МАН

Вручення банківських карток на отримання стипендій Президента України

Міністерство освіти і науки України інформує, що вручення банківських карток на отримання стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році, списки яких затверджено наказом МОН від 06.11.2018 № 1209, відбудеться 29 листопада 2018 року у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Просимо відрядити стипендіатів у супроводі керівника групи.

Стипендіати, які вдруге вибороли таку нагороду, не викликаються – їм стипендії нараховуватимуться на наявні картки.

Для отримання картки кожен стипендіат повинен мати при собі оригінал паспорта (свідоцтва про народження з довідкою про місце проживання) та ідентифікаційного коду.

Заїзд і реєстрація – 29 листопада з 10.00 до 11.30 за адресою: м. Київ, пр-т Перемоги, 37, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», корпус № 1, зала засідань Вченої ради. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: метро від станції «Вокзальна» до станції «Політехнічний інститут».

Витрати на відрядження групи та керівника здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Збереження життя та здоров’я дітей забезпечує керівник групи. Від’їзд – 29 листопада після 15.00. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Детальніше:

(044) 489-55-80 (контактна особа – Анастасія Оборська).

15.11.2018

Київський математичний колоквіум запрошує на засідання

16 листопада 2018 о 15:00 в аудиторії 305 Інституту математики НАН України (вул. Терещенківська, 3) відбудеться засідання Київського математичного колоквіуму, організованого спільно Київським математичним товариством, Інститутом математики НАН України, Київським академічним університетом, Малою академією наук та Українським математичним товариством.

Мета засідання – залучення майбутніх науковців, нині школярів, а в подальшому – студентів та аспірантів, до наукової діяльності.

Цього разу доповідатиме Петро Ільяш, учень 11 класу ліцею № 208, з темою «”Число побачення” компактного зв’язного метричного простору» (науковий керівник ‒ канд. фіз.-мат. наук Тимошкевич Т. Д.). Петро самостійно довів досить нетривіальний факт, який був встановлений у 1964 році методами теорії ігор O. Гроссом про існування так званого «числа побачення», визначеного для всіх зв’язних компактних метричних просторів.

На засідання Київського математичного колоквіуму запрошуються учні математичних шкіл, ліцеїв, студенти, аспіранти, науковці, а також викладачі закладів вищої освіти, які опікуються науковою освітою школярів, усі, хто готовий долучитися і сприяти зростанню талановитої молоді та її залученню до наукової роботи в галузі математики, а також усі, хто цікавиться математикою.

14.11.2018

«Brainy English» запрошує до участі у «TED-Ed Club»!

TED (Technology Entertainment Design) – одна з найвідоміших міжнародних конференцій, де люди з різних куточків світу діляться цікавими думками, повчальними і незабутніми історіями та нечуваними ідеями, які варті поширення.

«TED-Ed Club» – один із проектів Technology Entertainment Design, який має на меті поширення навчальних та розвивальних відео, але цього разу для учнів.

Команда «Brainy English» запрошує учнів від 13 до 18 років із знанням англійської мови на рівні «іntermediate» взяти участь у цьому цікавому проекті.

Якщо у вас є ідеї, захоплення, винаходи, про які ви мрієте розказати, – вам точно до нас! Якщо ж ви не впевнені або не знаєте, чим саме хотіли б поділитися зі світом, для вас також є місце у «TED-Ed Club», адже наші навчальні секції спрямовані не тільки на поширення, а й на пошук власних захоплень!

Ми пропонуємо:

 • 13 навчальних блоків з підготовки публічного виступу і запису відео;
 • наприкінці кожен учасник матиме власне відео у стилі TED;
 • найкращі відео будуть завантажені на офіційну сторінку «TED-Ed Club», де отримають коментарі від фахівців та інших учасників з усього світу;
 • найкращі учасники матимуть змогу позмагатися за участь у «TED-Ed Club Weekend» у США.

23 листопада 2018 року відбудеться ознайомча зустріч для майбутніх учасників клубу, а сам проект проводитиметься з грудня 2018 року по березень 2019 року. Участь безкоштовна.

Детальніше:

+38 (098) 505-83-78

+38 (099) 376-57-74

01.11.2018

Фінал ІX Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

20–23 листопада 2018 року в Києві буде проведено фінальний етап ІX Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

До участі в заході запрошуються автори науково-дослідницьких робіт (проектів) – переможці відбірного етапу (список).

З тематикою виставки-конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

У програмі заходу – виставка демонстраційних моделей і макетів; стендовий (постерний) захист проектів учасників за номінаціями.

Заїзд та реєстрація учасників – 20 листопада до 13:00.

Від’їзд – 23 листопада після 18:00. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проживання, харчування і транспортне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження керівника групи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Для організації поселення учнівських груп просимо до 14 листопада підтвердити участь учасників у заході.

(044) 489-55-80 (Ірина Козленко)

26.10.2018
Всесвітній конкурс для школярів-старшокласників «Diamond Challenge»

БФ «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (ICEPP) уже втретє організовує в Україні національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs», заснованого в Університеті штату Делавер (США). В Україні проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні, у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та Корпусу Миру США.

Мета «Diamond Challenge» – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, формувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

Запрошуються команди (2–4 особи) школярів 9–11-х класів закладів загальної середньої освіти або студентів профільних коледжів/технікумів/училищ до 18 років до реєстрації для участі в українському етапі конкурсу. В рамках конкурсу команда може презентувати свій бізнес-проект і має шанс позмагатися за приз в 11 000 доларів США.

Конкурс відбувається у 2 етапи:

 1. Національний відбір в Україні, з фінальними заходами у Києві у лютому 2019 року. Проекти розробляються і подаються учасниками за двома напрямами – «Бізнес-концепція» та «Соціальне підприємство». Команди переможців за обома напрямами отримають фінансову винагороду у розмірі 1000 доларів США і шанс представляти Україну на Світовому фіналі.
 2. Світовий фінал, що буде проходити в Університеті штату Делавер 13–15 квітня 2019 року в рамках Молодіжного підприємницького саміту. Призи: перше місце – 11 000 доларів США, друге місце – 7000 доларів США, третє місце – 3500 доларів США.

Важливі дедлайни конкурсу:

 • 18 жовтня 2018 року – інформаційна онлайн-сесія «Diamond Challenge»;
 • 20 листопада 2018 року – інформаційна онлайн-сесія «Diamond Challenge»;
 • 20 грудня 2018 року – інформаційна онлайн-сесія «Diamond Challenge»;
 • 30 грудня 2018 року – закриття реєстрації команд і подачі письмових проектів англійською мовою;
 • 15 січня 2019 року – оголошення 20 команд-фіналістів;
 • 16 січня – 15 лютого 2019 року – менторські та тренінгові заходи для команд-фіналістів;
 • 27–28 лютого 2019 року – національний відбір у місті Києві. Визначення команд переможців.

Дедлайн реєстрації та подачі проектів: 30 грудня 2018 року за посиланням.

Детальніше:

www.icepp.org.ua

(за посиланням)

Telegram.

icepp.ngo@gmail.com

+38 (066) 175-09-48 (Наталія Шкурка, керівниця проектів БФ «Інститут громадянської освіти та суспільних програм»)

12.10.2018

V Обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

17 жовтня 2018 року на Чернігівщині планується проведення V Обласної історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді.

Запрошуємо до участі здобувачів освіти 9–11-х класів закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти, а також науковців, педагогічних працівників – учителів, викладачів, методистів, керівників гуртків та ін., які займаються науково-дослідницькою діяльністю з учнівською молоддю у векторі проблематики заходу, і зацікавлених осіб щодо вивчення історико-краєзнавчої спадщини Чернігово-Сіверського краю.

У середовищі конференції для всіх учасників будуть створені умови для отримання відповідних консультацій та кваліфікованої допомоги вчених і педагогів Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка і Національного центру «Мала академія наук України», методистів ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» і ПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

 • до 10.10.2018 року – прийом заявок і матеріалів тез доповідей для участі в конференції;
 • 10.10–11.10.2018 р. – розсилання запрошень для учасників;
 • 17.10.2018 р. о 09:00–9:50 – реєстрація учасників конференції.

Детальніше:

http://am.eor.by.

am.eor.by@gmail.com,

(096) 768-47-07 (Ростока Марина Львівна)

08.10.2018

IV Освітній фестиваль «Арсенал ідей»

26–30 вересня 2018 року у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал»
(м. Київ, вул. Лаврська 10-12) проходитиме IV Освітній фестиваль «Арсенал ідей».

У його програмі презентація освітніх активностей Малої академії наук України для учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

26.09.2018

V Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів оголошує старт роботи!

1. Учасники:

 • учні 8-9 класів (перша вікова група) та 11-12 класів (друга вікова група). Мова написання есе - українська.
 • учні 10-11 класів. Мова написання есе - англійська (рівень знання мови B2-C1). Переможець цієї групи представлятиме Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії у Римі в травні 2019 року.

2. Дати: жовтень 2018 – заочний етап, 15-18 листопада 2018 – очний етап

3. Заочний етап:

4.Очний етап:

Тематика Олімпіади «Культурна спадщина та мистецтво».

Відповідно до вимог Міжнародного комітету з 2018 року завдання олімпіади формулюються з актуальних питань класичної та сучасної філософії.Загальна тематика олімпіади - Культурна спадщина та мистецтво - це тема для усіх інших заходів, які відбуватимуться в межах олімпіади.

Деталі щодо програми заходів та місця проведення буде оприлюднено не пізніше 31 жовтня 2018 року на сайті МАН та сторіцні Олімпіади у Facebook.

Список переможців V Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів можна подивитись за посиланням.
26.09.2018

Тиждень науки в EX LAB

16–21 вересня 2018 року в Лабораторії експериментальних досліджень «Ex Lab» (м. Київ, вул. Мельникова, 63) проходитиме Тиждень науки.

У програмі заходу – теоретичні і практичні заняття провідних лекторів України, екологічний квест, тури лабораторіями.

Запрошуються всі охочі. Участь безкоштовна.

13.09.2018
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН