МАН

Що?Де?Коли? шукає інтелектуалів серед школярів

ВГО «Асоціація випускників Малої академії наук» 24 березня 2018 року о 15.00 за адресою: Київ, вул. Мельникова 63, проведе інтелектуальну гру Що?Де?Коли?

Це буде не просто інтелектуальна гра, а справжня битва титанів розуму та ерудиції. У поєдинках зійдуться МАНівці й випускники МАНУ. У битві досвіду та юності, сміливості та розсудливості змагатимуться найкращі учні та випускники Малої академії наук України.

Надскладна битва капітанів, оригінальні запитання і провокаційні «чорні скриньки», відеозапитання від відомих особистостей – це далеко не повний перелік того, що на вас очікує.

Лише та з команд, яка продемонструє чудову інтуїцію, неабияку кмітливість і повагу до думки кожного, зможе довести свою перевагу над супротивником.

Хочете перевірити свої здібності, продемонструвати, що команда школярів-МАНівців зможе гідно змагатися на рівних із випускниками МАНу?

Заповнюйте форму реєстрації за посиланням.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/2032219043713508/

Гра буде запеклою, а переможцем стане лише одна з команд!

02.03.2018

Зміна періоду проведення І етапу школи «Агенти змін 2018»

Увага: відбулася зміна періоду проведення І етапу Школи для обох груп. Планувалося, що навчання однієї з груп проводитиметься з 19 по 22 березня, іншої – з 22 по 25 березня. Згідно зі змінами, заїзд і реєстрація учасників 1-ї групи буде 18 березня, 2-ї групи – 21 березня за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP (проїзд від Центрального залізничного вокзалу м. Києва: метро до станції «Нивки», далі маршрутними таксі № 226, № 719 до зупинки «2 лінія»). Від’їзд 1-ї групи відбудеться 21 березня, 2-ї групи – 24 березня. Просимо супроводжуючих осіб завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Учасники реєструватимуться за наявності копії наказу про участь у заході, завіреного відповідним органом управління освітою, або копії наказу навчального закладу; копії паспорта або свідоцтва про народження та оригіналу медичної довідки про стан здоров’я.

Детальніше: Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» у 2018 році

Контакти:

scakyiv@gmail.com;

(098) 00 587 00 (Ірина, програмний координатор);

(068) 712 92 06 (Олена, логістичні й організаційні питання).

02.03.2018

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Для участі в ІІІ етапі конкурсу-захисту необхідно з 1 до 7 березня включно подати документи за науковими відділеннями:

 • наукові відділення технічних, комп’ютерних наук, математики, фізики та астрономії, економіки, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, філософії та суспільствознавства, наук про Землю – на адресу: м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, Національний центр «Мала академія наук України», тел.: 0 (44) 489-55-80. Проїзд від центрального залізничного вокзалу м. Київ – трамваєм № 15; від метро «Лук’янівська» або «Берестейська» – трамваями № 14 або № 15 до зупинки «Поліграфкомбінат «Україна» (Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна»);
 • наукові відділення хімії та біології, екології та аграрних наук – на адресу: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, тел.: 0 (44) 430-00-64, 430-02-60. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ – маршрутними таксі № 558, № 181 до зупинки «Вул. Мостицька» або метро до станції «Нивки», далі – автобусом № 32 до зупинки «Вул. Мостицька»;
 • наукове відділення історії – на адресу: м. Київ, вул. Пестеля, 7, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді; тел.: 0 (44) 531-19-98, 238-06-67.

Детальна інформація:

0 (44) 489-55-80 (Анастасія Оборська).

Детальніше: Лист департаменту професійної освіти МОН України від 16.02.2018 № 3-168 «Про участь учнів – членів Малої академії наук України у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт»

19.02.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НЕЙРОКОНКУРС запрошує старшокласників до змагання!

Нейроконкурс ‒ це змагання серед школярів з нейронаук (будова та функціонування нервової системи), яке є частиною міжнародного конкурсу International Brain Bee. Переможець представлятиме Україну на змаганні у Берліні в липні 2018 року.

Перша частина конкурсу ‒ заочна ‒ відбудеться під час Всесвітнього тижня мозку 17 березня 2018 року!

Переможців буде запрошено до Києва для участі у фіналі, який відбудеться у квітні, в Інституті фізіології ім. О. О. Богомольця НАНУ.

Реєстрація на конкурс за адресою: http://goo.gl/forms/qLICqv12kK

Детальна інформація на офіційному сайті: http://brainbee.in.ua/

19.02.2018

Запуск технологічного бізнес-інкубатора для реалізації стартапів

У рамках діяльності бізнес-інкубатора UF Incubator оголошується проведення серії тренінгів, присвячених навчанню лідерським навичкам, фандрайзингу, основам сучасного бізнесу, а також зустрічей, на яких відбуватиметься спілкування з авторами успішних стартапів.

За результатами учасники вмітимуть представляти і захищати свої проекти й отримувати фінансування від інвесторів на реалізацію власних ідей.

Запрошуємо всіх охочих відвідати перший захід-тренінг «Основи сучасного бізнесу» 15 лютого з 15:00 до 18:30 за адресою: вул. Мельникова, 63!

Учасники отримають знання з таких напрямів:

 • бізнес та бізнесова діяльність;
 • менеджмент;
 • маркетинг.

А також матимуть нагоду представити свої проекти запрошеним представникам ЗМІ о 14:30 під час прес-конференції.

Вік учасників – 14-18 років. Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Необхідна реєстрація за посиланням.

Тренінг проводитиме Вікторія Карп – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, практикуючий маркетолог – фахівець у сфері інноваційного маркетингу, омніканального маркетингу, нейромаркетингу і маркетингу впливу.

UF Incubator – технологічний бізнес-інкубатор, створений на базі Національного центру «Мала академія наук України», щоб допомогти талановитим та ініціативним молодим людям реалізувати свої стартапи. Користувачі UF Incubator проходять інтенсивну навчальну програму, отримують доступ до коворкінгу і лабораторії прототипування.

Додаткова інформація:

(073) 100-54-72 (Єлизавета)

lizavetakozorog@gmail.com

08.02.2018

Школа МИРотворчості запрошує учнів 8–10 класів з активною життєвою позицією

Це своєрідний курс підготовки «миротворця». Тут навчать, як виходити з конфліктних ситуацій, постояти за себе і при цьому не застосовувати силу чи підвищений голос, володіти собою, а не йти за емоціями гніву, допомагати іншим опановувати себе під час розв’язання конфліктів.

Що потрібно, щоб навчитися всього цього? Бажання творити мир у своєму серці, а значить, і мир навколо себе! Це спілкування і одночасно навчання в ігровій формі. Такий формат допоможе краще пізнати себе й отримати корисний досвід, який обов’язково стане у пригоді в житті.

Етапи проведення Школи:

 • І – 4–6 березня 2018 року;
 • ІІ – 28–30 березня 2018 року;
 • ІІІ – 15–17 квітня 2018 року.
Після навчання всім учасникам Школи пропонується, об’єднавшись у команду з трьох або чотирьох фасилітаторів, організувати і провести тренінг у своїй школі, місті чи районі, використовуючи базову програму «Альтернатив насильству».

Участь у школі безкоштовна й обов’язкова на всіх етапах! За результатами анкетування буде дібрано 16 учасників. Списки учнів – учасників навчання у школі – буде розміщено на сайті після 12 лютого 2018 року.

Для участі у школі необхідно до 4 лютого 2018 року заповнити онлайн-анкету учасника за посиланням.

29.01.2018
Розпочато набір у школу «Агенти змін 2018»

Розшукуються активні діти (учні 8–10 класів), які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.

Школа проходитиме у Києві у чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді).

Для учасників передбачені домашні завдання і консультації в режимі онлайн.

І етап Школи проходитиме для однієї з груп з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25 березня.

Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами.

Для участі у школі необхідно до 14 лютого 2018 року:

• заповнити анкету за посиланням;
• прочитати промову Вінстона Черчилля «Ми будемо боротися на пляжах»;
• переглянути відео «Радість – це те, що дається з боєм»;
• надіслати есе на тему «Мій власний Еверест: за що я готовий/ готова боротися» (300–400 слів) на електронну адресу scakyiv@gmail.com.

Контакти:

scakyiv@gmail.com;

(098) 00-587-00 (Ірина, програмний координатор);

(068) 712-92-06 (Олена, логістичні й організаційні питання).

29.01.2018

Школа мислення і комунікацій «PRAXIS» запрошує на навчання

Початок занять 3 лютого 2018 року.

Учасникам пропонуємо такі теми:

 • Читаємо допитливо: захоплива подорож кораблями думок (7‒9 років);
 • Читаймо й міркуймо по-філософськи разом! (білінгвальний курс) (9‒11 років);
 • Науковий експеримент: вчимося мислити, як дослідники (12‒14 років);
 • Логіка грошей: формуємо розумні фінансові звички (11‒13 років);
 • Геймерство: конструювання допрограмних ідей (13‒15 років);
 • Розвиваємо навички правової комунікації та риторики (14‒16 років);
 • Мислення парадоксами: формуємо зрілість думки (14‒16 років);
 • Міркуй, як філософ (14‒16 років).
Детальна інформація:
29.01.2018

Перелік наукових секцій, у яких проводиться Всеукраїнський конкурс-захист, розширено: додано секцію «Кримськотатарська гуманітаристика»

Секція «Кримськотатарська гуманітаристика» належить до наукового відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства й об’єднує комплекс гуманітарних наук, який вивчає закономірності функціонування, розвиток морального і духовного у системі світогляду кримських татар, що детермінується культурно-історичними процесами.

Мета досліджень у цій секції – підтримати внутрішньо переміщених школярів, сприяти їхній психологічній реабілітації та реінтеграції у суспільство через культуру і науку, шляхом розвитку засобів самовираження та креативності, підвищення соціальної компетенції. Зважаючи на міжнаціональну інтеграцію, у секції заохочується участь інших національностей, які мешкають на території України.

У межах секції рекомендовано дослідження у таких галузях наук: мистецтвознавство і культурологія, історія, мовознавство та література. Ознайомитися детальніше з напрямами й об’єктами досліджень можна за посиланням.

04.01.2018
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН