МАН

Освітній курс з відновлюваної енергетики

Інформуємо про започаткування навчальних тренінгів для учнів з освітнього курсу «Відновлювана енергетика» в рамках Всеукраїнського проекту «Відкрита освітня лабораторія».

Співорганізаторами проекту є Національний центр «Мала академія наук України», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інститут відновлюваної енергетики НАН України.

Мета освітнього курсу: формування в учнівської молоді знань про перетворення енергії різних видів відновлюваних джерел, про передачу енергії, енергетичні процеси у природі та заощадливого свідомого ставлення до споживання енергії.

Цільова група освітнього курсу: учні 9‒11-х класів закладів загальної середньої освіти, вихованці позашкільних закладів освіти дослідницько-експериментального напряму. Середня наповнюваність групи ‒ 15‒20 учнів.

У рамках освітнього курсу передбачені:

 • навчальні тренінги на сучасному лабораторному обладнанні провідних вітчизняних і світових виробників, зокрема на обладнанні компанії Vaillant Group (Німеччина);
 • виконання лабораторних та творчих практичних робіт, лекційно-консультаційні заняття щодо організації науково-дослідницької діяльності;
 • навчально-тематичні екскурсії (за попереднім узгодженням).

Освітній курс розрахований на 5‒6 годин. Для участі необхідно заповнити анкету, (у пункті «Форма проведення заходу» обрати «на базі наукових лабораторій ВНЗ або наукових установ м. Києва»)

Перший тренінг відбудеться 27 квітня 2018 року. Орієнтовна програма за посиланням.

Детальніше:

(044) 483-05-57 (Марія Славко).

16.04.2018

«Фандрейзинг: як залучати інвестиції»

«UF Incubator» запрошує всіх охочих 31 березня о 15:30 (Київ, вул. Мельникова, 63, 3-й поверх) відвідати захід-тренінг «Фандрейзинг: як залучати інвестиції»!

Як переконати інших у тому, що ваш проект вартий уваги і підтримки? Допоможе фандрейзинг (fundraising) – процес залучення грошових коштів та інших ресурсів. Ключовими завданнями фандрейзингу є пошук потенційних донорів, обґрунтування потреб організації відповідно до інтересів потенційних донорів, постійна робота з потенційними донорами і формування громадської думки на користь підтримки діяльності організації чи колективу.

Тренінг проводитиме Василь Мирошниченко – партнер компанії CFC Consulting (яка спеціалізується на наданні послуг у сфері стратегічних комунікацій), директор та голова українського офісу Українсько-британського Сіті Клубу (організації, яка сприяє розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин), співзасновник двох стартапів та інвестор.

Василь Мирошниченко здобув освіту у Лондонській школі економіки (Великобританія) та Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка (Україна). Навчався менеджменту у Швеції і США.

Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена. Запрошення будуть надіслані на електронні адреси після реєстрації за посиланням.

«UF Incubator» – це майданчик, на якому учні й випускники МАН, винахідники та всі охочі через процес відбору до програми бізнес-інкубатора матимуть можливість отримати практичні знання з підприємництва, наставництво від досвідчених фахівців і користуватись інфраструктурою бізнес-інкубатора.

Детальніше:

(073) 100-54-72 – Єлизавета

lizavetakozorog@gmail.com

22.03.2018

Запрошуємо на вебінар з біології «Смак»

Ми стикаємося зі смаком по кілька разів на день, а що ми знаємо про це відчуття?

Як працюють смакові рецептори?

Чим загрожує втрата смаку?

Чи справді наш смаковий досвід складають лише п’ять базових смаків?

Відповіді на ці запитання, а також на те, яку роль відіграв смак у розвитку людського інтелекту, який вплив робить на смак еволюція, чи правильні так звані «смакові карти мови», як був винайдений сахарин і чим загрожують штучні підсолоджувачі, дізнаєтеся на нашому заході.

Отже, чекаємо керівників і педагогів обласних територіальних відділень МАН, педагогів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів, слухачів секцій, гуртків, навчальних груп наукових товариств на вебінарі «Смак», що відбудеться 19 березня о 16:00.

Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.

13.03.2018

Команда Brainy English оголошує про відкриття Speaking Club!

Для учнів – членів та випускників МАН – БЕЗКОШТОВНО!

 • подолання мовного бар’єру;
 • постановка і коригування вимови;
 • опанування корисної та актуальної лексики;
 • застосування граматичних правил на практиці;
 • цікаві теми для обговорення та багато іншого!

Щочетверга – 17:00, щосуботи – 11:00.

Тривалість – 1,5 години.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Детальніше:

(073) 100-54-72 , координатор – Єлизавета

12.03.2018

Що?Де?Коли? шукає інтелектуалів серед школярів

ВГО «Асоціація випускників Малої академії наук» 24 березня 2018 року о 15.00 за адресою: Київ, вул. Мельникова 63, проведе інтелектуальну гру Що?Де?Коли?

Це буде не просто інтелектуальна гра, а справжня битва титанів розуму та ерудиції. У поєдинках зійдуться МАНівці й випускники МАНУ. У битві досвіду та юності, сміливості та розсудливості змагатимуться найкращі учні та випускники Малої академії наук України.

Надскладна битва капітанів, оригінальні запитання і провокаційні «чорні скриньки», відеозапитання від відомих особистостей – це далеко не повний перелік того, що на вас очікує.

Лише та з команд, яка продемонструє чудову інтуїцію, неабияку кмітливість і повагу до думки кожного, зможе довести свою перевагу над супротивником.

Хочете перевірити свої здібності, продемонструвати, що команда школярів-МАНівців зможе гідно змагатися на рівних із випускниками МАНу?

Заповнюйте форму реєстрації за посиланням.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/2032219043713508/

Гра буде запеклою, а переможцем стане лише одна з команд!

02.03.2018

Зміна періоду проведення І етапу школи «Агенти змін 2018»

Увага: відбулася зміна періоду проведення І етапу Школи для обох груп. Планувалося, що навчання однієї з груп проводитиметься з 19 по 22 березня, іншої – з 22 по 25 березня. Згідно зі змінами, заїзд і реєстрація учасників 1-ї групи буде 18 березня, 2-ї групи – 21 березня за адресою: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14, Міжнародний центр дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP (проїзд від Центрального залізничного вокзалу м. Києва: метро до станції «Нивки», далі маршрутними таксі № 226, № 719 до зупинки «2 лінія»). Від’їзд 1-ї групи відбудеться 21 березня, 2-ї групи – 24 березня. Просимо супроводжуючих осіб завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

Учасники реєструватимуться за наявності копії наказу про участь у заході, завіреного відповідним органом управління освітою, або копії наказу навчального закладу; копії паспорта або свідоцтва про народження та оригіналу медичної довідки про стан здоров’я.

Детальніше: Школа громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» у 2018 році

Контакти:

scakyiv@gmail.com;

(098) 00 587 00 (Ірина, програмний координатор);

(068) 712 92 06 (Олена, логістичні й організаційні питання).

02.03.2018

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Для участі в ІІІ етапі конкурсу-захисту необхідно з 1 до 7 березня включно подати документи за науковими відділеннями:

 • наукові відділення технічних, комп’ютерних наук, математики, фізики та астрономії, економіки, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, філософії та суспільствознавства, наук про Землю – на адресу: м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44, Національний центр «Мала академія наук України», тел.: 0 (44) 489-55-80. Проїзд від центрального залізничного вокзалу м. Київ – трамваєм № 15; від метро «Лук’янівська» або «Берестейська» – трамваями № 14 або № 15 до зупинки «Поліграфкомбінат «Україна» (Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна»);
 • наукові відділення хімії та біології, екології та аграрних наук – на адресу: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, тел.: 0 (44) 430-00-64, 430-02-60. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ – маршрутними таксі № 558, № 181 до зупинки «Вул. Мостицька» або метро до станції «Нивки», далі – автобусом № 32 до зупинки «Вул. Мостицька»;
 • наукове відділення історії – на адресу: м. Київ, вул. Пестеля, 7, Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді; тел.: 0 (44) 531-19-98, 238-06-67.

Детальна інформація:

0 (44) 489-55-80 (Анастасія Оборська).

Детальніше: Лист департаменту професійної освіти МОН України від 16.02.2018 № 3-168 «Про участь учнів – членів Малої академії наук України у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт»

19.02.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НЕЙРОКОНКУРС запрошує старшокласників до змагання!

Нейроконкурс ‒ це змагання серед школярів з нейронаук (будова та функціонування нервової системи), яке є частиною міжнародного конкурсу International Brain Bee. Переможець представлятиме Україну на змаганні у Берліні в липні 2018 року.

Перша частина конкурсу ‒ заочна ‒ відбудеться під час Всесвітнього тижня мозку 17 березня 2018 року!

Переможців буде запрошено до Києва для участі у фіналі, який відбудеться у квітні, в Інституті фізіології ім. О. О. Богомольця НАНУ.

Реєстрація на конкурс за адресою: http://goo.gl/forms/qLICqv12kK

Детальна інформація на офіційному сайті: http://brainbee.in.ua/

19.02.2018

Запуск технологічного бізнес-інкубатора для реалізації стартапів

У рамках діяльності бізнес-інкубатора UF Incubator оголошується проведення серії тренінгів, присвячених навчанню лідерським навичкам, фандрайзингу, основам сучасного бізнесу, а також зустрічей, на яких відбуватиметься спілкування з авторами успішних стартапів.

За результатами учасники вмітимуть представляти і захищати свої проекти й отримувати фінансування від інвесторів на реалізацію власних ідей.

Запрошуємо всіх охочих відвідати перший захід-тренінг «Основи сучасного бізнесу» 15 лютого з 15:00 до 18:30 за адресою: вул. Мельникова, 63!

Учасники отримають знання з таких напрямів:

 • бізнес та бізнесова діяльність;
 • менеджмент;
 • маркетинг.

А також матимуть нагоду представити свої проекти запрошеним представникам ЗМІ о 14:30 під час прес-конференції.

Вік учасників – 14-18 років. Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Необхідна реєстрація за посиланням.

Тренінг проводитиме Вікторія Карп – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, практикуючий маркетолог – фахівець у сфері інноваційного маркетингу, омніканального маркетингу, нейромаркетингу і маркетингу впливу.

UF Incubator – технологічний бізнес-інкубатор, створений на базі Національного центру «Мала академія наук України», щоб допомогти талановитим та ініціативним молодим людям реалізувати свої стартапи. Користувачі UF Incubator проходять інтенсивну навчальну програму, отримують доступ до коворкінгу і лабораторії прототипування.

Додаткова інформація:

(073) 100-54-72 (Єлизавета)

lizavetakozorog@gmail.com

08.02.2018
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН