МАН

28 квітня ц.р. у м. Києві Національний центр “Мала академія наук України” спільно з офіційним представником Всесвітньої олімпіади з робототехніки в Україні ТОВ “Пролего” проводить VI  Всеукраїнську олімпіаду з робототехніки

Умови проведення олімпіади розміщено на сайті: www.robotica.in.ua. Для участі в олімпіаді необхідно до 20 квітня ц.р. заповнити та зареєструвати анкету на сайті олімпіади. До участі в заході запрошуються команди загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. До складу команди входять 2-4 особи: 1 керівник і 1-3 учасники.

Детальніше:
Лист МОНмолодьспорту України від 05.04.2012 №3.4/9-449 «Про проведення VI Всеукраїнської олімпіади з робототехніки»

12.04.2012

Національний центр «Мала академія наук України» запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі з фізики для вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів та ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів

Науково-практичний семінар з фізики для вчителів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів та ліцеїв, студентів вищих навчальних закладів буде проведено 29 травня 2012 року в м. Алушті (Україна) в рамках міжнародного семінару CMS «Перспективи фізики і CMS в галузі Very High Luminosity, HL-LHC». Організаторами заходу є Національний центр «Мала академія наук України» та Об’єднаний інститут ядерних досліджень (м. Дубна, Росія), за сприяння Європейської організації ядерних досліджень (м. Женева, Швейцарія).

Метою науково-практичного семінару є ознайомлення педагогів, учнівської та студентської молоді із новітніми науковими знанням у галузі фізики високих енергій. Робоча мова семінару – російська. Орієнтовна кількість учасників – 120 осіб.

Для участі в науково-практичному семінарі просимо Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим до 25 квітня 2012 року надіслати колективну заявку на участь учасників від АР Крим на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Еспланадна 20, Національний центр “Мала академія наук України” та на електронну адресу: icc@man.gov.ua. Про свій індивідуальний намір щодо участі у науково-практичному семінарі нерезидентів АР Крим, жителів інших адміністративних одиниць України, просимо повідомити до 25 квітня 2012 року за електронною адресою icc@man.gov.ua (зразки заявок додаються).

Заїзд та реєстрація учасників – 29 травня до 09.30 год. за адресою:

АР Крим, м. Алушта, вул. Жовтнева 50, готель “Алушта”. Від’їзд – 29 травня після 18.00 год.

Витрати на проїзд, харчування та проживання здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Оргкомітет не забезпечує організацію проживання та харчування учасників.

Детальна інформація про умови участі та програма заходу –

за телефоном: 0 (44) 289-82-10 (контактна особа – Гнатенко Вікторія Володимирівна);
по електронній пошті: icc@man.gov.ua, v.gnatenko@man.gov.ua;
на сайті: www.man.gov.uaЛист МОНмолодьспорту України від 06.04.2012 №1/9-260 «Щодо проведення науково-практичного семінару з фізики», Індивідуальна заявка на участь у науково-практичному семінарі з фізики, Колективна заявка на участь у науково-практичному семінарі з фізики.

06.04.2012

МОНмолодьспорту інформує, що у квітні-грудні 2012 року Національний центр “Мала академія наук України” проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс “МАН-Юніор”

Відповідно до наказу МОНмолодьспорту від 27.01.2012 №74 “Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2012 рік” Міністерство інформує, що у квітні-грудні 2012 року Національний центр “Мала академія наук України” проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс “МАН-Юніор”. До участі в заході запрошуються учні 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів відповідного віку.

06.04.2012

МОНмолодьспорту повідомляє про терміни проведення ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

До місця проведення конкурсу учасники прибувають організовано в супроводі керівника команди, на якого покладається відповідальність за життя і здоров’я членів команди та своєчасне оформлення документів.
 
Заїзд та реєстрація учасників – за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Проїзд від центрального залізничного вокзалу м. Києва: маршрутним таксі № 558 або № 181 до зупинки “Мостицька”.
 
Під час реєстрації оргкомітету конкурсу документи подаються  відповідно до вимог пунктів 6.1 – 6.2 Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2011/2012 навчальному році (наказ від 21.12.2011 № 1507). Кожен учасник при собі повинен мати копію паспорта (свідоцтва про народження) та ідентифікаційного коду.
 
05.03.2012
Увага! 24-25.04.2012 НЦ МАНУ проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Психолого-дидактичні засади формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності дітей»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психолого-дидактичні засади формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності дітей» 24-25 квітня 2012 року
Напрями роботи:
  1. Освітнє середовище навчально-дослідницької діяльності дітей: методологічні основи формування.
  2. Психолого-дидактичні особливості формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності дітей у дошкільній ланці освіти.
  3. Освітнє середовище навчально-дослідницької діяльності молодших школярів: психолого-педагогічні аспекти формування та функціонування в початковій школі. 
  4. Психологічний аспект та змістово-процесуальний контент формування освітнього середовища навчально-дослідницької діяльності дітей в основній школі.

Детальніше: Інформаційний лист

23.02.2012

В листопаді–грудні 2012 року буде проведений Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок

МОНмолодьспорту України інформує, що відповідно до плану роботи Національного центру “Мала академія наук України” в листопаді–грудні 2012 року буде проведений Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок із дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти серед педагогічних і науково-педагогічних працівників, педагогічних колективів загальноосвітніх, позашкільних і вищих навчальних закладів (наукові відділення історії та наук про Землю).

Метою заходу є поліпшення науково-методичного забезпечення роботи з обдарованими дітьми та молоддю, вдосконалення організації дослідницької діяльності учнів.

Детальніше: Лист МОНмолодьспорту України від 03.02.2012 №3.4/9-152 «Про Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок із дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти»

07.02.2012

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти суспільно-гуманітарного профілю

Національним центром “Мала академія наук України” у листопаді 2011 року – січні 2012 року проведено Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти суспільно-гуманітарного профілю.

Списки учасників та переможців Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти:

Наказ МОНмолодьспорту України від 03.02.2012 №108 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти суспільно-гуманітарного профілю»

03.02.2012
НЦ “Мала академія наук України” в 2012 році проводить Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. До участі в конкурсі запрошуються учні 6-8 класів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів. Конкурс пройде у два етапи: І етап — заочний (відбірковий), II етап — учнівська конференція.
 
Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 18 травня ц.р. подати на паперових носіях заявку (додаток 1) та дослідницькі роботи на поштову адресу: НЦ “Мала академія наук України”, вул. Еспланадна, 20, офіс 1002, м. Київ, 01001 (з позначкою “Конкурс”).
 
26.01.2012
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН