МАН

Щодо вручення карток на отримання стипендій Президента України

Міністерство освіти і науки України інформує, що вручення банківських карток на отримання Президентських стипендій переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2014 році, списки яких затверджено наказом МОН України від 17.10.2014 № 1184, відбудеться 31 жовтня цього року у м. Київ у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Список претендентів на здобуття стипендій Президента України.

Детальна інформація – за телефоном: 0 (44) 489-55-80.

Джерело: Лист МОН України від 27.10.2014 № 1/9-551 «Щодо вручення карток на отримання стипендій Президента України»

27.10.2014

Уточнені терміни проведення осінньої сесії Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл

Національний центр «Мала академія наук України» інформує про остаточні терміни проведення осінньої сесії Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл Малої академії наук України:

  • 2-6 листопада – для слухачів фізико-технічної школи (секції: «Фізика та астрономія», «Технічні науки»);
  • 6-10 листопада – для слухачів хіміко-біологічної та математичної шкіл;
  • 10-14 листопада – для слухачів лінгвістичної школи (секція «Українська мова»);
  • 14-18 листопада – для слухачів школи інформаційних технологій.

Детальніше: Лист департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 28.10.2014 №3/3-9-1226-14 «Про проведення Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл Малої академії наук України»

27.10.2014

Національний центр «Мала академія наук України» 18-20 листопада ц.р. проводить  фінальний етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Програмою Виставки-конкурсу передбачено стендовий захист проектів учасників у кожній номінації окремо.

Витрати на відрядження керівника делегації та учасників виставки-конкурсу «Майбутнє України» здійснюються за рахунок організації, що відряджає або інших залучених коштів. Витрати на проживання та екскурсійне обслуговування учасників здійснюються за рахунок НЦ МАНУ.

Додаткова інформація за телефоном: (044) 489-55-80

Детальніше: Лист департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 24.10.2014 №3/3-9-1221-14 «Про проведення фінального етапу V Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»»

21.10.2014

Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

Національним центром «Мала академія наук України» 07-09 жовтня цього року було проведено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів (далі - Конкурс).

Конкурс проходив у 2 етапи: І етап - відбірковий (обласний, заочний), II етап - фінальний (всеукраїнський, очний).

Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Рекреація», «Біота», «Господарське використаня» та «Екологія».

Для участі в II етапі Конкурсу було подано 104 дослідницькі роботи з 19 областей України та міста Києва.

Захист дослідницьких робіт відбувався у формі учнівської конференції.

До роботи у журі Конкурсу були запрошені науково-педагогічні працівники Національного університету біоресурсів і природокористування України та Інституту гідробіології Національної академії наук України, які визначили переможців Конкурсу.

Детальніше: Наказ НЦ «МАНУ» від 13.10.2014 № 59 «Про підсумки проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів», додаток 1, 2 до наказу.

20.10.2014

Осіння сесія Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл МАНУ

НЦ «МАНУ» у жовтні-листопаді ц. р. планує проведення осінньої сесії Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл Малої академії наук України.

Терміни проведення осінньої сесії (терміни можуть змінюватися):

  • з 29 жовтня до 02 листопада – для слухачів школи інформаційних технологій;
  • з 02 до 06 листопада – для слухачів фізико-технічної школи (секції: «Фізика та астрономія», «Технічні науки»);
  • з 06 до 10 листопада – для слухачів хіміко-біологічної та математичної школи;
  • з 10 до 14 листопада – для слухачів лінгвістичної школи (секція «Українська мова»).

До участі у осінній сесії запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – слухачі Малої академії наук, зареєстровані на сайті Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл Малої академії наук України.

Для участі у осінній сесії просимо надіслати заповнену заявку до 23 жовтня 2014 року  на електронну адресу nvv@man.gov.ua .

Формування груп учасників на осінню сесію буде відбуватись лише за поданими заявками.

Надання освітніх послуг учасникам осінньої сесії здійснюється на безоплатній основі.

Витрати на проживання та екскурсійне обслуговування учасників  здійснюються за рахунок НЦ «МАНУ».

Витрати на харчування та транспортне обслуговування слухачів осінньої сесії здійснюються за рахунок організації, що відряджає або інших залучених коштів.

Орієнтовна вартість харчування та транспортних витрат на 1 особу – 120-130 грн. на добу.

Витрати на проїзд, харчування дітей у дорозі та витрати на відрядження керівника делегації здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Детальна інформація за телефонами: (044) 489-55-84 або 489-55-83.

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 20.10.2014 № 172/1/3.1-714 «Про проведення осінньої сесії Всеукраїнських очно-заочних профільних шкіл Малої академії наук України»

17.10.2014

Конкурс телесюжетів та сценаріїв «Цікаво про цікаве»

Київська Мала академія наук учнівської молоді спільно з ТОВ «ТехПоТех» запрошує учнів і студентів взяти участь у відкритому конкурсі телесюжетів та  сценаріїв «Цікаво про цікаве».

Інформацію про конкурс Ви знайдете за такими посиланнями:

Матеріали для онлайн-навчання сценарній майстерності розміщені тут:

10.10.2014

Міністерство освіти і науки України схвалило до видання з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» збірник «Програми з позашкільної освіти. Дослідницько-експериментальний напрям. Науки про Землю» (Випуск 4)

З метою системного науково-методичного супроводу інтелектуального зростання вихованців МАН України, які обирають дослідження природничого спрямування, НЦ МАНУ підготовлено збірник навчальних програм дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти для наукового відділення наук про Землю МАН України.

Пропоновані навчальні програми спрямовані на виявлення та розвиток наукових нахилів і дослідницьких здібностей учнів у природничій сфері, залучення їх до поглибленого вивчення геонаук, формування стійких моральних орієнтирів молоді.

У збірнику представлено програми, в яких охоплено широкий спектр наук про Землю – географія, геологія, гідрологія, кліматологія, метеорологія, ландшафтознавство тощо. Програми збірника ґрунтуються на міждисциплінарних підходах в організації навчального процесу з використанням сучасних форм та методів навчання.

Збірник «Програми з позашкільної освіти. Дослідницько-експериментальний напрям. Науки про Землю» розроблено колективом Науково-методичного центру НЦ МАНУ та педагогічними і науково-педагогічними працівниками закладів освіти України: Комунального позашкільного навчального закладу «Київська мала академія наук учнівської молоді», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Комунального обласного позашкільного навчального закладу «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді», відділу освіти Полтавської районної державної адміністрації, Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Евріка».

Видання адресоване педагогічним працівникам позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, викладачам і студентам вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, спеціалістам, які займаються питаннями позашкільної освіти.

Детальніше: «Програми з позашкільної освіти. Дослідницько-експериментальний напрям. Науки про Землю» (Випуск 4)

02.10.2014

Про проведення Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін

У жовтні-грудні ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений V Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

Просимо інформацію про Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін довести до відома учнів (студентів) і керівників позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та територіальних відділень Малої академії наук України.

Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня ц.р. заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті Турніру.

Про місце та терміни проведення фінального туру Турніру буде повідомлено додатково.

Додаткова інформація – на веб-сайтах:

Детальніше: Лист МОН України від 25.09.2014 № 3/3-9-1128-14 «Про проведення Всеукраїнського Інтернет-турніру із природничих дисциплін»

25.09.2014

Про проведення Всеукраїнського  інтерактивного конкурсу  «МАН-Юніор Ерудит»

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд науки та освіти ім. Григорія Сковороди» у листопаді-грудні ц.р. проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит».

Для участі в конкурсі необхідно до 15 жовтня 2014 року надіслати заявку (форма додається) на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com або на поштову адресу: Запорізький технічний ліцей, вул. Залізнична, 11, м. Запоріжжя, 69002 (з поміткою на конверті «Конкурс»).

Детальна інформація – за телефонами: 0 (44) 489-55-80, 0 (97) 234-50-94, 0 (50)362-07-09; е-mail: junior.konkurs@gmail.com; веб-сайти: www.man.gov.ua та http://man-junior.org.ua.

Детальніше: Лист МОН України від 22.09.2014 № 3/3-9-1111-14 «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»»

25.09.2014
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН