МАН

Всеукраїнські літні школи МАН у дистанційному режимі

У зв’язку з тим, що ситуація з карантинними обмеженнями в Україні складна і непередбачувана, відповідно до рекомендацій МОН щодо обмеження масових заходів Всеукраїнські літні школи МАН (далі – школи) відбудуться у дистанційному режимі!

До участі у школах запрошуються учні 9–11-х класів закладів загальної середньої освіти.

Учасникам потрібно зареєструватися, натиснувши на активне посилання з назвою відповідної школи. Обмежень за кількістю шкіл для однієї людини немає.

Розклад роботи шкіл:

Програмами шкіл передбачено лекційні заняття, відеоексперименти, онлайн-тести, самостійна робота учасників тощо.

Програми будуть оприлюднені не пізніше ніж за 5 днів до початку проведення шкіл (відповідно до профілю) (програми шкіл).

Навчання відбуватиметься на платформах «Google Classroom», «Zoom».

Про зарахування у навчальну групу школи учні будуть повідомлені на електронну адресу, зазначену у формі реєстрації.

Детальніше:

(097) 897-10-49 – Чепурко Наталя (школа з філології, школа з мистецтвознавства);

(050) 170-29-37 – Омельченко Євгенія (школа з фізики);

(097) 810-00-67 – Хлюпа Інна; (068) 011-22-75 – Буткевич Альона (хіміко-біологічна школа);

(097) 783-93-47 – Славко Марія (школа з робототехніки);

(098) 972-08-65 – Легка Наталя (школа з астрономії);

(097) 741-97-25 – Терехова Любов (школа з філософії);

(096) 774-44-26 – Терещенко Інна (школа з математики).

11.06.2020

«UF Startup School Intensive» від «UF Incubator»

20 липня стартує програма для тих, хто прагне прискорити успішний запуск стартапу! «UF Startup School Intensive» – це 11 тренінгових сесій, групові дискусії, коучинг та індивідуальні консультації з провідними бізнес-тренерами й успішними практиками, які допомагають:

 • зануритися у стартап-середовище і відчути сучасні тренди у сфері глобальних інновацій;
 • оволодіти практичними інструментами створення ефективної бізнес-моделі стартапу;
 • оцінити фінансово проєкт, визначитися з обсягами і джерелами фінансування;
 • структурувати зусилля і час у процесі перетворення ідеї на стартап;
 • зорієнтуватися у тонкощах командної роботи і спілкуванні з партнерами;
 • підготуватися до виходу на стартап-майданчики та інвестиційні платформи.

На завершення програми – Crash Test ідеї з фахівцями з бізнесу. За його результатами учасники мають змогу одержати сертифікат на бізнес-інкубацію від «UF Incubator», отримати доступ до кoворкінгового простору і технічної лабораторії «UF Incubator», одержати підтримку у подальшому просуванні проєкту.

Старт програми «UF Startup School Intensive» (онлайн-формат) – 20 липня.

Тривалість програми – 3,5 тижня.

Онлайн-сесії – тричі на тиждень (понеділок, середа, п’ятниця) з 15.00 до 17.00.

Щоб долучитися до «UF Startup School Intensive», необхідно:

Детальніше:

(094) 828-18-56

ufincubator@gmail.com

08.07.2020

Онлайн-проєкт «Математичне літо»

До участі в проєкті, який триватиме з 6 липня по 14 серпня, запрошуємо учнів 7–11 класу.

Щосереди – пізнавальна онлайн-лекція, а після неї у вас буде кілька днів на розв’язання головоломок і ребусів. Активним учням обіцяємо подарунки!

Долучитися можна в будь-який час. Для цього потрібно зареєструватися за посиланням.

Перша онлайн-лекція на тему «Математика і мистецтво» відбудеться 8 липня об 11:00. Спікер – Катерина Терлецька, завідувачка лабораторії прикладної математики НЦ «МАНУ», доктор фізико-математичних наук, старший дослідник.

За анонсами інших вебінарів стежте на нашій фейсбук-сторінці або телеграм-каналі.

02.07.2020

«Brainy English» формує другий потік літнього онлайн-табору

«Brainy English» влаштовує літні заняття з англійської для дітей 8–11 років (рівні beginner, elementary) та підлітків 12–14 років (elementary, pre-intermediate) в онлайн-форматі!

Дата проведення: 6–17 липня (будні дні).

Години занять: 10:00–12:15 (з перервою).

Фокус занять: розмовна мова, слухання, цікаві вікторини та ігри.

23.06.2020

Дослідницький конкурс «Ex Lab» спільно з «Dow Chemical»

За підтримки «Dow Chemical» – одного зі світових лідерів у хімічній промисловості (полімери для пластиків, проміжні продукти для промисловості, покриття і силікони, що застосовуються в пакувальній промисловості, споживчих товарах, інфраструктурі) – лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» НЦ «МАНУ» вже третій рік успішно виконує Всеукраїнські міждисциплінарні освітні проєкти з моніторингу екологічного стану України «Екологічна інспекція» і проєкт «Полімери та екологія», присвячений раціональному природокористуванню та ресурсозбереженню через отримання знань про полімерні матеріали, їх переваги і недоліки, а також особливості застосування, утилізації та вторинного використання.

Цього року ми запускаємо ще один новий і цікавий науково-освітній проєкт «Здорове довкілля – здорова людина», спрямований на поширення знань із санітарії, гігієни, способів захисту людини і природних екосистем від небезпечного впливу хімічних, біологічних та інших загроз природного й антропогенного походження.

Саме в рамках цих спільних проєктів ми оголошуємо новий конкурс, який складатиметься з декількох етапів. Головний приз за перемогу в конкурсі – можливість безкоштовно відвідати нові інтенсиви в «Ex Lab».

Не втрачайте реальний шанс відкрити для себе загадковий світ найцікавіших експериментів у нашій лабораторії всього за декілька завдань!

Детальніше:

Telegram

10.06.2020

Свято креативності Destination Imagination не скасовується!

Національним центром «Мала академія наук України», який має виключну ліцензію на популяризацію та адміністрування Програми на території України, вирішено провести цьогоріч 26–27 червня Віртуальну Всеукраїнську олімпіаду креативності Destination Imagination.

До участі у Віртуальній олімпіаді запрошуються команди, які були зареєстровані учасниками ІІ Всеукраїнської олімпіади креативності Destination Imagination у 2019/2020 навчальному році зі збереженням відповідних вікових рівнів та складу команди.

Під час Віртуальної олімпіади команди презентуватимуть лише командний виклик – власний варіант розв’язання виклику у вигляді записаних коротких відео (5 відео до 2-х хвилин кожне), що представляють процес роботи команди над викликом. Запис відео здійснюється з дотриманням обмежувальних заходів під час періоду дії карантину в Україні і за допомогою доступного програмного та технічного забезпечення. Команди презентуватимуть ті командні виклики, над якими вони працювали протягом 2019/2020 навчального року. Цього року команди не братимуть участі у розв’язанні миттєвих викликів.

Для участі у Віртуальній олімпіаді необхідно до 31 травня 2020 року (включно) заповнити заявку на участь команди у Віртуальній олімпіаді.

Згідно з порядком проведення Віртуальної олімпіади:

 • 25–31 травня (включно): зареєстровані команди отримають детальні вимоги до запису відео і представлення розв’язання виклику;
 • 1–19 червня (включно): команди надсилатимуть записані відео та заповнені документи (підготовлені на ІІ Всеукраїнську олімпіаду креативності Destination Imagination) на попередньо вказану електронну пошту;
 • 26 червня відбудеться онлайн-церемонія відкриття Віртуальної олімпіади;
 • 26–27 червня – онлайн-зустрічі експертів з командами відповідно до визначеного графіку, онлайн-майстер-класи для команд;
 • 27 червня – проведення онлайн-церемонії закриття Віртуальної олімпіади.
26.05.2020

Міжнародна науково-практична конференція «Україна очима молодих» онлайн

Через карантин Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Львівською обласною малою академією наук учнівської молоді проводитимуть 26–27 травня Міжнародну науково-практичну конференцію «Україна очима молодих» в онлайн-режимі.

Програмою конференції передбачено:

26 травня з 15.00 до 18.00 ­– пленарне засідання з урочистостями з нагоди відкриття заходу;

27 травня – секційні засідання для всіх учасників конференції:

 • 10.00 – ХХ століття в історичній пам’яті: локальні історії;
 • 12.00 – Сучасне місто: проблеми та шляхи їх розв’язання (на прикладі вашого регіону);
 • 13.00 – Екологізація економіки України (на прикладі вашого регіону);
 • 15.00 – Дослідження якості продуктів харчування і вплив раціону харчування на організм людини. Сучасні аспекти охорони природи в контексті сталого розвитку (на прикладі вашого регіону).
26.05.2020

ІV Всеукраїнський фестиваль архітектури ARCHIKIDZ!

З 27 червня по 23 липня в Національному експоцентрі України, де у нас буде окремий павільйон, проведемо ІV Всеукраїнський фестиваль архітектури ARCHIKIDZ!

З огляду на пандемію коронавірусу, задля безпеки учасників, змінено формат фестивалю. Його головна активність – майстер-клас «Велика архітектурна майстерня» для дітей 7–12 років, під час якого учасники в командах створюють власний архітектурний проєкт, відбуватиметься протягом 20 днів. Щодня будемо збирати у павільйоні по одній команді (10–12 дітей), дотримуючись правил особистої гігієни та соціальної дистанції. Творча робота кожної групи транслюватиметься на сторінці Archikidz у фейсбуці в прямому ефірі.

Також на фестивалі відбуватимуться й інші архітектурні активності. Афішу заходів опублікуємо напередодні заходу. Тож формуватимемо групи для відвідування фесту з такою кількістю гостей, яку буде дозволено актуальними карантинними обмеженнями.

Участь у фестивалі безкоштовна. Щоб потрапити на нього, реєструйтесь!

Також ще можна подати заявку на участь шкільних команд у майстер-класі «Велика архітектурна майстерня». Для цього пишіть свій запит на пошту.

26.05.2020

Запрошуємо до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу створення вебсайтів «Літературна візитка краю»

Мала академія наук вітає команди з різних регіонів України, які долучилися до Всеукраїнського конкурсу створення вебсайтів «Літературна візитка краю», і запрошує до участі в ІІ етапі конкурсу, що буде проходити з 1 по 15 червня 2020 року у форматі онлайн-марафону, вебінарів та конференцій.

Чекаємо всіх учасників команд, які подали свої проєкти (сайти) на І етап. За результатом ІІ етапу конкурсанти отримають дипломи і матимуть нагоду взяти участь в онлайн-вікторині.

Для участі в ІІ етапі необхідно зареєструватися до 26 травня 2020 року. Після реєстрації на зазначену вами поштову скриньку надійде запрошення на першу зустріч, де ознайомимо з детальною програмою заходу.

Бонусом усі учасники отримають нагоду пройти курс з анімації від VIDEOMATICA ACADEMY.

7 занять по 10–30 хвилин, і як результат – анімований ролик у власне портфоліо. Далі – змога прокачати свій скіл і стати моушн-дизайнером!

Знадобляться такі програми:

 • Adobe Illustrator;
 • Adobe After Effects.

Встановлюй їх швидше, реєструйся і LET'S GO!

21.05.2020
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН