Партнери

Воркшоп з розробки нової системи професійного зростання для вчителів у школі

Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА, Благодійний фонд «Карітас України» запрошують 26 грудня учителів, соціальних педагогів і психологів закладів загальної середньої освіти взяти участь у воркшопі з розробки нової системи професійного зростання для вчителів у школі.

Буде цікаво. Неформально. Спробуємо розробити систему взаємопідтримки і взаємодопомоги у педагогічному колективі, яка допоможе швидко опанувати нові технології навчання і легше пройти процес реформування школи.

Участь безкоштовна. Пригостимо запашною кавою і смаколиками!

Коли: 26 грудня, 9:30‒16:00.

Де: м. Київ, вул. Глазунова, 2/4 (метро «Дружби народів» або «Либідська»).

Для участі у воркшопі необхідно до 20 грудня 2019 року (дедлайн ‒ 23:59) заповнити анкету.

Результати і детальне місце зустрічі будуть оголошені 21 грудня 2019 року на пошту 10 відібраним учасникам.

Детальніше:

kateryna.kliuzko@ukma.edu.ua

+38 (096) 706-29-43 (Катерина, будні з 9:00 до 18:00)

18.12.2019

EducationUA 2019–2020

EducationUA – соціальний проєкт, який дає змогу молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання. Умови конкурсу передбачають визначення трьох переможців: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти і заохочувальні призи.

Організаторами та спонсорами проєкту виступили компанії «SMMdriver», «AutoFrom», «Karno Energy» і «LadySpace». Головна мета цієї соціальної програми – продемонструвати студентам на конкретному прикладі, що за бажанням вони можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до отримання диплому вишу.

Етапи проведення конкурсу:

 • написання аналітичної статті «Соціальні мережі для бізнесу – яку платформу обрати?» (від 2000 до 3000 символів – унікальність тексту буде перевірятися сервісом «антиплагіат») і надсилання її на електронну адресу smmdriver.educationua@ukr.net;
 • заповнення реєстраційної заявки на сайті організаторів до 8 березня 2020 року;
 • проведення аналізу й оцінки всіх робіт з 9 по 11 березня 2020 року;
 • контрольна презентація та захист робіт у Києві 15 березня 2020 року;
 • визначення трьох переможців і оголошення результатів конкурсу.

Вимоги до претендентів на участь:

 • бути громадянами України;
 • навчатися у будь-якому українському виші (факультет і спеціальність значення не мають);
 • перебувати на контрактній/бюджетній основі.

Також заявки на участь у проєкті можуть подавати учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.

Участь у конкурсі є повністю безкоштовною і не передбачає жодних додаткових платежів. Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайтах грантодавців:

02.12.2019

Школа хімічного хакінгу

Хакінг – це злом звичного розуміння речей і явищ та знаходження нестандартних шляхів побудови процесів. Хімічний хакінг – процес використання хімії та експериментів для опанування новітніх технологій і вдосконалення розуміння речей і явищ.

Курс розрахований на 5 занять. Перше відбулося 16 листопада яскравим хімічним шоу! Учні брали безпосередню участь в усіх безпечних дослідах.

ЗАНЯТТЯ 2
Харчові добавки. Косметична хімія – на занятті проаналізуємо продукти відомих супермаркетів, ознайомимося з натуральними харчовими добавками і на дослідах переконаємось у необхідності їх присутності в деяких продуктах.

Під час заняття передбачено створення крему для рук та бальзаму для губ кожним учнем.

ЗАНЯТТЯ 3

Вода. Методи очищення води. Поняття «твердість води». Експрес-аналіз заборів води (водопровідна, бутильована). Учні допомагають тестувати методи очищення і проводити аналіз.

ЗАНЯТТЯ 4

Електрохімія та екологічний моніторинг. Створимо цитрусову батарейку. Поговоримо про акумулятори й електромобілі. Учні самостійно складатимуть електричні кола з апельсинів.

ЗАНЯТТЯ 5

Хімічний квест (цікаві конкурсні завдання, вікторини, практичні задачі). Командне вирішення теоретичних та практичних завдань, проведення дослідів під наглядом керівників.

За бажанням учнів можлива екскурсія на хіміко-технологічний факультет НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» (вітчизняний Хогвардс).

Завершення курсу ­– урочисте вручення дипломів про закінчення Школи хімічного хакінгу в Київському планетарії.

Навчання відбувається в Університеті сучасних знань (метро «Олімпійська», вул. Велика Васильківська, 57/3). Долучитися можна з будь-якого заняття за реєстрацією.

Детальніше:

Суботня школа хімічного хікінгу

+38050-733-90-54

+38097-590-17-17

21.11.2019

Стартував ІІ конкурс проєктів на здобуття Відзнаки імені Олександра Капіноса

Відзнака імені Олександра Капіноса заснована громадською організацією «Родина Героїв «Небесної Сотні» в межах проєкту «Відзнаки Героїв». Відзнака підтримує громадську діяльність у селах і містах із населенням до 15 тисяч осіб. Націлена на активістів, які прагнуть змін у своїй громаді і готові реалізовувати освітні, культурні, соціальні, екологічні ініціативи в містечках та селах, де живуть або звідки походять.

Оголошується конкурс на найкращий освітньо-культурний проєкт, метою якого є зацікавлення та залучення дітей і молоді до вивчення і збереження української культурної спадщини – живих традицій, звичаїв, обрядів, народних танців, традиційного народного співу, гри на традиційних народних інструментах, фольклору, народних ремесел, а також підвищення обізнаності та залучення місцевих громад у цій сфері.

Для втілення свого проєкту переможець конкурсу отримає 15 000 гривень, включаючи всі податки та збори відповідно до чинного законодавства України і консультаційну підтримку (наставництво експерта).

Для участі у конкурсі необхідно до 30 листопада 2019 року включно ознайомитися з інформацією та Положенням про проведення конкурсу і заповнити анкету. До анкети потрібно додати:

 • опис проєкту у форматі PDF, DOC або DOCX, де обов’язково має бути вказана назва, термін виконання, перелік запланованих видів діяльності, статті витрат на втілення проєкту;
 • мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості майбутнього проєкту конкурсанта, його значення для місцевої громади й очікуваних результатів від його втілення;
 • коротке резюме чи історію існування організації з описом попередньої громадської діяльності;
 • додаткові матеріали, які ілюструють попередню громадську діяльність, що відповідає темі Відзнаки (фото, відео реалізованих заходів, публікації про них у ЗМІ).

Додаткові матеріали можна завантажити на свій Google-диск і надати посилання для доступу для vydznaka.kapinos@gmail.com, або надати посилання на онлайн-ресурси (публікації у ЗМІ, фото тощо).

Оголошення результатів конкурсу і нагородження переможця відбудеться 17 грудня на урочистому заході у місті Кременець – малій батьківщині Олександра Капіноса.

Детальніше:

vydznaka.kapinos@gmail.com

Facebook

21.11.2019

Найкращий варіант віршованого тексту може стати проєктом гімну українських дипломатів!

За ініціативи посла України в Кувейті Олександра Балануци, до Дня працівників дипломатичної служби України оголошується конкурс на написання найкращого віршованого тексту про українських дипломатів «Гімн дипломата, або Дипломатія – це покликання».

Мета конкурсу – підвищити обізнаність громадян про сутність професії дипломата, його місію як представника інтересів України за кордоном і знайти найкращий варіант віршованого тексту на тематику, пов’язану з роботою працівників дипломатичної служби України, який стане проєктом гімну українських дипломатів.

Переможців і призерів конкурсу буде оголошено 22 грудня 2019 року в День працівників дипломатичної служби України і нагороджено грамотами та призами, а найкращі вірші опубліковано.

Роботи надсилайте в електронному вигляді до 15 грудня 2019 року на адресу: ukrdyplomacy@gmail.com

Детальніше:

Посольство України в Державі Кувейт;

Facebook.

04.11.2019

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого запрошує

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого – провідний державний загальнодоступний культурний, освітній, науково-інформаційний заклад, який щорічно обслуговує понад 85 тисяч читачів, серед яких – студенти, аспіранти й учні.

До послуг користувачів:

 • п’ятимільйонний бібліотечний фонд – книги, журнали (у тому числі з історії, філософії, права, мовознавства, математики, економіки, техніки, інформаційних технологій тощо), комплекти газет та інші документи з усіх галузей знань 80 мовами світу;
 • сучасні читальні зали у двох приміщеннях бібліотеки, розташованих неподалік станцій метро: вул. Михайла Грушевського, 1 та вул. Набережно-Хрещатицька, 1;
 • можливість працювати з необхідними документами вдома, отримавши їх через абонемент;
 • у відкритому доступі довідково-енциклопедичні видання, література з питань права, свіжі номери періодичних видань і постійні виставки нових надходжень;
 • унікальні електронні ресурси, створені бібліотекою, – електронні каталоги, аналітичні бази даних, база авторефератів дисертацій, електронна бібліотека «Культура України» (оцифровані видання з різних видів мистецтва, етнографії, про заклади культури та культуру загалом) тощо;
 • Центр правової інформації з безкоштовним доступом до правових електронних інформаційних ресурсів: «Ліга: Закон», «Законодавство України»;
 • надання безоплатної юридичної допомоги населенню у приміщенні на вул. Грушевського, 1;
 • Пункт європейської інформації з вільним доступом до друкованих видань і електронних ресурсів про культуру, економіку та цінності європейських країн;
 • два безкоштовні інтернет-центри, вільний WiFi в усіх приміщеннях бібліотеки;
 • онлайнові сервіси – віртуальна довідка, віртуальні книжкові та мистецькі виставки, електронне замовлення документів, інтерактивне бібліографічне інформування користувачів.

Формування інформаційної культури користувачів – одна з головних функцій Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. Тож заклад надає індивідуальні та групові консультації, організовує уроки комп’ютерної грамотності і бібліографічні уроки, проводить безкоштовні екскурсії бібліотекою.

Детальніше:

(097) 396-16-08 – Цукренко Наталія Михайлівна

22.10.2019

«EducationUA ‒ 2019» ‒ матеріальна підтримка студентів українських вишів

З 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма у сфері освіти ‒ «EducationUA», основною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів.

За умовами програми, буде проведено конкурс і обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть спрямовані на оплату за навчання в їх українських вишах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме до 31 липня 2019 року включно.

До участі в конкурсі допускаються студенти будь-яких українських вишів, обов’язково громадяни України, які навчаються на 2‒5 курсах денної і заочної форми навчання, на контрактній і бюджетній основі.

За допомогою журі будуть визначені переможці в кожній темі. Переможці, що посядуть перші місця, отримають грант на оплату за навчання в українських вишах. Студенти, які займуть другі та треті місця, отримають заохочувальні призи.

Перелік тем, додаткову інформацію про «EducationUA», а також послідовний порядок дій можна отримати на офіційному сайті кожного з грантодавців ‒ компаній «Ladyspace» та «SMMdriver»:

На офіційних сайтах також опублікована форма зворотного зв’язку, за допомогою якої можна поставити питання, подати заявку на участь у конкурсі та надіслати посилання на готову роботу.

Бажаємо успіхів майбутнім учасникам конкурсу!

15.07.2019

Запрошуємо провести літні канікули в Польщі

У рамках співпраці з державними закладами освіти Польщі пропонуємо стати учасником освітньо-краєзнавчої програми. Запрошуються не лише діти, а й молодь та інші громадяни України.

Мета програми: розширення знань у галузі європейської інтеграції, вивчення історії, культури та традицій Польщі, ознайомлення із закладами освіти, відвідування музеїв, пам’яток культури й архітектури.

Учасників цілодобово супроводжуватимуть польські опікуни та керівник групи з України (1 опікун на 15 осіб ‒ безкоштовно).

Програма А
Перелік міст, які пропонується відвідати: Люблін, Варшава, Пулави, Казиміж Дольний, Козлувка, Наленчув.
Проживання: м. Люблін, у Домі студента в кімнатах на 3 особи (в кімнаті меблі, холодильник, умивальник) у блоці (душова кабіна, туалет та кухня).

Харчування: триразове в ресторані (сніданок, обід і вечеря).

Програма B
Перелік міст, які пропонується відвідати: Краків, Кельце, Хенцини, Люблін, Подзамче Хенцінське, Крайно, Новіни.
Проживання: м. Кельце, в кімнатах на 2-3 особи (в кімнаті меблева стінка, холодильник, душова кабіна, умивальник та туалет, Wi-Fi).

Харчування: триразове (сніданок, обід і вечеря).

Програма C
Перелік міст, які пропонується відвідати: Люблін, Каліш, Вроцлав, Познань, Гнезно, Вжесня, Острув-Велкопольський, Олесниця.
Проживання: м. Каліш, у Домі студента в кімнатах на 2 особи (в кімнаті меблі, холодильник, душова кабіна, умивальник та туалет, Wi-Fi).

Харчування: триразове (сніданок, обід і вечеря).

Термін програми (всього / в Польщі) Вартість поїздки
євро грн
A 10 / 8 250 1400,00
B 10 / 8 280 1400,00
C 14 / 12 430 1400,00

У вартість входить: оформлення запрошення з університету для перетину кордону, оформлення страхового полісу та бронювання квитків на потяги, проїзд потягом з Києва до Ковеля й автобусом з Ковеля до Кельця (Любліна) туди і назад, проживання в Домі студента і триразове харчування, послуги комфортабельного автобуса під час екскурсій, послуги екскурсоводів у містах, музеях та наукових центрах, вхідні квитки в музеї, наукові центри, спортивно-розважальні комплекси й аквапарки, вартість сухого провіанту (видається під час екскурсій на весь день і при повернені в Україну).

Для участі необхідно надіслати на електронну адресу анкету учасника, копію закордонного біометричного паспорта, квитанцію про оплату в сумі 1400 грн. Реквізити для оплати будуть надіслані учасникам освітньо-краєзнавчої програми електронною поштою після отримання анкети і копії закордонного біометричного паспорта.

Детальна інформація:

Офіційна сторінка

juntur2@ukr.net

(093) 561-00-14, (050) 444-48-29

23.05.2019

Стартував конкурс стартапів проекту UNIDO/GEF

Програма акселерації проекту UNIDO/GEF – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс розвитку української економіки. Над розвитком ідей і стартап-проектів працюватимуть фахівці UNIDO та провідні міжнародні експерти спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства.

Учасники програми отримають:

 • фінансову підтримку від Проекту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проекту (в розмірі від 5 до 50 тис. дол. США);
 • коучинг із новітніх методик бізнес-управління та комунікації від міжнародних та національних експертів;
 • можливість представити свої стартапи на міжнародних майданчиках;
 • програму менторингу від міжнародних та національних експертів;
 • можливість налагодити контакти з фахівцями та керівниками в конкретній галузі;
 • залучення інвесторів з України та інших країн для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу;
 • підтримку в пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету.

Заявки приймаються з 25 квітня по 25 травня 2019 року.

До участі в конкурсі запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не менше 3 років; організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, які мають власний стартап-проект.

Стартап-проекти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (відходів) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результат скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин у навколишнє середовище.

Детальніше:

Facebook

10.05.2019
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН