Партнери

В Україні вийшла перша дитяча книга оповідань про сучасних героїв – учасників АТО на Донбасі

Видавництво «Мамине сонечко» опублікувало першу в Україні дитячу книжку про героїв АТО «Героям Слава!», яка, за словами ініціаторів проекту, розрахована на дітей від 5 до 13 років.

Основна ідея проекту полягає у тому, щоб зробити постійними дійовими особами творів для дітей їхніх сучасників – українських вояків, солдат ЗСУ і добровольців, медиків і волонтерів.

Ініціатор проекту Вадим Дорошенко вважає, що у такий спосіб ми сприятимемо патріотичному вихованню дітей і покладемо початок популяризації та навіть формуванню пантеону наших українських героїв.

Видання книжки «Героям Слава!» накладом 25 тис. примірників було здійснене коштом видавництва «Мамине сонечко» без залучення державних чи приватних спонсорських коштів. Усі автори (письменники, редактори, художники, дизайнери) працювали на доброчинній основі, відмовившись від гонорарів.

Обсяг видання – 36 сторінок у картонній обкладинці. Вартість примірника – суто символічна і становить 10 грн.

Придбати її можна, замовивши у видавництві «Мамине сонечко» за телефонами: (044) 220-42-33, 220-42-32, (067) 915-23-91, (066) 410-57-62, (063) 878-19-92.

Детальніше про книжку на сайті видавництва.

За словами організаторів проекту, найближчим часом планується ще кілька випусків книжок із розповідями про героїв України.

Тому видавництво заохочує авторів долучитися до написання другої збірки. Надсилайте оповідання розміром 5–5,5 тис. знаків без урахування пробілів на електронну скриньку tak_@ua.fm

11.02.2016

Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) запрошує дітей віком від 13 до 16 років із малозабезпечених сімей до участі в конкурсі на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови. Його переможці візьмуть участь у дворічній програмі малих стипендій з вивчення англійської мови (English Access Microscholarship Program – скорочено Access), що проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Програма Access дає можливість учням у декількох регіонах України більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їхню культуру та цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Особливо заохочуються до участі у програмі діти-переселенці із зони проведення антитерористичної операції.

Програма складається з двох компонентів:

 1. Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів.
 2. Культурні заходи, які формують розуміння про Сполучені Штати.

Тривалість занять – з 23 грудня 2015 року до 31 серпня 2017 року.

Фінансова підтримка: програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних із навчанням на базі дитячих літніх таборів.

Кандидати на участь у програмі мають надати:

 1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).
 2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за 2014–2015 н. р. (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми середній бал успішності має бути не менш ніж 8 з 12. Також враховуватимуться рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів.
 3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї.
 4. Дві фотографії розміром 3 см х 4 см.
 5. Резюме (перелік досягнень і навичок).
 6. Рекомендаційні листи від керівника навчального закладу, вчителя англійської мови.

Зазначені документи необхідно надіслати до 21 грудня 2015 року на поштову адресу Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. Ушинського, Анні Слободянюк: anne-ukraine@mail.ru, тел.: (063) 361-73-60. Або директору організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрію Гайдамашко: andriy.haidamashko@ph-int.org, тел. (050) 446-58-61, (096) 927-27-60.

18.12.2015

Бажаєш «прокачати» навички і підготуватися до самостійної професійної діяльності у креативній та інноваційній індустрії? Якщо так, тоді записуйся на Smart Start.

Smart Start – це пілотний курс освітньої платформи Next Generation Business School (NGBS), яка допомагає творчій молоді освоїти підприємницькі навички і зорієнтуватися у сучасних тенденціях розвитку економіки.

Навчання розпочинається 16 грудня і триватиме приблизно 2 тижні. Курс розділений на 10 модулів і передбачає тісну взаємодію нових знань і практики. Графік навчання організатори складатимуть відповідно до побажань учасників.

Завдяки цьому курсу ти:

 • дізнаєшся про нову парадигму профорієнтації та актуальні навички в XXI ст.;
 • візьмеш участь у воркшопах зі спеціалістами із стартапів;
 • відвідаєш компанії-партнери, які працюють у сфері інновацій.

У результаті базового курсу ти:

 • отримаєш знання про те, як досягається економічна самостійність;
 • спробуєш розвинути свої зацікавлення та мрії до бізнес-ідеї;
 • дізнаєшся, як перетворити ідею на успішний стартап;
 • познайомишся з успішними компаніями, які виросли зі стартапів;
 • отримаєш мотиваційний імпульс спробувати свої сили у конкретному бізнес-проекті.

Вартість навчання: 3500 грн; можливі знижки (про їхні умови дізнавайся в організаторів).

Місце навчання: Арт-центр Павла Гудімова «Я-Галерея».

Ознайомитися з програмою курсу та зареєструватися можна тут (реєстрація триває до 15 грудня включно).

Детальна інформація: (066) 05-96-335 або ngbsua@gmail.com (Микола Скиба, засновник NGBS).

19.11.2015

«Дні науки» в Києві

Мала академія наук запрошує всіх охочих долучитися до «Днів науки» в Києві, які відбудуться 14 і 15 листопада. Цей захід приурочений до Всесвітнього дня науки (відзначається 10 листопада).

«Дні науки» – це цікаві лекції, демонстрації, експерименти та екскурсії від вчених провідних наукових інститутів та установ України для всіх незалежно від віку та обсягу знань.

Організатори акції – команда науково-популярного порталу «Моя наука», Рада молодих вчених НАН України і ГО «Наукова унія».

Програму заходу можна завантажити тут.

11.11.2015

Шановні колеги! Запрошуємо Вас, взяти участь в роботі «ІІІ Всеукраїнський конгрес вчителів предметів духовно-морального спрямування»

Організаторами заходу є: Міністерство освіти і науки України, Громадська рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України, Центр дослідження релігій НПУ ім. М.П. Драгоманова та Національний центр «Мала академія наук України».

Програма заходу передбачає відкриту лекцію видатного педагога, філософа освіти, автора низки книг з релігійної педагогіки, Франко Нембріні (Італія) на тему «Підґрунтя християнської освіти: італійський досвід». Весь інший час планується присвятити роботі у форматі тематичних воркшопів, що, на думку організаторів, більше сприятиме передачі досвіду та відкритому спілкуванню колег, ніж звичний формат запланованих доповідей.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1vTv-KisuunwMgmXCw1SqQbXF0fuw5OjQLa5pjYpBodE/viewform?c=0&w=1

Далі за посиланням: http://csr.npu.edu.ua/index.php/ua/osvitno-naukovi-zakhody/42-naukovi-konhresy/23-iii-vseukrainskyi-konhres-vchyteliv-predmetiv-dukhovno-moralnoho-spriamuvannia

26.10.2015

14–16 жовтня 2015 року в Києві відбудеться Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!»

14–16 жовтня 2015 року в Києві відбудеться Форум українських патріотичних справ «Ми – Українці!» за участю органів державної влади, представників виховних установ і закладів органів місцевої влади, відповідальних за національно-патріотичне виховання на місцях, і громадських патріотичних організацій України.

Мета форуму: довести до громадськості інформацію про наміри і конкретні дії найвищих державних інституцій щодо вироблення єдиної державної політики і подальшого формування комплексної системи з національно-патріотичного виховання.

За численними проханнями охочих відвідати форум оргкомітет прийняв рішення продовжити реєстрацію до 7 жовтня! Для реєстрації треба заповнити анкету.

Важливо! Реєстрація не є гарантією участі у форумі. Кожному учаснику прийде персональне запрошення на електронну адресу.

Детальна інформація про форум (завантажити).

05.10.2015

Экспресс-курс по робототехнике для детей

Собери своего собственного робота этим летом!

Начался набор на детский экспресс-курс по робототехнике! Блиц-курс будет состоять из 9 увлекательных занятий.

Дети познакомятся с автоматикой,электроникой,программированием, алгоритмизацией. А окончатся курсы сборкой собственного робота!

На занятиях дети будут работать с микроконтроллерами Arduino, программировать в Scretch,создавать автоматизированные устройства и научатся управлять ими. Лето не пройдет зря,если наполнить его интересными и захватывающими знаниями,которые пригодятся потом в новом учебном году!

Запишите своего ребенка на блиц-курс по робототехнике прямо сейчас по телефону: +38093 588 68 37 или с помощью электронной почты: info@introbots.com.ua

Занятия проходят в городе Киеве.

Стоимость занятий- 1700грн (в сумму включена стоимость робота*)

*стоимость робота составляет 400 грн

14.07.2015

University Summer School

Кафедра Програмування та комп’ютерної техніки проводить з 01.08.15 по 15.08.15 літню школу для школярів дев’ятих, десятих та одинадцятих класів з програмування “University Summer School”.

Керівник – Бичков Олексій Сергійович телефон +380664305432.

Метою проведення школі є надання базових знань і поглиблених знань з програмування мовою C# і підвищення рівня знань з математики й англійської мови.

Слухачем літньої школи може бути школяр, який не володіє програмуванням з метою навчитись програмувати або  школяр, що має певний досвід програмування з метою поглибити свої знання. Курс Математика орієнтований на поглиблене вивчення основ математичного аналізу. Слухачам школи надається можливість отримати Оксфордський сертифікат.

Заняття з Програмування проводить завідувач кафедри Програмування та комп’ютерної техніки Бичков Олексій Сергійович. Детальніше…

Заняття з Математики проводить старший викладача  кафедри Програмування та комп’ютерної технікиСтешенко Григорій Миколайович. Детальніше…

Школа проводиться на базі Одеського державного екологічного університету (факультет комп’ютерних наук). Детальніше…

Навчання буде проводитись в першій половині дня. Після обіду культурно-спортивні заходи: теніс,  плавання, міні футбол, екскурсії.

Вартість путівки: 5428 грн

Кількість місць: 40 осіб.

 

03.06.2015

Сталий розвиток – це екологічний спосіб життя та охорона природних ресурсів, що надзвичайно важливо для збереження нашого світу для наступних поколінь і подолання сучасними містами викликів майбутнього. Німеччина з її найкращими науково-дослідними центрами підтримує цей напрям, розвиваючи міжнародне співробітництво серед «золотих голів» завтрашнього дня.

З 2009 р. Федеральне міністерство науки та освіти Німеччини (BMBF) проводить конкурс «Green Talents – International Forum for High Potentials in Sustainable Development», спрямований на підтримку міжнародного обміну «зеленими» ідеями. Під патронажем міністра, професора Йоганни Ванки, щорічно нагороджують 25 молодих учених. Вибрані компетентним журі лауреати, що представляють різні країни та наукові дисципліни зі здобутками у сфері становлення суспільств зі стійким розвитком, отримають унікальне запрошення до наукового співтовариства Німеччини.

Враховуючи, що провідна наукова тема 2015 року – «Місто Майбутнього», на конкурсі «Green Talents – 2015» особливо схвалюють заявки з цієї теми. Однак до участі в конкурсі також запрошуються молоді дослідники інших галузей з рівними шансами на перемогу.

Премія – 2015 передбачає:

 • запрошення до Німеччини для участі у двотижневому науковому форумі з повним фінансуванням у 2015 році. Упродовж перебування в Німеччині лауреати отримають доступ до кращих науково-дослідницьких установ, які пропонують унікальну можливість ознайомитися з їх роботою;
 • шанс для лауреатів презентувати себе і свої наукові проекти особисто під час індивідуальних зустрічей з експертами за вибором (під час двотижневого наукового форуму);
 • наукове стажування терміном до трьох місяців у 2016 р. в установі за вибором лауреата і з повним фінансуванням;
 • доступ до мережі «Green Talents Alumni Network», яка налічує 130 партнерів у сфері сталого розвитку з понад 40 країн.

         З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на сторінці www.greentalents.de.

Термін подачі заявки: 2 червня 2015 року, 12.00 (CET).

Контакти: Агентство з управління проектами при Німецькому аерокосмічному центрі (DLR), Європейське та міжнародне співробітництво.

Телефон: +49 (0) 228 3821 1906.

Ел. пошта: greentalents@dlr.de.

23.04.2015
Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Донецьке територіальне відділення МАН

Одеське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Херсонське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Кримське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН