Партнери

Моя школа майбутнього

У рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 оголошується конкурс для вчителів від Goethe-Institut в Україні.

Якщо у вас є бачення, як реформа освіти змінить вашу школу, знаєте, як виглядатиме ваша школа майбутнього, спробуйте поекспериментувати і розкажіть про це!

Оберіть разом з колегами одну з центральних тем реформи освіти для планування вашого уроку, що безпосередньо стосується вашої школи й оточення. Документація німецькою мовою має відображати зміст, цілі, результати проекту і показати окремі (методично-дидактичні) кроки, за якими він був проведений. Покажіть, наприклад, як можете поєднати компетентності з цифровими технологіями, розробіть разом з колегами проект компетентнісно-орієнтованого міждисциплінарного уроку чи поміркуйте, як освітнє середовище впливає на процес навчання ваших учнів і як ви, спираючись на ці знання, можете розробити проект. А згодом проведіть його оцінювання за конкретними, попередньо визначеними чинниками.

Команда вчителів, яка представить найкращу розробку проекту, отримає можливість поїхати до Німеччини для ознайомлення з інноваційними закладами та формами роботи в рамках шкільної освіти Німеччини. Друге та третє призові місця отримають матеріали про тематичні напрями реформи освіти для шкільної бібліотеки. Десять найкращих проектів представлять у червні 2018 року на Освітньому конгресі і будуть опубліковані на сайті Goethe-Institut в Україні як приклади належної практики.

До конкурсу запрошуються всі державні загальноосвітні школи, де викладається німецька, або школи, де вона запроваджується з 2018/2019 навчального року. Команда має складатися мінімум із двох осіб, принаймні один із її членів має викладати німецьку мову як першу чи другу іноземну. Всі члени команди мають бути офіційно працевлаштовані у школі. Принаймні одна група учнів має бути частиною проекту. Вона може складатися із школярів будь-якого року навчання, будь-якого класу чи дисципліни – основна передумова – щоб учні як клас або група вивчали німецьку мову.

Проекти можна надсилати до 31 березня 2018 року.

За детальною інформацією звертайтеся:

  • Сюзанне Бекер – керівника мовного відділу Goethe-Institut в Україні (susanne.becker@goethe.de);

  • Єви Корб – референта відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови» Goethe-Institut в Україні (eva.korb@goethe.de);

  • Володимира Волика – координатора Українсько-німецького року мов 2017/2018 (volodymyr.volyk@goethe.de);

  • (044) 496-97-85.

23.01.2018

Захід «Teens Eco It-Space»

17 листопада о 15:30 Київська МАН спільно з факультетом філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова та НЦ «МАНУ» проведуть захід «Teens Eco It-Space».

Експерти у сфері ІТ й екології, викладачі та студенти разом із модератором заходу – кандидатом філософських наук Надією Адаменко – й учасниками IV Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів комплексно розглянуть аспекти можливої небезпеки розвитку інформаційних технологій і знайдуть відповіді на такі нагальні питання:

• Чи може бути екологія підґрунтям для розвитку інформаційних технологій?
• Небезпека від ІТ – це надумана та необґрунтована проблема чи реальна загроза?
• Ажіотаж навколо небезпечних інформаційних технологій у світлі сучасності – це спосіб звернення уваги на реальні проблеми чи лише предмет маніпуляцій цим питанням?

На завершення заходу школярі запропонують візію свого еко-ІТ-майбутнього у формі футурологічного прогнозу.

Запрошуємо всіх охочих!

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 10, велика зала Центру інновацій та IT-технологій «iHUB».

Сторінка заходу у Facebook – за лінком.

Вхід вільний, але обов’язкова реєстрація.

16.11.2017

Стартує Німецький цифровий дитячий університет від партнерів Малої академії наук України

Kinderuni – це безкоштовний освітній проект Goethe-Institut в Україні для дітей віком від 8 до 12 років. Він допомагає дітям знаходити відповіді на питання з різних сфер науки та в ігровій формі знайомить їх з німецькою мовою.

Відкриття Дитячого університету Kinderuni у Києві відбудеться 12 листопада 2017 р.

Зареєструватися на відкриття можна до 31 жовтня 2017 р. за посиланням.
26.10.2017

Безкоштовне стажування талановитої молоді України та діаспори у ВРУ, органах виконавчої влади та центральних ЗМІ

Стажування відбудеться з 14 по 22 листопада у рамках співпраці зі Світовим конгресом українських молодіжних організацій. До участі запрошуються молоді люди віком від 18 до 35 років.

Під час проходження стажування молодь матиме змогу отримати нові знання та професійні навички; буде залучена до діяльності органів виконавчої влади, серед яких ‒ міністерства молоді та спорту й інформаційної політики; матиме можливість взяти участь у парламентських слуханнях про становище молоді в Україні; дізнається, як працює законодавча гілка влади і візьме безпосередню участь у виробництві новин (у роботі інформаційного агентства «Укрінформ» та телеканалу «UA/TV»).

Основні вимоги до учасників стажування:

  • активність та досвід роботи з молоддю у громадському або державному секторі;
  • готовність ділитися досвідом та активно працювати під час стажування;
  • зацікавленість у подальшому поширенні отриманого досвіду.

Прийом заявок триває до 20 жовтня. Інформацію про відібраних учасників буде повідомлено 23 жовтня.

Проживання, харчування та логістика по Києву забезпечується Міністерством молоді та спорту України. Витрати на проїзд до Києва і зворотну дорогу не відшкодовуються.
По закінченні учасники отримають сертифікати.

Контакти: (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України).

10.10.2017

Проект «Лекції майбутнього»

Європейська мала академія наук розпочинає проект «Лекції майбутнього».

Першу лекцію 1 березня проведе футурист і експерт з інновацій зі США Сесіль Соммерс. Основні сфери її діяльності – новітні тенденції, ринки та технології, що змінюють майбутнє.

Тема лекції: «Think Out of the Present: How Future Trends Inspire Innovations». Лекція англійською мовою (буде і синхронний переклад).

Участь безкоштовна! Однак кількість місць обмежена. Щоб взяти участь, потрібна реєстрація.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 19–21, БЦ «Леонардо», 2 поверх.

Початок: 17:00 (тривалість – 2 години).

2 березня Сесіль Соммерс проведе воркшоп, який дасть змогу зробити необхідний крок уперед, що стане поштовхом до реалізації ідеї.

Тема воркшопу: «Becoming Unstoppable». Мова – англійська.

До участі запрошуються громадські активісти, підприємці-початківці та стартапери.

Участь безкоштовна! Однак кількість місць обмежена. Щоб взяти участь, потрібна реєстрація.

Адреса: вул. Біломорська, 1А (коворкінг «Платформа»).

Початок: 11:00 (о 10:30 – реєстрація учасників на місці; тривалість воркшопу – 3 години).

Детальніше про заходи за посиланням.

13.02.2017

Конкурс «Beamline for Schools»

З червня 2016 року по вересень 2017 року CERN проводить конкурс для старшокласників «Beamline for Schools». Учням пропонують придумати і провести науковий експеримент на пучках заряджених частинок прискорювача в CERN. Участь у змаганні можлива тільки в команді, у складі якої не менше 5 осіб (вік – 16+). Для цього потрібно заповнити заявку та надіслати відео з демонстрацією експерименту.

Дедлайн: 31 березня.

У червні будуть оголошені фіналісти (10–20 команд), з яких дві команди запросять до CERN. У вересні переможці проведуть свої експерименти у Європейській організації з ядерних досліджень.

Детальніше про конкурс за посиланням.

 

  

09.02.2017

Польсько-український спектакль «Дуб»

Запрошуємо на двомовний польсько-український спектакль «Дуб», який відбудеться 6 лютого в Київському академічному театрі юного глядача на Липках. Спектакль присвячений третій річниці трагічних подій на Майдані та вшануванню Героїв Небесної Сотні. Виставу створили українські та польські школярі 14–18 років із міст-побратимів Бидгощ (Польща) і Черкаси (Україна) у серпні – вересні 2016 року під керівництвом режисера Анджея Стружа.

Театральний проект ініційовано польським товариством «Клуб друзів України» з міста Бидгощ в особі його віце-президента Рафала Марцінковського. Ключовим партнером товариства у проекті є Перша міська гімназія Черкас.

Початок вистави: 19:00.

Адреса: м. Київ, вул. Липська, 15/17.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Контакти: +38 0990583045 (Рафал Марцінковський).

02.02.2017

Семінар для тренерів команд Всесвітньої олімпіади з робототехніки (WRO)

Для ознайомлення із Всесвітньою олімпіадою з робототехніки та правилами нового сезону 5 лютого відбудеться семінар для тренерів команд WRO.

До участі запрошуються тренери команд, батьки, директори та викладачі навчальних закладів і всі охочі дізнатися більше про олімпіаду і правила нового сезону.

Адреса: освітній простір «Education HUB» (м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25А).

Початок: 9:30.

Участь у семінарі безкоштовна, але до 2 лютого включно необхідно заповнити форму реєстрації.

31.01.2017

Конференція для молоді «Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей»

Конференція відбудеться 25 лютого 2017 року в Київській політехніці. До участі запрошуються студенти та молоді спеціалісти.

Організатори заходу – Українська студентська спілка – хочуть показати на прикладі успішних молодих фахівців, наскільки важливо молоді отримувати нові знання, цілеспрямовано розвиватися, щоб досягти успіху. Учасники почують історії досягнень молодих людей і отримають рекомендації, що надасть стимул бути більш активними і цілеспрямованими.

Також кожен учасник може долучитися до конкурсу «Мої досягнення», надіславши свою історію успіху в певній сфері. Переможці змагання отримають грошову винагороду, призовий фонд якої становить 20 тис. грн.

 

06.12.2016
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН