Партнери

Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості»

З 29 червня по 2 липня у селі Рибаківка Миколаївської області відбудеться Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості». Тема роботи школи – «Педагогічна творчість як джерело освітніх інновацій і професійного саморозвитку вчителя».

Програма школи педагогічної творчості передбачає проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів, індивідуальних консультацій провідними вченими в галузі історії, теорії та практики педагогіки, психології і художньо-естетичної освіти України, Молдови, Польщі, Франції, Киргизстану.

По закінченні навчання учасники отримають сертифікат про участь із зазначенням кількості прослуханих годин.

Участь у школі платна. Для того щоб узяти участь, необхідно до 20 червня заповнити заявку.

Умови участі у прикріпленому файлі.

02.06.2016

НЦ «Мала академія наук України» та Благодійний Фонд «Мистецький Арсенал» запрошують 3 червня 2016 року до участі у секції «Я І ФІЛОСОФІЯ» Форуму нової освіти

Шановні колеги!

НЦ «Мала академія наук України» та Благодійний Фонд «Мистецький Арсенал» у рамках проведення Інтерактивного фестивалю для дітей та підлітків «Арсенал ідей» запрошують 3 червня 2016 року до участі у секції «Я І ФІЛОСОФІЯ» Форуму нової освіти.

Провідною тенденцією сучасного етапу розвитку людства є швидкозмінність. На ринку праці вже сьогодні найбільшим попитом користуються такі професійні якості, як інноваційність та нестандартне мислення. Відповідно перед педагогами і батьками постає питання – як навчати і виховувати дітей, щоб у майбутньому вони могли успішно працевлаштуватися і самореалізуватися. Це глобальна світова проблема, адже система освіти в більшості країн залишається традиційною, сформованою на суспільні запити попередніх століть виховати фахівця з енциклопедичними знаннями. В пошуку вирішення окресленої проблеми експерти звертаються до філософії як необхідної складової навчання і виховання дитини.

Чому?

Філософія стоїть у витоків сучасної цивілізації. Вона виникає завдяки поруху людської думки пізнати і збагнути цей світ, місце людини в ньому. Впродовж століть філософія забезпечувала можливість якісно формулювати питання та шукати відповіді на них. Завданням освіти бачиться виховання розумово-рефлексивних навичок, що можливе саме завдяки навчанню філософуванню.

Окреслена проблематика є об’єктом різноформатних обговорень і в науково-експертній спільноті, і в публічному просторі на освітніх майданчиках як за кордоном, так і в Україні. Результати цих дискурсів свідчать про позитивний поступ у пошуках та апробації нових моделей, методів та методик навчання філософії, зокрема у шкільній освіті та вихованні дітей.

Робота секції складається з трьох сесій:

 • І сесія – обговорення за участю дітей та експертів 

теми обговорення: філософія як основа мислення / критичне, креативне та турботливе мислення – «creative, critical and care thinking» / культура мовлення та мислення: комунікативні навички / діалог / дебати / толерантність / емоційний інтелект

 • ІІ сесія – виступ хедлайнера «Чому потрібна філософія у ХХІ ст?». Професор Джінван Парк – Президент МО «Філософія для дітей країн Азії та Океанії», співзасновник Корейської академії навчання філософії в школі, експерт ЮНЕСКО, провідний експерт з методики «Філософія для дітей» у Азійсько-Тихоокеанському регіон
 • ІІІ сесія – воркшопи

Початок заходу – 12.00.

Формат заходу дає змогу залучити усіх стейкхолдерів (науковців, педагогів, коучів, батьків, учнів, менеджерів освіти).

Реєстрація за посиланням.

Дедлайн заповнення заявки – 1 червня 2016 р.

За результатами роботи секції буде видано збірник.

Гості з інших міст самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.

Місце проведення: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська ,10-12.

Контактна особа – Юлія Яткевич (yuliannushka90@gmail.com , (097)1407832).

25.05.2016

«Школа Успіху» Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Кличко»

Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Кличко» запрошує підлітків, яким по 14–16 років, до «Школи Успіху». Це – літній табір, що пропонує цікаві тренінги, семінари, ігри, квести, майстер-класи. Всі ці активності розкриють внутрішній потенціал учасників проекту, дадуть змогу досягнути вмотивованості, створити ситуації успіху на шляху до реалізації своїх ідей.

На хлопців і дівчат очікують зустрічі із зірками й успішними людьми, які поділяться своїми секретами і життєвим досвідом; професійні поїздки або екскурсії в міжнародні та українські компанії.

Участь у «Школі Успіху» безкоштовна!

Щоб стати учасником проекту, потрібно:

 • пройти реєстрацію на сайті http://my.klitschkofoundation.org/login і заповнити анкету;
 • записати відеозвернення з короткою, але цікавою розповіддю про себе, свої захоплення, ідеї та аргументом, чому саме ти маєш стати учасником «Школи Успіху»;
 • 31 травня буде оголошено імена 300 переможців першого відбірного етапу;
 • з 1–8 червня відбудуться телефонні співбесіди з потенційними учасниками проекту;
 • 10 червня оголосять імена переможців, які поїдуть у «Школу Успіху».

Детальніше про проект читайте за лінком: http://klitschkofoundation.org/projects/education/shkola-uspikhu-2016/

16.05.2016

КОНКУРС  МОЛОДІЖНИХ  ПРОЕКТІВ «ЯК  ЗРОБИТИ  ІСТОРІЮ  УКРАЇНИ   ЦІКАВОЮ  МОЛОДІ»

З 1 травня по 24 серпня 2016 року за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» (просвітницький проект “LIKБЕЗ. Історичний фронт”) та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів «Як зробити історію України цікавою для молоді», з метою пошуку нових шляхів популяризації історії України в цілому або її окремих епізодів.

В рамках Конкурсу будуть визначатися кращі молодіжні проекти в категоріях:

 •  «Нові технологічні засоби популяризації історії (Інтернет-технології, ІТ, гаджети)»;
 • «Соціальні мережі для популяризації історії», «Історія рідного краю в контексті історії України»;
 • «Родинна історія (генеалогія, усна історія)»;
 • «Меморіально-мистецькі акції».

До участі запрошуються учні загальноосвітніх, вихованці позашкільних та студенти вищих навчальних закладів І–IV рівнів акредитації віком від 15 до 25 років.

Для участі у конкурсі учасники:

 • готують власний проект;
 • подають заявку, яка містить інформацію про персональні дані учасника конкурсу (прізвище, ім’я, по батькові, місце навчання, контактний телефон, електронна пошта, назва проекту з його коротким описом);
 • один примірник проекту на паперовому та електронному носіях;
 • проекти мають бути виконані комп’ютерним набором, стандартним шрифтом (14 пунктів) через 1,5 інтервалу. На одному боці аркуша А4 має бути 28-30 рядків по 50-60 знаків у кожному. Обсяг тексту проекту – не більше 3 сторінок.

Основна мета конкурсу – пошук креативних ідей, які можна викласти коротко.

До 15 червня 2016 року надсилають документи з поміткою «Конкурс проектів» до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 36, кабінет 219). Підсумки конкурсу підводяться у період з 10 по 24 серпня 2016 року.

На переможців очікують цінні призи. Нагородження відбудеться у Національному музеї історії України. Переможні проекти будуть реалізовані.

Повторюємо адресу для відправлення проектів:  03035, м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 36,  кабінет 219.

Контактна особа Дейдиш Лариса Анатоліївна, (044) 248-21-38.

Джерело – сайт Міністерства науки і освіти України

25.05.2016

Електронні курси підготовки до ЗНО від Центру дистанційної освіти «Знання Онлайн»

Центр дистанційної освіти «Знання Онлайн» пропонує електронні курси підготовки до ЗНО з використанням сучасних методик та технологій викладання. Кожен курс розділений на теми, які містять детальні відеоуроки, приклади розв’язків тестів, підсумкові конспекти і форми спілкування з викладачами школи.

Доступні курси:

 • українська мова та література;
 • історія України;
 • математика;
 • фізика;
 • хімія;
 • біологія;
 • географія.

«Знання Онлайн» є комерційним проектом. Однак цієї весни ресурс надав безкоштовний доступ для всіх охочих. При поверненні комерційного аспекту в 2016/2017 навчальному році доступ до курсів буде платний. Проте команда проекту для учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту запропонувала певні пільги. Переможці і призери І і ІІ етапу отримують безкоштовний доступ до одного з курсів на вибір, переможці ІІІ етапу – безкоштовний доступ до всіх курсів. Пільги діятимуть у період проведення всіх етапів змагань.

Для того щоб отримати вільний доступ, потрібно відправити скан (фото) диплому конкурсу-захисту на електронну пошту «Знання онлайн».

 

18.04.2016

17 квітня в коворкінгу «Платформа» за підтримки БФ «Можемо разом» відкривається DIY Lab Kiev – некомерційна технологічна лабораторія для талановитих дітей від 6 років.

Розвиток дитячих проектів у лабораторії відбуватиметься під керівництвом стартапів акселератора «IoT Hub». Учні DIY Lab Kiev зможуть отримати регулярні консультації менторів; брати участь у всіх заходах акселератора; матимуть можливість безкоштовно використовувати наявну техніку і ресурси: робочий простір, комп’ютери, 3D-принтери, компоненти для схем, конструктори роботів тощо.

Інкубація в лабораторії триватиме три місяці – з квітня по червень. Проміжні результати учні DIY Lab Kiev продемонструють на ярмарку мейкерів «Kyiv Maker Faire» і фестивалі інновацій та творчості «Make it Show». Підсумки роботи над проектами будуть презентовані на IoT Demo Day.

За підсумками демодня всі учасники отримають цінні подарунки; найкращі проекти – гранти на розвиток і можливість взяти участь в акселераторі «IoT Hub» для подальшого залучення інвестицій.

Відбір учасників лабораторії відбуватиметься у три етапи: онлайн-заявка, презентація ідей і співбесіда. Першими учасниками лабораторії стануть три команди. Поділ хлопців і дівчат на команди відбудеться у день відкриття DIY Lab Kiev.

Подати заявку на участь у відборі можна за посиланням. Презентація ідей і співбесіда відбудуться 17 квітня за адресою: коворкінг «Платформа», вул. Біломорська, 1.

 

11.04.2016

Конкурс стартапів у рамках фестивалю «de:coded»

3–5 червня у Львові відбудеться фестиваль інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва «de:coded».

Однією із секцій фесту є «Science works!», де відбуватиметься дводенний воркшоп для науковців щодо співпраці «наука – бізнес» (моделі співпраці, організація роботи при комерціалізації, пошук інвесторів тощо).

Команда фестивалю шукає 20 стартапів, присвячених прикладним дослідженням у напрямах біотехнологій, штучного інтелекту, біоінформатики, новітніх систем зв’язку, мікро- та наноелектроніки, робототехніки.

Після завершення воркшопу учасники захищатимуть свої проекти перед інвесторами і представниками фондів.

Ті, хто бажає взяти участь у воркшопі, зареєструйте свій проект за посиланням. Дедлайн – 9 квітня.

Усім дібраним учасникам надається житло і забезпечується проїзд до Львова і додому.

05.04.2016

Міжнародна премія імені Івана Франка

Міжнародний Фонд Івана Франка приймає наукові роботи на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка в двох номінаціях: за вагомий внесок у розвиток україністики і за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук.

Прийом робіт здійснюється з 1 лютого до 1 квітня 2016 року.

Наукові роботи на здобуття премії слід надсилати на поштову адресу: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, 48 а, оф. 15 або на електронну адресу: frankofund@ukr.net.

27 серпня, у день народження Івана Франка, відбудеться урочисте нагородження лауреатів.

За словами директора фонду Ігоря Куруса, преміальний фонд формується за рахунок благодійних внесків прихильників наукової спадщини Івана Франка і на сьогодні становить близько 500 тисяч гривень.

Більш детальну інформацію про премію можна знайти за посиланням.

11.02.2016

Запрошуємо старшокласників до участі у Всеукраїнському нейроконкурсі!

Всеукраїнський нейроконкурс – учнівське змагання у галузі нейронаук, яке є частиною міжнародного конкурсу «International Brain Bee Competition». Його переможці отримують право представляти Україну на «International Brain Bee Competition».

Цього року нейроконкурс має два етапи – заочний та очний. Заочний тур відбудеться під час Всесвітнього тижня мозку – в суботу 19 березня. Його переможці будуть запрошені до Києва на очний етап.

Найкращий мозкознавець представлятиме нашу країну на міжнародному змаганні у Копенгагені (Данія) в липні 2016 року.

Завдання заочного туру міститимуть питання з таких напрямів:

 • будова та функціонування нервових клітин;
 • будова і функції основних структур спинного та головного мозку людини і тварин;
 • сприйняття й опрацювання нервовою системою інформації, сенсорні системи,
 • симптоми, причини та способи лікування найбільш відомих нервових хвороб.

Тест буде організовано на платформі Google-форми. Для участі в конкурсі потрібна попередня реєстрація.

Детальна інформація на Українському біологічному сайті (розділ «Нейроконкурс»).

Контакти координатора національного етапу Андрія Чернінського:

e-mail: blacknick@blacknick.info; тел.: +38 (063) 859-38-07.

11.02.2016
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН