МАН

Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму керівників, методистів наукових відділень МАН України

14 – 16 жовтня ц. р. у м. Житомирі Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений Всеукраїнський семінар-практикум «Пріоритетні напрями діяльності наукових відділень МАН фізико-математичного і технічного профілю в умовах викликів сьогодення».

До участі в семінарі-практикумі запрошуються керівники, методисти наукових відділень МАН України (відділення технічних, комп’ютерних наук, математики, фізики і астрономії).

Детальна інформація за тел.: у м. Києві – 0(44) 489-55-37; 0(44) 489-55-53 (контактна особа – Марченко Ігор Іванович);
у м. Житомирі – 0 (412) 42-10-46; 0 (93) 287-59-01 (контактна особа – Йосава Євгенія Михайлівна).

Детальніше: Лист МОН від 18.09.2014 № 3/3-9-1103-14 «Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму керівників, методистів наукових відділень МАН України»

Лист НЦ «МАНУ» від 19.09.2014 № 172/1/2.1-643 «Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму керівників, методистів наукових відділень МАН України»

18.09.2014

Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

З 7 до 9 жовтня ц.р. у м. Києві буде проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. Організатори заходу – Національний центр «Мала академія наук України», Національний університет біоресурсів і природокористування та Інститут гідробіології НАН України.

За результатами І етапу конкурсу до участі в заході запрошуються автори кращих дослідницьких робіт  (додаток 1).

Для організації поселення учнівських делегацій просимо до 30 вересня ц.р. підтвердити свою участь за телефоном: 0 (44) 489-55-80.

Детальна інформація – за телефоном: 0 (44) 489-55-80 (контактна особа – Улітько Юлія Вікторівна).

Склад організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів (додаток 2).

Склад журі Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів (додаток 3).

Детальніше: Лист МОН України від 16.09.2014 № 3/3-9-1099-14 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів»

17.09.2014

До уваги учнів 8–11 класів, слухачів Малої академії наук України!

Національний центр «Мала академія наук України» вітає Вас з початком нового навчального року та оголошує набір слухачів до Всеукраїнських очно-заочних шкіл Малої академії наук України на 2014–2015 н.р. за наступними профілями:

8 клас

 • Математичний;
 • фізичний;
 • хімічний;
 • інформаційних технологій

9–11 клас

 

 • Математичний;
 • фізичний;
 • хіміко-біологічний;
 • хімічний;
 • інформаційних технологій;
 • фізико-технічний (секції «Технічні науки», «Фізика»);
 • лінгвістичний (секція «Українська мова»).
 • Навчання  в школі здійснюється за очно-заочною формою, що дає можливість учням двічі на рік за бажанням брати участь у очних сесіях.

 

Орієнтовний графік очних сесій Всеукраїнських очно-заочних шкіл для учнів 9–11 класів 

Напрями Осіння сесія Весняна сесія

математичний

жовтень-листопад лютий-березень

хіміко-біологічний

жовтень-листопад лютий-березень

інформаційних технологій

жовтень-листопад лютий-березень

фізико-технічний (секції: «Фізика» «Технічні науки»)

жовтень-листопад лютий-березень

лінгвістичний

(секція «Українська мова»)

жовтень-листопад лютий-березень

Для участі у відбірковому турі Вам  перейти за наступним посиланням та зареєструватися у розділі «Реєстрація учнів».

17.09.2014

Всеукраїнський екологічний конкурс-грант «EcoNation»

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ у рамках програми «Розвиток науки і техніки» організовує для всіх креативних винахідників Всеукраїнський екологічний конкурс-грант «EcoNation» з метою пропаганди принципів екологічної відповідальності і розвитку екосвідомості; формування позитивного ставлення до екології; виявлення новітніх методів та ідей для збереження навколишнього середовища; підтримки інноваційної діяльності в екологічній сфері.

Конкурс складається з двох блоків: IT-стартапи та наукові винаходи. Розмір гранту – 10 000–25 000 грн залежно від категорії учасників і блоку конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно зайти на http://econation.org/, заповнити анкету учасника, надіслати опис проекту згідно з аплікаційною формою.

Якщо тобі від 15 до 85 років і ти небайдужий до питання охорони природи, то обов’язково надішли свої ідеї до 25 жовтня 2014 року.

Детальніше: Всеукраїнський екологічний конкурс-грант «EcoNation» (переглянути)

Схема подачі заявок на конкурс екологічних проектів «EcoNation» (переглянути)

09.09.2014

Зелене світло для юних програмістів і компютерників

Міжнародний благодійний фонд Гарних справ вивчає питання про створення програми підтримки талановитих дітей, які хочуть здобути вищу освіту за напрямом «Комп’ютерні технології» та працювати у сфері інформаційних технологій.

Щоб дізнатися більше про побажання переможців і учасників Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, фонд розробив коротку анкету. Просимо учасників конкурсу-захисту МАН заповнити анкету. Відповіді прохання надсилати на електронну пошту info@good-deeds.eu.

09.09.2014

Про набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України на 2014–2015 н.р.

Просимо рекомендувати до навчання в очно-заочних школах учнів 8 класів за такими профілями: математичний, фізичний, хімічний та інформаційних технологій; 9–11 класів за наступними профілями: фізико-технічний (секції: «Технічні науки», «Фізика»), математичний, хіміко-біологічний, лінгвістичний (секція «Українська мова») та інформаційних технологій  (до 10 осіб з кожного профілю).

Рекомендації за зразком, що додається, необхідно надіслати до 25 вересня 2014 року на електронну адресу nvv@man.gov.ua та на поштову – 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44,  НЦ «Мала академія наук України» (з поміткою «очно-заочна школа»).

Для участі у відбірковому турі учням необхідно зареєструватися на сайті заочної школи z-school.man.gov.ua у розділі «Реєстрація учнів» у  період з 15 до  22 вересня ц. р.

Детальна інформація про Всеукраїнські профільні очно-заочні  школи Малої академії наук України – на сайті z-school.man.gov.ua ; за телефоном: 0 (44) 489-55-83, 489-55-84.

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 08.09.2014 № 172/1/3.2-628 «Про набір слухачів до Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл Малої академії наук України»

09.09.2014

Керівникам обласних, Київського міського територіальних відділень Малої академії наук України

Національний центр «Мала академія наук України» інформує, що у серпні-листопаді ц.р. проводиться Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (умови конкурсу - на сайті www.man.gov.ua у розділі «Анонс заходів»).

У вересні 2014 року проходить І етап Виставки-конкурсу - відбірковий (обласний, заочний). Журі І етапу Виставки-конкурсу розгляне подані учасниками тези проектів та визначить у кожній номінації по одному переможцю, які будуть запрошені до участі у II етапі Виставки-конкурсу - фінальному (всеукраїнському, очному). Список учасників, запрошених до участі у II етапі, буде оприлюднено на сайті www.man.gov.ua до 21 жовтня.

Для участі у II етапі Виставки-конкурсу організаційним комітетам І етапу необхідно до 10 жовтня ц.р. надіслати організаційному комітету II етапу Виставки-конкурсу наступні документи: копію наказу «Про результати проведення обласного етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»; заявку на участь у II етапі за формою згідно з додатком;

Детальна інформація - за телефоном: (044) 489-55-80 (контактна особа - Козленко Ірина Олександрівна).

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 05.09.2014 № 172/1/3.2-625 «Керівникам обласних, Київського міського територіальних відділень Малої академії наук України»

08.09.2014

До уваги керівників обласних та Київського міського територіального відділення Малої академії наук України.

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014».
Конкурс націлений на виявлення винахідницьких та інноваційних проектів вітчизняної молоді, наукової спільноти та надання допомоги у практичній реалізації результатів наукових досліджень.
Термін подачі проектів до 10 вересня 2014 року.
З детальною інформацією та умовами участі у Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2014» можна ознайомитись на офіційному сайті: www.startup.kpi.ua.

Додаткова інформація про участь у заході – за телефоном (044) 489-55-80 (контактна особа – Гайдай Людмила Миколаївна).

03.09.2014

Всеукраїнська акція «Лист пораненому»

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством оборони України розпочинає Всеукраїнську акцію «Лист пораненому».

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов не байдужих людей.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.

Допомога суспільства, дитячі малюнки, листи на підтримку поранених військовослужбовців сприятимуть скорішому відновленню їх моральних, психологічних та духовних сил.

Детальну інформацію про адреси військових госпіталів можна отримати в обласних департаментах (управліннях)  освіти і науки.

Детальніше: Лист МОН України від 04.08.2014 № 1/9-392 «Про Всеукраїнську акцію «Лист пораненому»»

05.08.2014
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН