МАН

Міждисциплінарний дослідницький семінар з православ’я

12 жовтня з 16:00 до 17:30 буде проведено онлайн-трансляцію міждисциплінарного дослідницького семінару з православ’я з метою створення майданчика для представлення результатів дослідження православ’я і формування спільноти «православознавців».

Робота семінару спрямована на зацікавлення учнів старших класів, студентів і молодих науковців до академічного дослідження православ’я, виявлення недосліджених проблем, формулювання дослідницьких запитань і апробування гіпотез.

Програмою семінару передбачено доповіді провідного наукового співробітника відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України, доктора філософських наук, професора Олександра Сагана, який є автором книг «Національні прояви православ’я: український контекст» (2001) і «Вселенське православ’я: суть, історія, сучасний стан» (2004), і професора кафедри культурології Національного педагогічного університету Інституту філософської освіти і науки імені М. П. Драгоманова, доктора філософських наук, професора Юрія Чорноморця, який написав «Візантійський неоплатонізм: від Діонісія Ареопагіта до Геннадія Схоларія» (2010).

Під час семінару будуть розглядатися такі питання:

 1. Чому досліджувати православ’я – це актуально і перспективно?
 2. Хто вже досліджував православ’я? Які книжки необхідно обов’язково прочитати?
 3. Як правильно обрати тему для дослідження? Що ще не досліджено в історії православ’я та які є сучасні актуальні проблеми?
 4. Які джерела інформації використовувати під час дослідження? Як зробити своє дослідження оригінальним?

Графік проведення наступних міждисциплінарних дослідницьких семінарів із православ’я:

 • 2 листопада 16:00–17:30;
 • 23 листопада 16:00–17:30;
 • 14 грудня 16:00–17:30.

Для перегляду онлайн-трансляції Вам необхідно перейти за посиланням і зареєструватися.

05.10.2015

Орієнтовний план всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік

Список подій, які Мала академія наук України буде проводити у 2016 році.

Детальніше: Орієнтовний план всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік.

08.10.2015

До уваги учасників фінального етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

З 28 по 30 жовтня ц.р. у м. Києві буде проведено фінальний етап VІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Витрати на проживання, харчування та транспортне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на відрядження керівника делегації здійснюються за рахунок організації, що відряджає, або інших залучених коштів.

Просимо керівникам делегацій до 21 жовтня ц.р. підтвердити участь учасників у заході за телефоном:

 • 0 (44) 489-55-80 (за цим телефоном можна отримати детальну інформацію про умови проведення заходу).

Список учасників Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

06.10.2015

Про проведення Всеукраїнського  Інтернет-турніру із природничих дисциплін

У жовтні-грудні ц.р. Національним центром «Мала академія наук України» буде проведений VІ Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін.

Умови участі у заході, структура, зміст завдань та критерії їх оцінювання розміщені на сайтах НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua та www.vpd.inhost.com.ua.

Для участі в Турнірі необхідно до 31 жовтня заповнити реєстраційну форму, яка розміщена на сайті www.vpd.inhost.com.ua.

Про місце та терміни проведення фінального туру заходу буде повідомлено додатково.

Просимо інформацію про Всеукраїнський Інтернет-турнір із природничих дисциплін довести до відома учнів і керівників позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та територіальних відділень Малої академії наук України.

Додаткова інформація – на сайтах: www.man.gov.uawww.vpd.inhost.com.ua; е-mail: man@man.gov.ua.

Детальніше: 

01.10.2015

Набір до Всеукраїнських наукових профільних шкіл на 2015–2016 н. р.

Національний центр «Мала академія наук України» вітає Вас з початком нового навчального року й оголошує набір слухачів до Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України за такими профілями:

8 клас

 • математичний;
 • фізичний;
 • хімічний;
 • інформаційні технології.

9–11 клас

 • математичний;
 • хіміко-біологічний;
 • інформаційні технології;
 • фізико-технічний (секції «Технічні науки», «Фізика»);
 • лінгвістичний (секції «Українська мова», «Англійська мова»).

Навчання в наукових школах здійснюється очно-заочно і дистанційно. Учні 911 класів мають можливість двічі на рік брати участь в очних сесіях: настановна сесія (листопад) і дослідницько-експериментальна сесія (березень).

Звертаємо вашу увагу – всі бажаючі навчатися у Всеукраїнських наукових профільних школах вже можуть реєструватися на сайті наукової школи – z-school.man.gov.ua – у розділі «Реєстрація учнів» до 30 вересня  ц. р.

Також необхідно надіслати заяву на електронну адресу nvv@man.gov.ua до 25 вересня ц.р.  за поміткою «Назва наукової школи».

Детальна інформація про наукові школи – на сайті z-school.man.gov.ua ; за телефоном: (44) 489-55-83, 489-55-84.

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 01.09.2015 172/1/3.1-702 «Про набір слухачів у Всеукраїнські наукові профільні школи Малої академії наук України»

01.09.2015

Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»

У листопаді-грудні ц.р.  Національний центр «Мала академія наук України» проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит». Умови участі у заході розміщені на сайтах www.man.gov.ua і man-junior.org.ua.

До участі в конкурсі запрошуються вихованці позашкільних навчальних закладів і учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Для участі в конкурсі необхідно до 16 жовтня надіслати заявку (форма додається) на електронну адресу junior.konkurs@gmail.com або на поштову адресу: Запорізький технічний ліцей, вул. Залізнична, 11, м. Запоріжжя, 69002 (з поміткою на конверті «Конкурс»).

Детальна інформація – за телефонами: 0 (44) 489-55-80, 0 (97) 234-50-94, 0 (63) 948-65-12, 0 (50)362-07-09; е-mail:junior.konkurs@gmail.com; веб-сайти: www.man.gov.ua та http://man-junior.org.ua.

Умови проведення: Наказ НЦ «МАНУ» від 18.09.2015 № 50 «Положення про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит» в 2015 році»

 

Детальніше: Лист департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 25.09.2015 №3/3-9-674-15 «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Ерудит»»

 

25.09.2015
Національний центр «Мала академія наук України» 5–­8 жовтня ц. р. у м. Київ проведе Всеукраїнську школу-семінар «Сучасні матеріали та технології» в рамках Міжнародної конференції «HighMatTech» (далі – школа-семінар).

Для участі в заході запрошуються учні 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів – члени Малої академії наук України.

Нагадуємо, що для участі в школі-семінарі необхідно до 28 вересня ц. р. надіслати заявку за формою та тези доповіді на електронну адресу: nvv@man.gov.ua з темою повідомлення «Cучасні матеріали _ прізвище» (форма заявки, вимоги щодо оформлення тез та стендових доповідей розміщені на сайті www.man.gov.ua у розділі «Дошка об‘яв»).

На підставі поданих документів оргкомітет школи-семінару визначить учасників заходу, списки яких будуть оприлюднені до 1 жовтня на сайті www.man.gov.ua у розділі «Дошка об’яв».

За результатами школи-семінару буде виданий збірник тез робіт учасників.

Зустріч та реєстрація учасників – 5 жовтня до 12.00 год. за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Гамарника, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості. Проїзд від Центрального залізничного вокзалу м. Києва: на метро до станції «Нивки», далі маршрутним таксі № 226, 719 до зупинки «2 лінія». 

Додаткова інформація – за телефоном: 0 (44) 489-55-83.

Детальніше: Лист НЦ «МАНУ» від 23.09.2015 172/1/3.1-776 «Про терміни проведення Всеукраїнської школи-семінару «Сучасні матеріали та технології» в рамках Міжнародної конференції «HighMatTech»»

24.09.2015

Про проведення фінального етапу ІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко»

З 16 до 18 вересня ц.р. у м. Київ Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка буде проведений фінальний етап ІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко».

До участі в заході запрошуються автори кращих творчих робіт на шевченківську тематику, які стали переможцями заочного відбіркового етапу та їх педагогічні керівники, згідно з додатком.

Програмою мистецької акції передбачаються: майстер-класи з книжкової ілюстрації, запис читців на студії звукозапису, культурно-пізнавальні заходи.

Заїзд та реєстрація учасників – 16 вересня до 13 год. за адресою: м. Київ, с-ще Пуща Водиця, вул. Яна Гамарника, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості «Вимпел».

Проїзд від центрального залізничного вокзалу м. Київ: метро до станції «Нивки», далі – маршрутним таксі № 226, 719 до зупинки «2 лінія».

Від’їзд – 18 вересня після 17 год. Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Витрати на проживання, харчування та екскурсійне обслуговування учнів здійснюються за рахунок Національного центру «Мала академія наук України».

Витрати на проїзд, харчування учнів у дорозі, витрати на відрядження супроводжуючої особи здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Збереження життя та здоров’я учнів забезпечують супроводжуючі особи.

Учасники заходу реєструються за наявності копії наказу відповідного органу управління освітою щодо участі у фінальному етапі дитячої мистецької акції, копії свідоцтва про народження та медичної довідки про стан здоров’я учнів.

Список учасників фінального етапу ІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко»

Для організації поселення та зустрічі учасників заходу просимо повідомити до 15 вересня ц.р. про час прибуття потягу за телефоном: 0 (44) 489-55-80 (за цим телефоном можна отримати детальну інформацію про умови проведення заходу).

Детальніше: Лист департаменту професійно-технічної освіти МОН України від 09.09.2015 №3/3-9-635-15 «Про проведення фінального етапу ІІ Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко»»

11.09.2015
Вимоги до оформлення та подання матеріалів (тез) конференції Всеукраїнської школи-семінару «Сучасні матеріали та технології» в рамках Міжнародної конференції «HighMatTech» та ХХІІ Міжнародної школи-семінару «Спектроскопія молекул та кристалів»

Тези виступів учасників конференції публікуються у збірнику.

Обсяг тез: до 2-х сторінок, у тому числі малюнки і таблиці.

Текст – у редакторі Microsoft Word; формат аркуша паперу – А4; шрифт – Тimes New Roman; розмір шрифту (кегль) – 14; інтервал – 1,5; абзац – 1,2 мм; розширення тексту – DOC.

Поля: ліве, верхнє і нижнє – не менше 20 мм, праве – не менше 10 мм.

Структура тексту: прізвище, ім’я та по батькові автора, нижче – місто, клас, назва загальноосвітнього навчального закладу, особистий е-mail; через 2 інтервали – назва тез великими буквами (шрифт напівжирний); через 2 інтервали – текст, після нього – список використаних джерел.

Список використаних джерел розміщується в алфавітному порядку. Посилання на джерела в тексті подаються у квадратних дужках (без виносок).

 

07.09.2015
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН