Членство: |
![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
Партнерство: |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
Партнери
ІХ Чорноморська конференція з питань зв’язку та мереж «IEEE International Black Sea Conference on Communications and Networking»
Інститут телекомунікаційних систем НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» запрошує до участі у серії конференцій IEEE BlackSeaCom для країн з виходом до Чорного моря.
Метою «BlackSeaCom» є об’єднання на узбережжі Чорного моря експертів з академічних кіл, дослідницьких лабораторій і промисловості з усього світу для розв’язання проблем зі сфери комунікацій та мереж.
Організатори шукають оригінальні, завершені й неопубліковані технічні роботи, які на поточний час не розглядаються жодним іншим виданням чи конференцією. Окрім технічних робіт конференція також вітає подання стендових робіт із презентацією незавершеної роботи з попередніми результатами, навчальних посібників та демонстраційних матеріалів. Вимоги до оформлення статей тут.
Де: конференція відбудеться віртуально (з Бухаресту, Румунія).
Мова проведення: англійська.
Останній термін подачі публікацій: 28 лютого 2021 року.
Рішення оргкомітету про прийняття публікацій: 31 березня 2021 року.
Матеріали конференції публікуються в IEEE Xplore Digital Libruary та індексуються міжнародними базами даних Scopus і Web of Science.
Основні напрями роботи конференції:
- Software Defined Networks, Network Virtualization, and Network Slicing
- Communications for Cloud, Edge and Fog
- Social networking, connected health and multimedia communications
- Optical Networks and Systems, Radio over Fiber
- Mobile and Wireless Communications and Networking
- Image, Speech and Signal Processing for Communications
- Molecular and Nanoscale Communications
- Modelling, Semantic Web and Ontologies for the Internet and its Applications
- Artificial Intelligence, machine learning, and data analytics in wireless communications and networks
- Big Data analysis, processing and transmission
- 5G and beyond Mobile Systems
- Internet of Things and Sensor Networks
- Smart grids, M2M and Vehicular Networks
- Future Internet and Testbeds
- Network and Service Management
- Communications and Information Theory
- Cognitive Radio and Networking
- Security, Privacy and Trust
- Sustainable Communications and Computing
- Edge/Fog computing and networking
- Drones, UAV, V2X communications
- Tactile Internet, Ultra Reliable Ultra Low Latency Communications
Національний конкурс творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді»
З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України Інститут політико-правових та релігійних досліджень з 25 січня до 24 серпня 2021 року проведе Національний конкурс.
Запрошуються:
- учні;
- вихованці Малої академії наук України;
- студенти закладів вищої освіти;
- аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України;
- молоді працівники культури;
- інші зацікавлені особи.
Напрями конкурсу:
- історія розвитку сучасної української культури;
- історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;
- культурна дипломатія;
- актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством і державою у представленні української культури світові;
- креативні індустрії;
- відновлення культурних пам’яток у межах проєкту «Велика реставрація».
А також інша тематика, що виходить із пріоритетних напрямів.
Оцінювання конкурсних робіт: до 21.08.2021.
Оголошення переможців: 24.08.2021.
Конкурсні роботи разом із заявкою надсилати на електронну пошту Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».
Додаткова інформація:
Оргкомітет:
- Герасименко Олександр Олександрович, організатор (institute2014@ukr.net).
Воркшоп з розробки нової системи професійного зростання для вчителів у школі
Центр психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА, Благодійний фонд «Карітас України» запрошують 26 грудня учителів, соціальних педагогів і психологів закладів загальної середньої освіти взяти участь у воркшопі з розробки нової системи професійного зростання для вчителів у школі.
Буде цікаво. Неформально. Спробуємо розробити систему взаємопідтримки і взаємодопомоги у педагогічному колективі, яка допоможе швидко опанувати нові технології навчання і легше пройти процес реформування школи.
Участь безкоштовна. Пригостимо запашною кавою і смаколиками!
Коли: 26 грудня, 9:30‒16:00.
Де: м. Київ, вул. Глазунова, 2/4 (метро «Дружби народів» або «Либідська»).
Для участі у воркшопі необхідно до 20 грудня 2019 року (дедлайн ‒ 23:59) заповнити анкету.
Результати і детальне місце зустрічі будуть оголошені 21 грудня 2019 року на пошту 10 відібраним учасникам.
kateryna.kliuzko@ukma.edu.ua
+38 (096) 706-29-43 (Катерина, будні з 9:00 до 18:00)
EducationUA 2019–2020
EducationUA – соціальний проєкт, який дає змогу молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання. Умови конкурсу передбачають визначення трьох переможців: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти і заохочувальні призи.
Організаторами та спонсорами проєкту виступили компанії «SMMdriver», «AutoFrom», «Karno Energy» і «LadySpace». Головна мета цієї соціальної програми – продемонструвати студентам на конкретному прикладі, що за бажанням вони можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до отримання диплому вишу.
Етапи проведення конкурсу:
- написання аналітичної статті «Соціальні мережі для бізнесу – яку платформу обрати?» (від 2000 до 3000 символів – унікальність тексту буде перевірятися сервісом «антиплагіат») і надсилання її на електронну адресу smmdriver.educationua@ukr.net;
- заповнення реєстраційної заявки на сайті організаторів до 8 березня 2020 року;
- проведення аналізу й оцінки всіх робіт з 9 по 11 березня 2020 року;
- контрольна презентація та захист робіт у Києві 15 березня 2020 року;
- визначення трьох переможців і оголошення результатів конкурсу.
Вимоги до претендентів на участь:
- бути громадянами України;
- навчатися у будь-якому українському виші (факультет і спеціальність значення не мають);
- перебувати на контрактній/бюджетній основі.
Також заявки на участь у проєкті можуть подавати учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.
Участь у конкурсі є повністю безкоштовною і не передбачає жодних додаткових платежів. Подати заявку на участь у конкурсі можна на сайтах грантодавців:
Школа хімічного хакінгу
Хакінг – це злом звичного розуміння речей і явищ та знаходження нестандартних шляхів побудови процесів. Хімічний хакінг – процес використання хімії та експериментів для опанування новітніх технологій і вдосконалення розуміння речей і явищ.
Курс розрахований на 5 занять. Перше відбулося 16 листопада яскравим хімічним шоу! Учні брали безпосередню участь в усіх безпечних дослідах.
Харчові добавки. Косметична хімія – на занятті проаналізуємо продукти відомих супермаркетів, ознайомимося з натуральними харчовими добавками і на дослідах переконаємось у необхідності їх присутності в деяких продуктах.
Під час заняття передбачено створення крему для рук та бальзаму для губ кожним учнем.
Вода. Методи очищення води. Поняття «твердість води». Експрес-аналіз заборів води (водопровідна, бутильована). Учні допомагають тестувати методи очищення і проводити аналіз.
Електрохімія та екологічний моніторинг. Створимо цитрусову батарейку. Поговоримо про акумулятори й електромобілі. Учні самостійно складатимуть електричні кола з апельсинів.
Хімічний квест (цікаві конкурсні завдання, вікторини, практичні задачі). Командне вирішення теоретичних та практичних завдань, проведення дослідів під наглядом керівників.
За бажанням учнів можлива екскурсія на хіміко-технологічний факультет НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» (вітчизняний Хогвардс).
Завершення курсу – урочисте вручення дипломів про закінчення Школи хімічного хакінгу в Київському планетарії.
Навчання відбувається в Університеті сучасних знань (метро «Олімпійська», вул. Велика Васильківська, 57/3). Долучитися можна з будь-якого заняття за реєстрацією.
Детальніше:
Суботня школа хімічного хікінгу
+38050-733-90-54
+38097-590-17-17
Стартував ІІ конкурс проєктів на здобуття Відзнаки імені Олександра Капіноса
Відзнака імені Олександра Капіноса заснована громадською організацією «Родина Героїв «Небесної Сотні» в межах проєкту «Відзнаки Героїв». Відзнака підтримує громадську діяльність у селах і містах із населенням до 15 тисяч осіб. Націлена на активістів, які прагнуть змін у своїй громаді і готові реалізовувати освітні, культурні, соціальні, екологічні ініціативи в містечках та селах, де живуть або звідки походять.
Оголошується конкурс на найкращий освітньо-культурний проєкт, метою якого є зацікавлення та залучення дітей і молоді до вивчення і збереження української культурної спадщини – живих традицій, звичаїв, обрядів, народних танців, традиційного народного співу, гри на традиційних народних інструментах, фольклору, народних ремесел, а також підвищення обізнаності та залучення місцевих громад у цій сфері.
Для втілення свого проєкту переможець конкурсу отримає 15 000 гривень, включаючи всі податки та збори відповідно до чинного законодавства України і консультаційну підтримку (наставництво експерта).
Для участі у конкурсі необхідно до 30 листопада 2019 року включно ознайомитися з інформацією та Положенням про проведення конкурсу і заповнити анкету. До анкети потрібно додати:
- опис проєкту у форматі PDF, DOC або DOCX, де обов’язково має бути вказана назва, термін виконання, перелік запланованих видів діяльності, статті витрат на втілення проєкту;
- мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості майбутнього проєкту конкурсанта, його значення для місцевої громади й очікуваних результатів від його втілення;
- коротке резюме чи історію існування організації з описом попередньої громадської діяльності;
- додаткові матеріали, які ілюструють попередню громадську діяльність, що відповідає темі Відзнаки (фото, відео реалізованих заходів, публікації про них у ЗМІ).
Додаткові матеріали можна завантажити на свій Google-диск і надати посилання для доступу для vydznaka.kapinos@gmail.com, або надати посилання на онлайн-ресурси (публікації у ЗМІ, фото тощо).
Оголошення результатів конкурсу і нагородження переможця відбудеться 17 грудня на урочистому заході у місті Кременець – малій батьківщині Олександра Капіноса.
Детальніше:
Найкращий варіант віршованого тексту може стати проєктом гімну українських дипломатів!
За ініціативи посла України в Кувейті Олександра Балануци, до Дня працівників дипломатичної служби України оголошується конкурс на написання найкращого віршованого тексту про українських дипломатів «Гімн дипломата, або Дипломатія – це покликання».
Мета конкурсу – підвищити обізнаність громадян про сутність професії дипломата, його місію як представника інтересів України за кордоном і знайти найкращий варіант віршованого тексту на тематику, пов’язану з роботою працівників дипломатичної служби України, який стане проєктом гімну українських дипломатів.
Переможців і призерів конкурсу буде оголошено 22 грудня 2019 року в День працівників дипломатичної служби України і нагороджено грамотами та призами, а найкращі вірші опубліковано.
Роботи надсилайте в електронному вигляді до 15 грудня 2019 року на адресу: ukrdyplomacy@gmail.com
Детальніше:
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого запрошує
Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого – провідний державний загальнодоступний культурний, освітній, науково-інформаційний заклад, який щорічно обслуговує понад 85 тисяч читачів, серед яких – студенти, аспіранти й учні.
До послуг користувачів:
- п’ятимільйонний бібліотечний фонд – книги, журнали (у тому числі з історії, філософії, права, мовознавства, математики, економіки, техніки, інформаційних технологій тощо), комплекти газет та інші документи з усіх галузей знань 80 мовами світу;
- сучасні читальні зали у двох приміщеннях бібліотеки, розташованих неподалік станцій метро: вул. Михайла Грушевського, 1 та вул. Набережно-Хрещатицька, 1;
- можливість працювати з необхідними документами вдома, отримавши їх через абонемент;
- у відкритому доступі довідково-енциклопедичні видання, література з питань права, свіжі номери періодичних видань і постійні виставки нових надходжень;
- унікальні електронні ресурси, створені бібліотекою, – електронні каталоги, аналітичні бази даних, база авторефератів дисертацій, електронна бібліотека «Культура України» (оцифровані видання з різних видів мистецтва, етнографії, про заклади культури та культуру загалом) тощо;
- Центр правової інформації з безкоштовним доступом до правових електронних інформаційних ресурсів: «Ліга: Закон», «Законодавство України»;
- надання безоплатної юридичної допомоги населенню у приміщенні на вул. Грушевського, 1;
- Пункт європейської інформації з вільним доступом до друкованих видань і електронних ресурсів про культуру, економіку та цінності європейських країн;
- два безкоштовні інтернет-центри, вільний WiFi в усіх приміщеннях бібліотеки;
- онлайнові сервіси – віртуальна довідка, віртуальні книжкові та мистецькі виставки, електронне замовлення документів, інтерактивне бібліографічне інформування користувачів.
Формування інформаційної культури користувачів – одна з головних функцій Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого. Тож заклад надає індивідуальні та групові консультації, організовує уроки комп’ютерної грамотності і бібліографічні уроки, проводить безкоштовні екскурсії бібліотекою.
Детальніше:
(097) 396-16-08 – Цукренко Наталія Михайлівна
«EducationUA ‒ 2019» ‒ матеріальна підтримка студентів українських вишів
З 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма у сфері освіти ‒ «EducationUA», основною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів.
За умовами програми, буде проведено конкурс і обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть спрямовані на оплату за навчання в їх українських вишах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме до 31 липня 2019 року включно.
До участі в конкурсі допускаються студенти будь-яких українських вишів, обов’язково громадяни України, які навчаються на 2‒5 курсах денної і заочної форми навчання, на контрактній і бюджетній основі.
За допомогою журі будуть визначені переможці в кожній темі. Переможці, що посядуть перші місця, отримають грант на оплату за навчання в українських вишах. Студенти, які займуть другі та треті місця, отримають заохочувальні призи.
Перелік тем, додаткову інформацію про «EducationUA», а також послідовний порядок дій можна отримати на офіційному сайті кожного з грантодавців ‒ компаній «Ladyspace» та «SMMdriver»:
На офіційних сайтах також опублікована форма зворотного зв’язку, за допомогою якої можна поставити питання, подати заявку на участь у конкурсі та надіслати посилання на готову роботу.
Бажаємо успіхів майбутнім учасникам конкурсу!