МАНу?

Заповнюйте форму реєстрації за посиланням.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/2032219043713508/

Гра буде запеклою, а переможцем стане лише одна з команд!

02.03.2018
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН