МАН

IV Наукова школа з фізики для педагогічних працівників на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN)
 
Національний центр «Мала академія наук України» запрошує долучитись викладачів вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків та секцій фізико-технічного напряму Малої академії наук України  до групи педагогів, які відвідають наукову школу з фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN).
 
Дата та місце проведення: з 18 по 25 жовтня 2014 року, м. Женева (Швейцарія).  

Для участі в науковій школі необхідно надіслати до 16 вересня на електронну адресу icc@man.gov.ua заявку на участь (додаток 1) .

Детальна інформація за телефоном:  (044) 489 55 98.

Детальніше: IV Наукова школа з фізики для педагогічних працівників на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN)

12.08.2014

Всеукраїнська акція «Лист пораненому»

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством оборони України розпочинає Всеукраїнську акцію «Лист пораненому».

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов не байдужих людей.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.

Допомога суспільства, дитячі малюнки, листи на підтримку поранених військовослужбовців сприятимуть скорішому відновленню їх моральних, психологічних та духовних сил.

Детальну інформацію про адреси військових госпіталів можна отримати в обласних департаментах (управліннях)  освіти і науки.

Детальніше: Лист МОН України від 04.08.2014 № 1/9-392 «Про Всеукраїнську акцію «Лист пораненому»»

05.08.2014

НЦ «Мала академія наук України» за участі польських колег, що розвивають проекти підтримки молоді, пропонує насичену екскурсіями поїздку до Польщі з метою вивчення її історії та культури 

Виїзд з Києва 09.08

Приїзд до Києва 20.08

Група 25 осіб (студенти, діти не молодші 12-13 років та дорослі).

Вартість з особи 225 євро (3-разове харчування, проживання в м. Пулави або м. Кельце  і вся культурно-освітня програма) та 850 грн. (квитки в обидва боки - потяг Київ-Ковель, Ковель-Київ, страховка. З Ковеля забирає автобус). Оформлення візових документів та страхування польською стороною. Екскурсії без нічних переїздів. На час тривалих екскурсії видається харчування.  Всі екскурсії - перша половина дня. Друга – відвідування басейну і аквапарку, природних парків. Жодних доплат за екскурсії.

Кожен день буває по 1-3 екскурсії (національні парки, музеї, палаци, старовинні міста, подорожі містами, ковальські майстерні). У другій половині дня відвідування водного парку в м. Пулави (басейн, аквапарк).

ВІДВІДУВАННЯ:

  • м. Кельце (пішохідна прогулянка, відвідування  музеїв, Парк Юрського періоду,  Гора Святого Хреста, басейн);
  • м. Краків (Старе місто, Ринкова площа, Кафедральний собор, Королівський палац – Вавель, пішохідна прогулянка по місту);
  • м Люблін (Старе місто, Королівський палац,  музей міста Любліна, концентраційний табір «Майданек», Краківська брама, Домініканський костел, пішохідна прогулянка по місту);
  • м. Пулави (Палац Чарторийських, пішохідна прогулянка);
  • м. Каземіж Дольни (природничий музей, костел, прогулянка на теплоході по Віслі);
  • м. Наленчув (курортне місто, лікувальні джерела, пішохідна прогулянка);
  • та інші міста.

Детальніше ознайомитись з інформацією

Прохання за наявності бажання попасти в групу терміново зв’язатись з координатором поїздки 0979600092 Ірина

07.07.2014

Про проведення наукової школи для учнів МАН у м. Геттінген (Німеччина)

Національний центр «Мала академія наук України» запрошує учнів МАН до участі у другій науковій школі з біології на базі Експериментальної лабораторії для молоді «XLab» у м. Геттінген (Німеччина), яка проходитиме з 5 по 12 жовтня 2014 року.

Програмою школи передбачені лекції та практичні заняття з генетики, молекулярної біології, нейрофізіології у найсучасніших лабораторіях під керівництвом провідних фахівців, науковців Геттінгенського університету ім. Георга Августа. Крім того, учасники відвідають Німецький центр приматів, Інститут біофізичної хімії ім. Макса Планка тощо. За результатами участі у школі її учасники отримають сертифікати.

Робоча мова наукової школи – англійська.

Строк подання заявки на участь – до 5 вересня на електронну адресу icc@man.gov.ua (форма додається).

Детальна інфомація про умови участі в заході – за телефоном (044) 489-55-98 (контактна особа – Чернокур Олеся Станіславівна).

01.07.2014

Про проведення наукової школи для педагогічних працівників у м. Геттінген (Німеччина)

Національний центр «Мала академія наук України» запрошує долучитися до групи педагогів, які в листопаді 2014 року відвідають наукову школу на базі Геттінгенського університету ім. Георга Августа в місті Геттінген (Німеччина).

Програмою наукової школи передбачені практичні експерименти і курси з загальної біології, генетики, молекулярної біології та мікробіології, лекції провідних фахівців Геттінгенського університету ім. Георга Августа, відвідування Центру дослідження приматів тощо. Робоча мова наукової школи – англійська.

Організатори школи – Національний центр «Мала академія наук України» та Експериментальна лабораторія для молоді «XLab», яка є провідним європейським експериментальним науковим центром у галузі біології, хімії, фізики, зорієнтованим на навчання учнів старшої школи та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів.

Заповнену анкету за зразком, що додається, необхідно подати до 10 липня 2014 року на електронну адресу: icc@man.gov.ua.

 

26.06.2014

УВАГА! Шановні учасники Міжнародного освітнього конгресу 12–14 червня 2014 року

Просимо ознайомитися з програмою проведення Міжнародного освітнього конгресу. Програма

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ – 12 червня 2014 року о 13.00–14.00 у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова за адресою: м. Київ, вул. Пирогова, 9, хол І поверху.

ЗАЇЗД ТА ПОСЕЛЕННЯ УЧАСНИКІВ – 12 червня 2014 року до 12.00 за адресою: м. Київ, вул. Кустанайська, 6, Державний заклад післядипломної освіти “Центр підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів промисловості”.

Проїзд від залізничного вокзалу м. Києва маршрутним таксі № 458; метро до станції Деміївська, далі маршрутним таксі № 205 (3+17); від центрального автовокзалу маршрутним таксі № 17 чи тролейбусом № 42 до зупинки “Школа ім. В. Лобановського” (стара назва – “Технікум МАУП”).

Орієнтовна вартість проживання – 130–170 грн. за добу. Витрати на проїзд, проживання, харчування за рахунок сторони, що відряджає. Учасників просимо заздалегідь придбати квитки на зворотній шлях.

ЗБІРНИК ТЕЗ ВИСТУПІВ УЧАСНИКІВ БУДЕ НАДРУКОВАНИЙ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНГРЕСУ.

Інформація за телефонами:

+38 (044) 407 07 94 – кафедра позашкільної освіти Національного педагогічного університет імені М. П. Драгоманова
+38 (044) 486 07 63, 068 201 39 08 – Інститут екології економіки і права
+38 (044) 489 55 54 – Національний центр “Мала академія наук України”

 

04.06.2014

Про проведення всеукраїнських і  міжнародних літніх профільних шкіл та експедицій Малої академії наук України

У червні-серпні ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» у рамках освітнього проекту «Літо інтелекту–2014» будуть проведені всеукраїнські і міжнародні  літні профільні школи та експедиції МАН України (додаток 1).

До участі в заході запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів із числа учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Для участі в літніх школах необхідно надіслати до 26 травня на електронну адресу nvv@man.gov.ua заявку на участь (додаток 2).

Детальна інформація за телефоном:  0 (44) 489-55-83, 489-55-84.

Детальніше: Лист МОН України від 13.05.2014 1/9-246 «Про проведення всеукраїнських і міжнародних літніх профільних шкіл та експедицій Малої академії наук України»

14.05.2014

До уваги слухачів 8 класів Всеукраїнських профільних очно-заочних шкіл

26 травня 2014 р. о 16.00 буде відбудеться підсумкове заняття за результатами роботи Всеукраїнських фізичної, математичної та інформаційних технологій очно-заочних шкіл Малої академії наук України для учнів 8-х класів

Для участі в онлайн-занятті Вам необхідно перейти за посиланням.

При першому підключенні завантажити та встановити плагін запропонований системою. В разі невдалого завантаження плагіна встановити файл прикріплений до листа. Для входу в систему використовуйте гостьове ім'я (гостьове ім'я – це ваше прізвище та область).

Для роботи з Lync Web App бажано використовувати Windows 7/8 з Internet explorer 9+ та встановленим плагіном Silwerlight. З детальною інформацією щодо системи Lync Web App можна ознайомитися за посиланням.

23.05.2014

Про проведення Всеукраїнської школи-семінару для учнів – членів Малої академії наук України

З 4 до 7 червня ц.р. у м. Києві Національним центром «Мала академія наук України» буде проведена Всеукраїнська школа-семінар «Сучасні методи дослідження мозку».

До участі в заході запрошуються учні – члени Малої академії наук України за списком, що додається.

Просимо до 27 травня ц.р. підтвердити участь учасників у заході.

Детальна інформація – за телефоном: 0 (44) 489-55-80 (контактна особа – Улітько Юлія Вікторівна).

Детальніше: Лист МОН України від 19.05.2014 № 3/3-9-688-14 «Про проведення Всеукраїнської школи-семінару для учнів – членів Малої академії наук України»

19.05.2014
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН