МАН

Всеукраїнські наукові профільні школи МАН

НЦ «МАНУ» для учнів 8–11-х класів оголошує набір слухачів до Всеукраїнських наукових профільних шкіл МАН за такими профілями:

  • фізико-математичний (секції «Фізика» та «Математика»);
  • хіміко-біологічний (секції «Хімія» та «Біологія»);
  • лінгвістичний (секція «Українська мова»).

Навчання в наукових школах здійснюється дистанційно, що передбачає написання контрольних робіт, опрацювання навчальних матеріалів і участь у вебінарах відповідно до профілю. Також слухачі шкіл матимуть можливість взяти участь у Всеукраїнських осінній та зимовій наукових профільних школах МАН.

Для участі в школі потрібно до 25 вересня заповнити анкету учасника та до 30 вересня виконати контрольну роботу.

Якщо ви хочете взяти участь у роботі шкіл за кількома профілями, анкету для кожної секції потрібно заповнювати окремо.

Завдання вступної контрольної роботи та інформація про навчальний графік шкіл на сайті.

Додаткова інформація за телефонами: (044) 489-55-83, 489-55-84.

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 15.09.2016 № 172/1/3.1-805 «Про набір слухачів у Всеукраїнські (заочні) наукові профільні школи Малої академії наук України»

16.09.2016

До уваги претендентів на участь у Другій науковій школі з біохімії та нейрофізіології для вчителів на базі «XLAB»!

У зв’язку з тим, що навчальна група Другої наукової школи з біохімії та нейрофізіології для вчителів на базі «XLAB» не була сформована у належні терміни через незадовільний рівень знання англійської мови більшістю викладачів, що подали заявки, зазначена школа проводитися не буде.

НЦ «МАНУ» прийняло рішення про продовження набору для формування групи вчителів з відповідним рівнем знання дисципліни й англійської мови на 2017 рік.

15.09.2016

Всеукраїнський енергетичний хакатон «Energy Hack»

З 30 вересня по 3 жовтня НЦ «МАНУ» проводитиме Всеукраїнський енергетичний хакатон «Energy Hack». До участі запрошуються команди загальноосвітніх навчальних закладів, згідно з додатком.

У програмі заходу – реалізація енергоощадного проекту, тематичні лекції, захист бізнес-моделей, відвідування історичних пам’яток столиці.

Заїзд та реєстрація учасників – 30 вересня до 13:00 за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Гамарника, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP.

Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: метро від станції «Вокзальна» до станції «Нивки», далі – маршрутним таксі № 226, 719 до зупинки «2 лінія».

Від’їзд – 3 жовтня після 14:00.

Просимо керівників команд завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі та відрядження керівників команд здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Витрати на проживання, харчування, транспортне й екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок НЦ «МАНУ».

Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу відповідного органу управління освіти про направлення на хакатон, копії паспорта (свідоцтва про народження), ідентифікаційного коду та медичної довідки про стан здоров’я учасника.

Збереження життя та здоров’я учнів, своєчасне оформлення документів щодо участі у заході забезпечують керівники команд.

Просимо до 27 вересня підтвердити участь учасників у хакатоні за телефоном: (044) 489-55-80 (Анастасія Оборська).

Вирішення технічних питань: (098) 578-32-31 (Дмитро Румянцев).

13.09.2016

Всеукраїнський конкурс дослідницьких робіт для учнів 6–8 класів

З 27 по 29 вересня у м. Києві НЦ «МАНУ» проводить фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6–8-х класів.

До участі запрошуються переможці відбірного етапу конкурсу.

У програмі заходу – захист дослідницьких робіт, тематичні лекції, відвідування історичних пам’яток столиці.

Заїзд та реєстрація учасників – 27 вересня до 13:00 за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 16, оздоровчий табір «Лідер».

Проїзд від центрального залізничного вокзалу м. Київ: від станції метро «Вокзальна» до станції «Нивки», далі – маршрутним таксі № 226 або 719 до зупинки «Третя лінія».

Від’їзд – 29 вересня після 14:00. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проживання, харчування й екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок НЦ «МАНУ».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження керівника групи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Збереження життя та здоров’я учнів забезпечують керівники груп.

Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу відповідного органу управління освітою щодо участі у фінальному етапі конкурсу, копії свідоцтва про народження та медичної довідки про стан здоров’я учня.

Для організації поселення учнівських груп просимо до 21 вересня підтвердити участь учасників у заході за телефоном (044) 489-55-80 (за цим телефоном можна отримати детальну інформацію про умови проведення заходу).

09.09.2016

ІV Всеукраїнський семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів – членів МАН»

З 10 по 12 вересня 2016 року в м. Києві Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено IV Всеукраїнський семінар-практикум «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів - членів МАН».

Програмою семінару-практикуму передбачені лекційні та практичні заняття, обговорення методик, технологій проведення Конкурсу, обмін досвідом роботи тощо.

До участі в заході запрошуються методисти територіальних відділень Малої академії наук України та вчителі, які є координаторами конкурсу «МАН-ІОніор». Список запрошених осіб додається (Додаток 1). Можливі інші пропозиції щодо учасників семінару. Форма заявки на участь у семінарі додається (Додаток 2).

Просимо до 03 вересня ц. р. надіслати заявки і підтвердити участь учасників у заході (e-mail: iator@mail.ru, тема «Семінар МАН-Юніор»).

Заїзд і реєстрація учасників - 10 вересня до 13 год. за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Гамарника, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості «Вимпел».

Проїзд від Центрального залізничного вокзалу м. Києва: на метро до станції «Нивки», далі маршрутним таксі № 226, 719 до зупинки «2 лінія».

Більш докладна інформація за телефонами:

  • 0 (44) 489-55-54 (Науково-методичний центр НЦ «МАНУ»)
  • 0 (97) 234-50-94, 0(50) 362 07 09 Білоус Світлана Юріївна.

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 18.07.2016 № 172/1/2.1-529 «Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму координаторів Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор»»

30.08.2016

Про проведення фінального етапу ІІІ Всеукраїнської дитячої мистецької  акції «Мій Шевченко»

З 14 до 17 вересня ц.р. у м. Київ Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка буде проведений фінальний етап       ІІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко».

До участі в заході запрошуються автори кращих творчих робіт на шевченківську тематику, які стали переможцями заочного відбіркового етапу, згідно з додатком.

Заїзд та реєстрація учасників – 14 вересня до 13.00 год. за адресою: м. Київ, с-ще Пуща Водиця, вул. Юнкерова, 16, оздоровчий табір «Лідер».

Від’їзд – 17 вересня після 14 год. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проживання, харчування та екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження супроводжуючої особи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Збереження життя та здоров’я учнів забезпечують супроводжуючі особи.

Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу відповідного органу управління освітою щодо участі у фінальному етапі дитячої мистецької акції, копії паспорта (свідоцтва про народження) та медичної довідки про стан здоров’я учнів.

Для організації поселення та зустрічі учасників заходу просимо повідомити до      9 вересня про час прибуття потягу за телефоном: 0 (44) 489-55-80 (за цим телефоном можна отримати детальну інформацію про умови проведення заходу).

Детальныше: Лист департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 19.08.2016 №3/3-9-595-16 «Про проведення фінального етапу ІІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко»»

25.08.2016

Продовжено відбір педагогічних працівників до Наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB» (Німеччина)

НЦ «МАНУ» змінила дедлайн подачі заявок на участь у Науковій школі з біохімії та нейрофізіології на базі Експериментальної лабораторії для молоді «XLAB» – 14 серпня.

До участі запрошуються вчителі хімії та біології, викладачі вищих навчальних закладів, керівники гуртків, секцій та наукових товариств НЦ «МАНУ». Ознайомитися з критеріями відбору учасників школи можна за посиланням.

Детальніша інформація в інформаційному листі.

01.08.2016

Продовжено відбір педагогічних працівників до Наукової школи з фізики на базі СERN (Швейцарія)

НЦ «МАНУ» змінила дедлайн подачі заявок на участь у Науковій школі з фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN) – 9 вересня.

До участі запрошуються вчителі фізики, викладачі вищих навчальних закладів, керівники гуртків, секцій та наукових товариств НЦ «МАНУ». Ознайомитися з критеріями відбору учасників школи можна за посиланням.

Детальніша інформація в інформаційному листі.

01.08.2016

До уваги претендентів на участь у IV Науковій школі з фізики на базі CERN

За цим посиланням ви можете завантажити список учасників IV Наукової школи з фізики на базі CERN, яка відбудеться 12‒17 вересня 2016 року в м. Женева (Швейцарія). Інформацію щодо подальших кроків учасники отримають протягом найближчого часу.

14.07.2016
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН