МАН

Про проведення фінального етапу ІІІ Всеукраїнської дитячої мистецької  акції «Мій Шевченко»

З 14 до 17 вересня ц.р. у м. Київ Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка буде проведений фінальний етап       ІІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко».

До участі в заході запрошуються автори кращих творчих робіт на шевченківську тематику, які стали переможцями заочного відбіркового етапу, згідно з додатком.

Заїзд та реєстрація учасників – 14 вересня до 13.00 год. за адресою: м. Київ, с-ще Пуща Водиця, вул. Юнкерова, 16, оздоровчий табір «Лідер».

Від’їзд – 17 вересня після 14 год. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проживання, харчування та екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження супроводжуючої особи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Збереження життя та здоров’я учнів забезпечують супроводжуючі особи.

Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу відповідного органу управління освітою щодо участі у фінальному етапі дитячої мистецької акції, копії паспорта (свідоцтва про народження) та медичної довідки про стан здоров’я учнів.

Для організації поселення та зустрічі учасників заходу просимо повідомити до      9 вересня про час прибуття потягу за телефоном: 0 (44) 489-55-80 (за цим телефоном можна отримати детальну інформацію про умови проведення заходу).

Детальныше: Лист департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 19.08.2016 №3/3-9-595-16 «Про проведення фінального етапу ІІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко»»

25.08.2016

Продовжено відбір педагогічних працівників до Наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB» (Німеччина)

НЦ «МАНУ» змінила дедлайн подачі заявок на участь у Науковій школі з біохімії та нейрофізіології на базі Експериментальної лабораторії для молоді «XLAB» – 14 серпня.

До участі запрошуються вчителі хімії та біології, викладачі вищих навчальних закладів, керівники гуртків, секцій та наукових товариств НЦ «МАНУ». Ознайомитися з критеріями відбору учасників школи можна за посиланням.

Детальніша інформація в інформаційному листі.

01.08.2016

Продовжено відбір педагогічних працівників до Наукової школи з фізики на базі СERN (Швейцарія)

НЦ «МАНУ» змінила дедлайн подачі заявок на участь у Науковій школі з фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN) – 9 вересня.

До участі запрошуються вчителі фізики, викладачі вищих навчальних закладів, керівники гуртків, секцій та наукових товариств НЦ «МАНУ». Ознайомитися з критеріями відбору учасників школи можна за посиланням.

Детальніша інформація в інформаційному листі.

01.08.2016

До уваги претендентів на участь у IV Науковій школі з фізики на базі CERN

За цим посиланням ви можете завантажити список учасників IV Наукової школи з фізики на базі CERN, яка відбудеться 12‒17 вересня 2016 року в м. Женева (Швейцарія). Інформацію щодо подальших кроків учасники отримають протягом найближчого часу.

14.07.2016

До уваги претендентів на участь у IV Науковій школі з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB»

За цим посиланням ви можете завантажити список учасників IV Наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB», яка відбудеться 9‒16 жовтня 2016 року в м. Геттінген (Німеччина). Інформацію щодо подальших кроків учасники отримають протягом найближчого часу.

14.07.2016

Круглий стіл «Потенціал методики «Філософія для дітей» у вихованні науковця і громадянина»

Міністерство освіти і науки України та Національний центр «Мала академія наук України» запрошують 29 червня науковців, педагогів, батьків, тренерів, менеджерів освіти долучитися до круглого столу «Потенціал методики «Філософія для дітей» у вихованні науковця і громадянина».

Плануються виступи міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, директора НЦ «МАНУ» Оксена Лісового, доктора філософії, провідного експерта з методики «Філософія для дітей» в Азійсько-Тихоокеанському регіоні Джінвана Парка.

Час: 15:00–18:00.

Адреса: просп. Перемоги, 10.

Контактна особа: Юлія Кравченко (e-mail: mailto:kravchenko.u@gmail.com)

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням.

23.06.2016

Конкурс на заміщення вакантних посад НЦ «МАНУ»

Національний центр «Мала академія наук України» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • завідувача відділу інформаційно-дидактичного моделювання;
  • старшого наукового співробітника відділу інформаційно-дидактичного моделювання.

Детальна інформація по телефону: (044) 489-55-93 – Людмила Рудик.

01.07.2016

Oголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN)

Інформація для призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році (відділення технічних наук, комп’ютерних наук, фізики та астрономії) про відбір до Наукової школи з фізики на базі СERN, Швейцарія.

Oголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з фізики на базі Європейської організації ядерних досліджень (CERN). Строк подання заявки на участь – до 30 червня 2016 року на електронну адресу icc@man.gov.ua (форма додається).  Запрошуються учні 9-11 класів – члени Малої академії наук України, які зайняли призові місця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році по відділеннях технічних наук, комп’ютерних наук, фізики та астрономії. Обов’язковою умовою участі є вільне володіння англійською мовою. Відбір на навчання у Науковій школі здійснює Національний центр “Мала академія наук України” на основі співбесіди зі спеціальності англійською мовою.

Координатор програми: Поліщук Ніна Володимирівна, 044 4895598, icc@man.gov.ua.

Детальныше: Інформаційний лист

17.06.2016

Oголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB», Німеччина

Інформація для призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році (відділення хімії та біології) про відбір до Наукової школи з біохімії та нейрофізіології на базі «XLAB», Німеччина

До 30 червня 2016 року оголошується прийом заявок на участь у Науковій школі  з біохімії та нейрофізіології для школярів на базі “XLAB” на електронну адресу icc@man.gov.ua (форма додається). Запрошуються призери ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році по відділенню хімії та біології. Обов’язковою умовою участі є вік учасника не менше 16 років на час проведення Наукової школи та вільне володіння англійською мовою. Відбір на навчання у Науковій школі здійснює Національний центр “Мала академія наук України” на основі співбесіди зі спеціальності англійською мовою.

Координатор програми: Успенська Катерина Романівна, (068) 153 14 53, (044) 4895598, k.serednytska@man.gov.ua

Детальніше: Інформаційний лист

17.06.2016
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН