Партнери

Семінар для тренерів команд Всесвітньої олімпіади з робототехніки (WRO)

Для ознайомлення із Всесвітньою олімпіадою з робототехніки та правилами нового сезону 5 лютого відбудеться семінар для тренерів команд WRO.

До участі запрошуються тренери команд, батьки, директори та викладачі навчальних закладів і всі охочі дізнатися більше про олімпіаду і правила нового сезону.

Адреса: освітній простір «Education HUB» (м. Київ, вул. Дніпровська Набережна, 25А).

Початок: 9:30.

Участь у семінарі безкоштовна, але до 2 лютого включно необхідно заповнити форму реєстрації.

31.01.2017

Конференція для молоді «Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей»

Конференція відбудеться 25 лютого 2017 року в Київській політехніці. До участі запрошуються студенти та молоді спеціалісти.

Організатори заходу – Українська студентська спілка – хочуть показати на прикладі успішних молодих фахівців, наскільки важливо молоді отримувати нові знання, цілеспрямовано розвиватися, щоб досягти успіху. Учасники почують історії досягнень молодих людей і отримають рекомендації, що надасть стимул бути більш активними і цілеспрямованими.

Також кожен учасник може долучитися до конкурсу «Мої досягнення», надіславши свою історію успіху в певній сфері. Переможці змагання отримають грошову винагороду, призовий фонд якої становить 20 тис. грн.

 

06.12.2016

ІІ Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!»

Майже рік минув від часу появи Указу Президента України № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки». З метою підбити підсумки його виконання, виявити проблемні питання і визначити шляхи їхнього вирішення учасники процесу національно-патріотичного виховання молоді зберуться 14–16 жовтня у м. Києві на ІІ Форум українських патріотичних справ «Ми – українці!»

У заході візьмуть участь понад 300 представників освітянської галузі, громадські активісти, відповідальні за реалізацію програм національно-патріотичного виховання, молоді чиновники з усіх областей України.

Форум розпочне свою роботу об 11:00 в актовій залі Міністерства освіти і науки України.

15–16 жовтня учасники заходу працюватимуть у пленарному і секційних режимах у Національному еколого-натуралістичному центрі.

Охочі взяти участь у форумі мають зареєструватися. Після реєстрації організатори надішлють запрошення на захід.

Детальніша інформація: (044) 235 28 32, (098) 098 70 57, (063) 115 04 11.

11.10.2016

Відбірні етапи міжнародних проектів «Falling Walls Lab» та «Falling Walls Venture»

ВБО «Фонд Кличко» запрошує до участі у відбірних етапах Falling Walls Venture та Falling Walls Lab, переможці яких матимуть можливість представити свій проект на міжнародному рівні у Берліні. «Фонд Кличко» є офіційним партнером цих заходів і обирає склад журі, яке визначає переможця відбірного етапу.

Falling Walls Lab Kyiv 2016 – національний (відбірний) етап міжнародної конференції для молодих геніїв. Тут можна представити свою ідею в науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері! Детальніше про захід за посиланням.

Участь у проекті можуть брати:

 • студенти будь-якого напряму підготовки й освітньо-кваліфікаційного рівня;
 • випускники вишів, але для бакалаврів освітньо-кваліфікаційний рівень має бути отриманий не більше десяти років тому, магістрів – семи, науковий ступінь для PhD (кандидатів наук) – п’яти.

Falling Walls Venture Kyiv 2016 – національний (відбірний) етап форуму для венчурних капіталістів, стратегічних інвесторів, науково обґрунтованих стартапів і лідерів громадської думки. Участь у форумі дає змогу знайти важливих бізнес-партнерів, заручитися фінансовою та інформаційною підтримкою великих компаній. Детальніше про захід за посиланням.

Компанія, яка бажає взяти участь у проекті, має бути заснована на момент проведення відбірного етапу; виступ здійснюється від юридичної особи.

Реєстрація на відбірні етапи:

Дедлайн подачі заявки: 31 серпня.

Відбірні етапи відбудуться 29 вересня у КВЦ «Парковий».

22.07.2016

Конкурс польсько-українських проектів від Фонду розвитку системи освіти Польщі

Українсько-польська рада обміну молоддю оголошує конкурс проектів, спрямованих на обмін молоддю, проведення семінарів, зустрічей (у тому числі навчальних). До участі запрошуються організації, які працюють з молоддю, передусім – неурядові організації, освітні та публічні інституції (окрім комерційних установ).

Пріоритети, які визначають специфіку тем проектів:

 • зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і толерантності серед молоді;
 • залучення молоді з обмеженими можливостями у спільні ініціативи;
 • поширення європейських цінностей і досвіду євроатлантичної співпраці;
 • підтримка громадянської активності серед молоді;
 • вивчення спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та в сучасних відносинах.

На фінансування проектів від польської сторони виділено 3 800 000 зл.

Проекти, що отримають фінансування у межах конкурсу в поточному році, мають бути реалізованими до 18 листопада 2016 року.

Дедлайн подачі заявок: 5 серпня 2016 року.

Детальніше: http://www.wymianymlodziezy.frse.org.pl/

20.07.2016

ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА

17 липня о 19:00 у Києві біля Золотих воріт (вул. Володимирська, 40А) за підтримки Малої академії наук України і Центру науки та мистецтва «DIYA» відбудеться концерт гурту «ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА» на чолі з відомим кобзарем, заслуженим артистом України Тарасом КОМПАНІЧЕНКОМ.

Приходьте – і ви почуєте унікальні співи, що лунали протягом багатьох століть на українських теренах!

15.07.2016

Дитяча літня школа «Діалог у Дії»

З 8 до 13 серпня для учнів 8–11-х класів за підтримки Програми захисту прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні відбуватиметься літня школа «Діалог у Дії» на гірській туристичній базі «Драгобрат» (Закарпатська область).

Мета школи – дізнатися більше про ефективний діалог, його інструменти та можливості для суспільства й особистого життя. Учасники навчаться, як спілкуватись ефективніше і досягати згоди.

У програмі школи:

 • вступ до теорії конфлікту;
 • основи ненасильницького спілкування (ННС);
 • методика «Не нашкодь»;
 • арт-терапія, театр;
 • побудова команди (тімбілдинг);
 • проектний менеджмент.

Після навчання учасники мають провести презентації набутих знань і досвіду у власних навчальних закладах, щоб поділитись з іншими.

Участь у школі безкоштовна. Проживання, харчування, транспортні витрати покриваються організаторами.

Для участі необхідно:

 • мати від 13 до 17 років включно, цікавитися діалогом і вивченням конфлікту, бути готовим працювати в команді;
 • до 10 липня заповнити онлайн-анкету.

Результати відбору будуть відомі 20 липня; про них учасники дізнаються з розсилки.

Додаткова інформація: dialogue.in.action@gmail.com; (063) 349-33-93 (Тетяна Калениченко, логістика) та (095) 134-09-47 (Лідія Лозова, загальна інформація).

05.07.2016

Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості»

З 29 червня по 2 липня у селі Рибаківка Миколаївської області відбудеться Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості». Тема роботи школи – «Педагогічна творчість як джерело освітніх інновацій і професійного саморозвитку вчителя».

Програма школи педагогічної творчості передбачає проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів, індивідуальних консультацій провідними вченими в галузі історії, теорії та практики педагогіки, психології і художньо-естетичної освіти України, Молдови, Польщі, Франції, Киргизстану.

По закінченні навчання учасники отримають сертифікат про участь із зазначенням кількості прослуханих годин.

Участь у школі платна. Для того щоб узяти участь, необхідно до 20 червня заповнити заявку.

Умови участі у прикріпленому файлі.

02.06.2016

НЦ «Мала академія наук України» та Благодійний Фонд «Мистецький Арсенал» запрошують 3 червня 2016 року до участі у секції «Я І ФІЛОСОФІЯ» Форуму нової освіти

Шановні колеги!

НЦ «Мала академія наук України» та Благодійний Фонд «Мистецький Арсенал» у рамках проведення Інтерактивного фестивалю для дітей та підлітків «Арсенал ідей» запрошують 3 червня 2016 року до участі у секції «Я І ФІЛОСОФІЯ» Форуму нової освіти.

Провідною тенденцією сучасного етапу розвитку людства є швидкозмінність. На ринку праці вже сьогодні найбільшим попитом користуються такі професійні якості, як інноваційність та нестандартне мислення. Відповідно перед педагогами і батьками постає питання – як навчати і виховувати дітей, щоб у майбутньому вони могли успішно працевлаштуватися і самореалізуватися. Це глобальна світова проблема, адже система освіти в більшості країн залишається традиційною, сформованою на суспільні запити попередніх століть виховати фахівця з енциклопедичними знаннями. В пошуку вирішення окресленої проблеми експерти звертаються до філософії як необхідної складової навчання і виховання дитини.

Чому?

Філософія стоїть у витоків сучасної цивілізації. Вона виникає завдяки поруху людської думки пізнати і збагнути цей світ, місце людини в ньому. Впродовж століть філософія забезпечувала можливість якісно формулювати питання та шукати відповіді на них. Завданням освіти бачиться виховання розумово-рефлексивних навичок, що можливе саме завдяки навчанню філософуванню.

Окреслена проблематика є об’єктом різноформатних обговорень і в науково-експертній спільноті, і в публічному просторі на освітніх майданчиках як за кордоном, так і в Україні. Результати цих дискурсів свідчать про позитивний поступ у пошуках та апробації нових моделей, методів та методик навчання філософії, зокрема у шкільній освіті та вихованні дітей.

Робота секції складається з трьох сесій:

 • І сесія – обговорення за участю дітей та експертів 

теми обговорення: філософія як основа мислення / критичне, креативне та турботливе мислення – «creative, critical and care thinking» / культура мовлення та мислення: комунікативні навички / діалог / дебати / толерантність / емоційний інтелект

 • ІІ сесія – виступ хедлайнера «Чому потрібна філософія у ХХІ ст?». Професор Джінван Парк – Президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», співзасновник Корейської академії навчання філософії в школі, експерт ЮНЕСКО, провідний експерт з методики «Філософія для дітей» у Азійсько-Тихоокеанському регіон
 • ІІІ сесія – воркшопи

Початок заходу – 12.00.

Формат заходу дає змогу залучити усіх стейкхолдерів (науковців, педагогів, коучів, батьків, учнів, менеджерів освіти).

Реєстрація за посиланням.

Дедлайн заповнення заявки – 1 червня 2016 р.

За результатами роботи секції буде видано збірник.

Гості з інших міст самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.

Місце проведення: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська ,10-12.

Контактна особа – Юлія Яткевич (yuliannushka90@gmail.com , (097)1407832).

25.05.2016
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН