МАН

Круглий стіл «Потенціал методики «Філософія для дітей» у вихованні науковця і громадянина»

Міністерство освіти і науки України та Національний центр «Мала академія наук України» запрошують 29 червня науковців, педагогів, батьків, тренерів, менеджерів освіти долучитися до круглого столу «Потенціал методики «Філософія для дітей» у вихованні науковця і громадянина».

Плануються виступи міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, директора НЦ «МАНУ» Оксена Лісового, доктора філософії, провідного експерта з методики «Філософія для дітей» в Азійсько-Тихоокеанському регіоні Джінвана Парка.

Час: 15:00–18:00.

Адреса: просп. Перемоги, 10.

Контактна особа: Юлія Кравченко (e-mail: mailto:kravchenko.u@gmail.com)

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням.

23.06.2016

Oголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN)

Інформація для призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році (відділення технічних наук, комп’ютерних наук, фізики та астрономії) про відбір до Наукової школи з фізики на базі СERN, Швейцарія.

Oголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN). Строк подання заявки на участь – до 30 червня 2016 року на електронну адресу icc@man.gov.ua (форма додається).  Запрошуються учні 9-11 класів – члени Малої академії наук України, які зайняли призові місця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році по відділеннях технічних наук, комп’ютерних наук, фізики та астрономії. Обов’язковою умовою участі є вільне володіння англійською мовою. Відбір на навчання у Науковій школі здійснює Національний центр “Мала академія наук України” на основі співбесіди зі спеціальності англійською мовою.

Координатор програми: Поліщук Ніна Володимирівна, 044 4895598, icc@man.gov.ua.

Детальныше: Інформаційний лист

17.06.2016

Oголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB», Німеччина

Інформація для призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році (відділення хімії та біології) про відбір до Наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB», Німеччина

До 30 червня 2016 року оголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з біохімії та нейрофізіології для школярів на базі “XLAB” на електронну адресу icc@man.gov.ua (форма додається). Запрошуються призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році по відділенню хімії та біології. Обов’язковою умовою участі є вік учасника не менше 16 років на час проведення Наукової школи та вільне володіння англійською мовою. Відбір на навчання у Науковій школі здійснює Національний центр “Мала академія наук України” на основі співбесіди зі спеціальності англійською мовою.

Координатор програми: Успенська Катерина Романівна, (068) 153 14 53, (044) 4895598, k.serednytska@man.gov.ua

Детальніше: Інформаційний лист

17.06.2016

Конкурс стартапів «Sikorsky Challenge 2016»

Національний Центр «Мала академія наук України» спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний університет» у жовтні проведе Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016», у рамках якого відбудеться конкурс стартапів.

До участі запрошуються учні 10–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

На конкурс приймаються самостійно підготовлені бізнес-орієнтовані проекти, які є новаторськими, мають наукове і прикладне значення (відкриття, винахід, корисна модель, орієнтовані на бізнес-застосування), можуть бути впроваджені у виробництво і господарську діяльність із відповідним економічним чи соціальним ефектом.

Конкурс відбуватиметься в чотири етапи:

  • І − подача проектів;
  • І – попередній відбір;
  • ІІ – проходження тренінгів (для півфіналістів);
  • ІV – фінальний.

Для участі у заході необхідно до 22 липня заповнити онлайн-заявку, а також додатково направити заявку на електронну адресу man@man.gov.ua (з поміткою в темі листа «Sikorsky Challenge 2016»).

Детальніша інформація за телефоном: (044) 489-55-80.

Умови проведення змагання на сайті.

16.06.2016

15–16 червня 2016 року в м. Києві буде проведена IV Міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав»

Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Міжнародна асоціація позашкільної освіти, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр «Мала академія наук України» та ін.

Основною метою конференції є обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства.

Заїзд і поселення учасників 15 червня за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6, Державний заклад післядипломної освіти «Центр підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів промисловості». О 9:30 транспорт забирає учасників з місця поселення і відвозить на місце проведення конференції. 
Початок конференції 15 червня об 11:00, 16 червня – 10:00.

Детальна інформація щодо заходу:

24.05.2016

Всеукраїнський енергетичний хакатон «Energy Hack»

У вересні НЦ «МАНУ» буде проводити Всеукраїнський енергетичний хакатон «Energy Hack», до участі в якому запрошуються команди у складі від 3 до 5 учнів 10–11-х класів.

Учасникам необхідно випробувати наявне або запропонувати власне енергоефективне рішення для покращення побуту (наприклад, способи утеплення стін або створити модель сонячної електростанції).

Командам нададуть інструменти, приміщення під масштабні експерименти і фіксований грант на купівлю матеріалів у будівельному магазині. За три дні команди мають створити діючу модель власного рішення і підготувати мультимедійну інструкцію щодо її використання. Основний критерій визначення переможця хакатону – потенційний ефект від застосування запропонованої розробки.

Для участі необхідно до 18 червня надіслати заявку на електронну адресу з темою повідомлення «Хакатон_область».

Після розгляду заявок оргкомітет 10 вересня оприлюднить на сайті списки учасників хакатону.

Витрати на проживання та харчування здійснюються за рахунок НЦ «МАНУ».

Детальна інформація: (044) 489-55-80 – Людмила Гайдай.

08.06.2016

Фестиваль «DIYA:FEST 2»

12 червня у Центрі науки та мистецтва «DIYA» відбудеться DIYA:FEST 2 – фестиваль, де кожний зможе відкрити для себе щось нове у різних сферах науки та мистецтва.

У програмі фестивалю джем-сешн, ярмарок хендмейду, майстер-класи і лекції від провідних спеціалістів у галузі науки і мистецтва, створення відвідувачами унікальної арт-інсталяції, що символізуватиме поєднання науки та мистецтва.

Початок о 12:00, закінчення – 21:00.

Вартість вхідних квитків становить 75 грн.

08.06.2016

IX Міжнародна науково-практична конференція «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави»

Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошують взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави», яка відбудеться 11–16 липня поблизу міста Чорноморськ (колишній Іллічівськ) на базі відпочинку «Ювілейна».

Умови участі в інформаційному повідомленні.

07.06.2016

Науково-практичний семінар «Філософія у школі сьогодні як чинник економічно успішного суспільства в майбутньому: досвід Азійсько-Тихоокеанського регіону»

НЦ «Мала академія наук України» й Інститут філософії імені Г. М. Сковороди НАН України запрошують 10 червня до участі в семінарі.

Хедлайнером семінару є доктор філософії, почесний професор відділу етики Кйонсанського національного університету, президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», співзасновник Корейської академії навчання філософії у школі, учень Метью Ліпмана Джінван Парк.

Час проведення заходу: 12:00–15:30.

Адреса: м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4, ауд. 318.

Для участі у семінарі потрібна попередня реєстрація.

Контактна особа: Юлія Кравченко (kravchenko.u@gmail.com).

06.06.2016
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН