МАН

Всеукраїнський відкритий конкурс на найкращий авторський повітряний змій «Зоряний кайт – 2019»

Конкурс проводиться Молодіжною громадською організацією «Українська асоціація повітряних зміїв». Його мета – віднайти таланти з усієї країни і популяризувати серед дітей, підлітків і молоді культуру створення та використання повітряних зміїв у рамках підготовки до чемпіонату світу з повітряних зміїв.

Організатор конкурсу, як єдина організація в країні, що визнана Міжнародною федерацією повітряних зміїв (м. Вейфан, КНР), отримав право проводити чемпіонат світу з повітряних зміїв 2020 року в Україні.

За планами, захід має відбутися вперше навесні у Херсонській області за участі делегацій/збірних з 51 країни світу.

Стати учасником Конкурсу і підготувати власний проєкт повітряного змія пропонується молоді віком від 14 до 18 років включно.

Переможці отримають грошові винагороди.

Детальніше:

Facebook;

zoriany.kite@gmail.com;

+38-099-490-97-31 - Катерина Макаренко, відповідальний секретар Конкурсу.

17.10.2019

X Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України»

4–7 листопада у Києві буде проведено фінальний етап X Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України».

До участі в заході запрошуються автори науково-дослідницьких робіт (проєктів) – переможці відбірного етапу (список).

У програмі заходу – виставка демонстраційних моделей і макетів; стендовий (постерний) захист проєктів учасників за номінаціями, культурна програма.

Витрати на проживання, харчування і транспортне обслуговування учасників виставки-конкурсу здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження керівника групи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Для організації поселення учнівських груп просимо до 27 жовтня підтвердити участь у заході за телефоном: (044) 489-55-80 (контактна особа – Ірина Козленко).

08.10.2019

Конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу створення та використання інтелектуальних мережних інструментів

Національний центр «Мала академія наук України» з 07 жовтня 2019 р. оголошує конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового співробітника відділу створення та використання інтелектуальних мережних інструментів (1 ст.).

Кваліфікаційні вимоги до претендента на посаду: вільне володіння українською мовою, досвід роботи за відповідною спеціальністю не менше 5 років; наявність авторських свідоцтв на винаходи або наукових праць. За наявності наукового ступеня – вимоги до стажу роботи не мають значення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

 • заява на участь у конкурсі;
 • особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою 3х4;
 • автобіографія;
 • копії дипломів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання;
 • список друкованих праць і винаходів, завірених у визначеному порядку;
 • копія паспорта, засвідчена претендентом;
 • письмова згода на збір та опрацювання персональних даних.

Телефон і електронна пошта для довідок: (044) 489 55 93; e-mail:man@man.gov.ua

Адреса прийняття документів: вул. Дегтярівська 38-44, м. Київ, 04119.

Особа яка надає роз’яснення щодо проведення конкурсу: Рудик Людмила Володимирівна, завідувач відділу кадрів НЦ МАНУ.

07.10.2019

Конкурс есе для школярів 10–11 класів

Факультет соціології КНУ імені Тараса Шевченка вже втретє проводить конкурс есе для школярів 10–11 класів. Учні мають обрати тему із запропонованого переліку, викласти свої думки щодо неї і надіслати роботу на електронну адресу.

Перелік тем:

 1. Антиутопії в кіно та літературі – фантазії автора чи реальна перспектива розвитку суспільства?
 2. Екологічне споживання – данина моді чи назріла необхідність?
 3. В’язниці – негуманний пережиток чи ефективний спосіб перевиховання?
 4. Чайлдфрі – егоцентризм чи порятунок планети від перенаселення?
 5. Космополітизм чи патріотизм: вибір сучасного українця.

Початок конкурсу – 30 вересня, дедлайн надсилання робіт – 30 жовтня.

Члени журі – викладачі факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка. Результати будуть оголошені 11 листопада.

Головний приз конкурсу – відвідання воркшопу, в межах якого переможці візьмуть участь у теоретичних та практичних заняттях, а також отримають інші подарунки.

Воркшоп відбудеться 22 листопада на факультеті соціології.

Участь у конкурсі – це чудовий досвід для школярів, що цікавляться соціальними проблемами, планують пов’язати своє життя із соціологією або просто хочуть поділитися з нами своїми думками про стан і розвиток сучасного суспільства.

Детальніше:

Факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

naukove.tovaristvo@gmail.com

01.10.2019

Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит»

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) Національний центр «Мала академія наук України» у листопаді ‒ грудні цього року проводитиме Всеукраїнський відкритий інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит».

Запрошуємо вихованців закладів позашкільної освіти і учнів 5‒11 класів закладів загальної середньої освіти взяти активну участь.

Для участі в конкурсі необхідно до 15 жовтня надіслати заявку на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com або на поштову адресу: Запорізький технічний ліцей, вул. Залізнична, 11, м. Запоріжжя, 69002 (з поміткою на конверті «Конкурс»).

Детальніше:

(096 204 43 52) Ірина Довгалюк;

Офіційний сайт;

Сторінка конкурсу;

junior.konkurs@gmail.com.

24.09.2019

Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи

До участі запрошуються учні 8‒11-х класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти.

Умови участі:

 • до 1 жовтня 2019 року (дедлайн – 23:59) необхідно зареєструватися за таким посиланням;
 • написати і надіслати на електронну адресу ukrlingvo@man.gov.ua прозове есе на тему: «І буде світ новим…». У темі листа і назві файлу зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад, Іванов_Андрій_есе.doc).

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учня за принципом доброчесності. Будь-які цитування та запозичення без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат, і такі роботи не розглядатимуться.

Результати проведення конкурсу будуть розміщені на сайті Національного центру «Мала академія наук України» після 1 листопада 2019 року.

Додаткова інформація за електронною адресою ukrlingvo@man.gov.ua, а також за тел.: +38 (097) 897-10-49 (Наталія Чепурко).

Детальнішу інформацію про конкурс можна знайти тут.

10.09.2019

Всеукраїнська осіння школа «SТЕМ МАS.UА»

З 14 до 19 вересня ц. р. у м. Запоріжжя Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську осінню школу «SТЕМ МАS.UА».

До участі в заході запрошуються учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти та їх учителі (список додається).

У програмі заходу:

 • опанування методики SТЕМ-освіти;
 • майстер-класи;
 • тренінги з підготовки до турнірів юних фізиків;
 • культурно-пізнавальні заходи.

Заїзд і реєстрація учасників - 14 вересня до 13.00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Садівництва-Хортиця, 1, С-П ПАТ «Дніпроспецсталь». Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу відповідного органу управління освітою щодо участі у Всеукраїнській осінній школі, копії паспорта (свідоцтва про народження) та оригіналів медичних довідок про стан здоров'я. Від'їзд учасників - 19 вересня після 15.00. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях. Витрати на проживання, харчування та транспортне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України». Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі та витрати на відрядження супровідної особи здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Збереження життя та здоров'я дітей, своєчасне оформлення документів щодо участі у Всеукраїнській осінній школі забезпечують супровідні особи особи. Для організації зустрічі та поселення учнівських груп просимо до 5 вересня підтвердити участь у заході за телефоном: (044) 489-55-80 (Ірина Козленко).

Детальна інформація:

(044) 489-55-80 (Ірина Козленко);

(050) 362-07-09 (Світлана Білоус).

02.09.2019

Перший Всеукраїнський відкритий науково-практичний форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

10–13 жовтня 2019 року на базі Рішельєвського ліцею (65026, вул. Єлісаветинська, 5), Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (65000, вул. Дворянська, 2), Одеського національного політехнічного університету (65044, вул. Шевченка, 1), Вірменського культурного центру в Одесі відбудеться Перший Всеукраїнський відкритий науково-практичний форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», присвячений 30-й річниці відродження Рішельєвського ліцею.

Місія Форуму: впровадження ідей інноватизації сучасної освіти в умовах глобалізаційних трансформацій шляхом об’єднання зусиль Національного центру «Мала академія наук України», наукових установ і закладів освіти України.

Мови Форуму: українська, російська, англійська.

Запрошуються науковці, педагогічні працівники, управлінці всіх рангів і всі зацікавлені громадяни України, які запроваджують ефективні педагогічні й андрагогічні методики і технології, що сприяють формуванню й розвитку трудового та інтелектуального потенціалу країни, генерують ідеї випереджального розвитку освіти в умовах становлення інформаційного суспільства.

Умови участі:

 • здійснити реєстрацію учасника (дедлайн – 30.09.2019);
 • здійснити оплату організаційного внеску (забезпечує витрати на виготовлення електронного/друкованого збірника, сертифіката, програми, а також на поточні заходи щодо організації і проведення Форуму) після підтвердження теми доповіді/публікації за реквізитами:
Отримувач: Національний центр «Мала академія наук України»
ЄДРПОУ: 32827468
Рахунок: 31251360211818
Банк: ДКСУ м. Київ
МФО: 820172
Сума: 400 грн
Вказати призначення платежу (обрати за потрібне):
 • Організаційний внесок учасника «Open Forum-ITME-CRS – 2019»;
 • Благодійний внесок на організацію і проведення «Open Forum-ITME-CRS – 2019» (за бажанням) – обсяги не обмежені поза оргвнеском.

*ОБОВ’ЯЗКОВО вказати ПІБ учасника (без скорочень).
**Харчування, проїзд і проживання учасників відбувається за рахунок сторони, що гарантує умови відрядження.

Основні напрями роботи форуму:

 1. Динамічний розвиток трансдисциплінарної освіти в контексті рекомендацій ЮНЕСКО.
 2. Економічна освіта в умовах інформаційного суспільства.
 3. Основні тенденції реформування загальної середньої освіти на сучасному етапі.
 4. Продуктивні педагогічні технології формування науково-освітнього і трудового потенціалу держави.
 5. Сервіс-інжинірингове забезпечення створення і функціонування освітніх середовищ.
 6. Стратегії електронної освіти: засоби, методики, технології.
 7. Стратегія розвитку інтелектуальних змагань у «школі майбутнього».
 8. Сучасні підходи в системі освітньої аналітики України.
 9. Теоретико-методичні аспекти STEM-освіти в умовах євроінтеграції.
 10. Українська народна спадщина: історико-краєзнавчий аспект.
 11. Інноваційні технології навчання обдарованих дітей та молоді (конференція Інституту обдарованої дитини НАПН України в контексті запровадження ідеї наукової освіти у вітчизняну практику).

Детальніше:

+38 (050) 908-39-64 (Вікторія Косик), e-mail: vikkosyk@gmail.com

+38 (096) 768-47-07 (Марина Ростока), e-mail: openforum.itmecrs@gmail.com

+38 (098) 550-75-65 (Світлана Тувіченко), e-mail: svetiktuw2011@gmail.com

02.08.2019

Всеукраїнський літературно-мистецтвознавчий фестиваль, присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша

24–26 вересня 2019 року в місті Києві Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський літературно-мистецтвознавчий фестиваль, присвячений 200-річчю від дня народження Пантелеймона Куліша.

До участі в заході запрошуються рекомендовані від обласних малих академій учнівської молоді по одному учаснику в кожній категорії (список).

У програмі фестивалю – творчі зустрічі із сучасними українськими письменниками та митцями; майстер-класи; тренінги; культурно-пізнавальні заходи.

Витрати на проживання, харчування, екскурсійне і транспортне обслуговування учасників конкурсу здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі та витрати на відрядження керівника делегації здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Для організації поселення учнівських груп просимо до 18 вересня підтвердити участь у заході за телефоном: (044) 489-55-80 (Оксана Хімченко). За цим телефоном можна отримати детальну інформацію про умови проведення заходу.

28.08.2019
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН